Lekarze Neurolog dziecięcy

Neurolog dziecięcy

Centrum Medyczne SENSEMED
Katowicka 21
41-500 Chorzów

Spotkanie na wejściu na oddział w szpitalu w Chorzowie, od początku chęć pomocy, dokładny wywiad lekarski, dobre słowo i zainteresowanie dzieckiem. Podczas pobytu opieka bez zarzutu, odpowiedź na każde pytanie i wątpliwość. Do tego niezwykła uprzejmość i kultura. Na wyjściu podobnie. Dziękuję. Jestem wdzięczna.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Paweł Gogol

Szpital, Oddział Okulistyczny
ul. Gdyńska 1/3
Wołomin

Ponad rok temu byłam na pierwszej wizycie, przez wiele lat walczyłam w bólem kolana po nieudanej artroskopii, rehabilitacje oraz zastrzyki z kwasu hialuronowego przestały działać. Dr Paweł Gogol bardzo profesjonalnie i kompleksowo podszedł do mojego problemu, w bardzo miłej atmosferze wyjaśnił wszystko i zaproponował leczenie. Minął ponad rok a kolano nie boli. Na początku bieżącego roku zaczęłam mieć problem z kręgosłupem szyjnym, byłam zmęczona bólem, zwróciłam się do dr Pawła ...
Opinia dodana przez: Regina

lekarz Anna Maciaś-Jonczyk

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Pani doktor bardzo kompetentna ,życzliwa w stosunku do pacjenta oraz rodzica ,poświęca sporo czasu na wytłumaczenie choroby ,bądź dolegliwości jestem zachwycona podejściem Pani doktor do pacjenta lekarz godny polecenia

lekarz Magdalena Sudolska

prywatny
64-100 Leszno

polecam wszystkim panią doktor,wspaniała i skromna,bardzo uprzejma,nie omija pacjentów!!!!

lekarz Włodzimierz Gawlik

Ośrodek Dializoterapii
Bohaterów Warszawy 34
48-300 Nysa

Lekarz jakich jest już naprawdę mało. Gorąco polecam.

Janusz Jabłoński

Konopnickiej 17 lok. 1
95-200 Pabianice

Serdecznie polecam. Lekarz, który na prawdę lubi swój zawód i kontakt z ludzmi. Wyczerpująca konsultacja w każdym aspekcie.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Polecam panią Doktor. Miałem okazję być u niej w szpitalu na Ligocie. Dotychczas nikt nie poświęcił mi tyule uwagi i zainteresowania co pani Doktor.

dr Jan Ilkowski

Nowy Tomyśl

Po kilku latach męki trafiłam do Pana Doktora. Na pierwszej wizycie skierowanie na oddział a tam szybka diagnoza i wdrożenie leczenia. Mój stan zdrowia polepszył się o 1000%! Wreszcie czuję, że żyję! Polecam Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Natalia P.

dr n. med. Wojciech Niemirowski

MD Clinic
Sienna 83/ róg ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Wysokiej klasy profesjonalizm, wnikliwość, takt, holistyczne podejście do chorego. Polecam Pana Doktora z pełnym przeświadczeniem o Jego wyjątkowości zarówno jako lekarza jak i i człowieka. Anna
Opinia dodana przez: anna
W dzisiejszych czasach rzadko można spotkać lekarza, który tak skrupulatnie zajmuje się swoim pacjentem-bez względu na jego wiek. Profesjonalista, życzliwy, skuteczny. Dziękuje Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Anna Wilczewska

108 Szpital Wojskowy z Przychodnią SPZOZ w Ełku
ulica Kościuszki 20
19-300 Ełk

Witam serdecznie polecam. Miła sympatyczna i bardzo dobrze leczy i dużo pomaga i tłumaczy daje na każde części skierowanie
Opinia dodana przez: Mateusz

lek. med. Piotr Szczudlik

Neurolog

Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
02-201 Warszawa

Lekarz niezwykle profesjonalny z ogromną wiedzą medyczną. Nie wylicza minut na wizytę, lecz poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Zdecydowanie polecam. Bardzo pomógł mi w mojej rzadkiej i niełatwej chorobie. Wszystko dokładnie wytłumaczył...Czego mogę się spodziewać i jakie badania jeszcze trzeba wykonać. Bardzo uprzejmy i sympatyczny. Pozytywny w stosunku do pacjenta. Dziękuję bardzo Panu doktorowi.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Maciej Szcześniak

Psychiatra, Neurolog

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczny
1-go Maja 19
45-068 Opole

SIBIERIAN KALASH WIARA JEST TYLKO JEDNA ROZSZARPAĆ ŻEBY PRZETRWAĆ SIBIERIAN KALASH WIARA JEST TYLKO JEDNA ROZSZARPAĆ ŻEBY PRZETRWAĆ AVE! SIBIERIAN KALASH WIARA JEST TYLKO JEDNA ROZSZARPAĆ ŻEBY PRZETRWAĆ AVE! SIBIERIAN KALASH WIARA JEST TYLKO JEDNA ROZSZARPAĆ ŻEBY PRZETRWAĆ AVE!
Opinia dodana przez: AVE 2T4

lekarz Marek Pietrzak

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Sadowa 19
61-657 Poznań

Bardzo przyjazny, poświęcający czas i rzeczowy lekarz. Kompetentny i spokojny. Nie wprowadza niepotrzebnych emocji tylko bardzo spokojnie i z humorem tłumaczy. Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Edyta
Chodzę do Pani doktor od kilku lat, zawsze dociekliwie pyta o stan zdrowi, zleca różne badania, aby z twierdzić przyczynę, w razie pogorszenie jeśli jest potrzeba przyjmie na odział, opiekuńcza, uśmiechnięta. Nie zostawia pacjenta bez pomocy. Szczerze polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Beata
To lekarz z powołania, w pracy widzi człowieka, a nie tylko bezosobowego pacjenta. polecam szczerze każdemu
Opinia dodana przez: Krystyna

Urszula Materna-Milewska

Neurolog, Pediatra

Bolesławiec

Pani doktor jest wspaniałym fachowcem. Lecze dziecko u pani doktor od 4 lat i jestem mega zadowolona . Pani doktor szuka przyczyny choroby aż do skutku . Podejście do dzieci ma fantastyczne moje dziecko boi sie obcych, a pani doktor od razu zdobyla u niej zaufanie . Serdecznie polecam

lekarz Iwona Sawionek

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Bardzo polecam, dzięki Pani dr córka została szybko zdiagnozowana. Super lekarz.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Krystyna Słaboszewska

NIEAKTUALNE
Moczyńskiego 3
Bydgoszcz

Dzisiaj rozmyslalam sobie o życiu i zaczęłam wspominać Panią Doktor. Od kilku lat nie wiedziałam, co się z Nią dzieje, gdyż po udarze, z wiadomych względów nie pracowala, a ja po 40 latach musialam zmienić lekarza. Gdy trafiłam do Pani Doktor, bylam 10 letnią dziewczynką. Jeździłam na wizytę najczęściej z tatą. Oprócz opieki lekarskiej byla po prostu ciepła i dobra. Traktowala mnie jak córkę. Wszystkie ważne dla mnie momenty w ...
Opinia dodana przez: ALDONA

lek. med. Jerzy Szablewski

Psychiatra, Neurolog

Gabinet Jerzy Szablewski
Górczewska 200A lok.24
Warszawa

Lekarz, u którego czuje się Człowiekiem a nie tylko głową, płucem czy jakąś tam jednostką chorobową. Spokojny, konkretny, potrafi rozmawiać bez używania zawodowego żargonu. Poprzez przedstawienie przynajmniej dwóch wariantów postepowania potrafi stworzyć wrażenie, że mam wpływ na terapię i to na co się wspólnie zdecydujemy jest bardziej "moje" a więc i łatwiejsze do wykonania.
Opinia dodana przez: Małgorzata