Lekarze Neurolog dziecięcy

lekarz Urszula Horodecka

Neurolog

Oddział Chorób Wewnętrznych Vito - Med Sp . zo.o.
ul . Radiowa 2 Gliwice
44-100 Gliwice

Do Pani doktor trafiłam z polecenia. Szybko postawiła trafną diagnozę. Bardzo dobry specjalista ale również sympatyczny człowiek.

lekarz Elżbieta Połom

Gać 58
86-300 Gać

Rewelacyjny lekarz właściwe podejście do pacjenta zawsze znajdzie czas dla rodziny jak i samego chorego.

Agnieszka Machowska-Majchrzak

Neurolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. Prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach - Klinika Neurologii
41-800 Zabrze

Świetny lekarz. Dwa lata chodziłem po różnych lekarzach i nikt nie potrafił podać przyczyn moich dolegliwości, a doktor już na pierwszej wizycie zdiagnozowała prawidłowo! Zapisała mi leki i wreszcie mogę normalnie funkcjonować i wiem co leczyć. Dziękuję!
Opinia dodana przez: G. Woźniak

lekarz Teresa Kamińska-Trębacz

Kolejowa 30c
39-200 Dębica

Szlachetny lekarz, wspaniały człowiek. Po wizycie czułem się jakbyśmy chorowali razem na tę samą chorobę. Po rygorystycznym przestrzeganiu zaleceń choroba znikła! Dzięki wielkie!

lekarz Małgorzata Sałapa

ulica Polna 15
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Bardzo kompetentny lekarz poswieca pacjentowi duzo czasu uwaznie go slucha a takze obrazowo tlumaczy schorzenie jak rowniez przebieg leczenia. Przesympatyczna osoba. Polecam
Opinia dodana przez: Monika
Doskonałe podejście, pani doktor słucha z uwagą. Poświęca pacjentowi cały konieczny czas, precyzyjnie tłumaczy problem. Wizyta u pani doktor to przyjemność.

lekarz Andrzej Turczyn

Neurolog, Neurochirurg

Kochanowskiego 4
42450 Łazy

Bardzo sympatyczny lekarz o dużej życzliwości. Potrafi w miły sposób wytłumaczyć przejrzyście przebieg choroby i leczenia. Jest delikatny i współczujący. O takich lekarzach marzymy. Naprawdę godny polecenia lekarz.
Opinia dodana przez: Romana

lekarz Czesława Zarucka-Hałub

Przychodnia Kozanów
Dokerska 9
54-142 Wrocław

Pani Dr jest lekarzem bardzo kompetentnym o ogromnej wiedzy i empatii. Jestem Jej pacjentką od wielu lat (na NFZ). Zawsze uprzejma, z uwagą, cierpliwością i zrozumieniem wysłucha. Z sercem podchodzi do pacjenta , nigdy nie odmówi pomocy. Poświęca dużo czasu pacjentowi , wyjaśniając stan chorobowy i przebieg leczenia. Mam wielkie zaufanie do kompetencji Pani doktor Czesławy Zaruckiej - Hałub i z całą stanowczością polecam.
Opinia dodana przez: Danuta D.

lekarz Grażyna Krawczak

Przychodnia w Leżajsku
Adama Mickiewicza 57
37-300 Leżajsk

Pani doktor bardzo kompetentna, życzliwa, miła, wytłumaczy wszystko krok po kroku, można szczerze porozmawiać i zadawać pytania na które dostałam wyczerpującą odpowiedz. Pani doktor zawsze odbierze telefon, ewentualnie oddzwoni. Ludzka postawa której brakuje co u niektórych lekarzy w dzisiejszych czasach. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Ewellina

lekarz Mirosława Sosińska

ulica Sworska 29
21-500 Biała Podlaska

Pani Doktor potrafi bardzo trafnie postawić diagnozę i ma podejście do wszystkich pacjentów, nawet tych, którzy na początku nie za bardzo chcą współpracować, tak jak ja.Wedlug mnie jest super specjalistą oraz przemilym czlowiekiem.Umie sluchac pacjenta,doradzic,pocieszyc!W kazdej chwili mozna zadzwonic w razie jakiejs szybkiej konsultacjii.Szczerze polecam wszystkim, którzy zmagają się z neurologicznymi schorzeniami i za pośrednictwem portalu serdecznie dziękękuję za okazaną pomoc.
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Aleksandra Wójcik-Pokora

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Antoniego Abrahama 51C/7
81-366 Gdynia

Polecam takiego lekarza rzadko się spotyka i to w dodatku byłem na wizytach z NFZ/jeszcze raz Polecam
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Jolanta Łuszczewska-Charytoniuk

NZOZ Białostockie Hospicjum Dla Dzieci
ul. Wasilkowska 37 lok.2
15-117 Białystok

Pani doktor jest osobą bezpośrednią , ale to moim zdaniem jest na plus. Ma wiedzę i co najważniejsze słucha pacjenta. Może przy pierwszym spotkaniu tego nie widać, ale tak jest.

lekarz Maria Dobrakowska-Połać

NZOZ Orłowskiego 5
Orłowskiego 5
42-200 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz :) miła pani bardzo dobrze poradziła sobie z moim problem polecam ją osobom którzy potrzebują pomocy neurologa

lekarz Daniel Bzowski

Szpital
Wisznicka 111
21-300 Radzyń Podlaski

Kompetentny, podchodzi kompleksowo do pacjenta, udziela rzeczowych, wyczerpujących informacji o stanie pacjenta i przebiegu leczenia. Lekarz z powołania. Wyjątkowo kontaktowy i uprzejmy, o dużej kulturze osobistej.

lekarz Barbara Filarska

Lux Med
Mickiewicza 128a
Szczecin

Uważam że Pani Doktor jest bardzo dobrym neurologiem i również wspaniałym, serdecznym człowiekiem. Dokładnie bada i słucha pacjenta, oraz udziela cennych wskazówek medycznych , dotyczących właściwego leczenia. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka.G

lekarz Krystyna Pocińska

Staszica 2 lok.2
Lublin

Neurolog w pełni kompetentna, poświęca czas pacjentowi w pełnym wymiarze z całym szacunkiem, wytłumaczy wszystkie kwestie medyczne w sposób zrozumiały i rozważy wszystko za i przeciw ,uprzejma, miła i całkowicie godna polecenia.
Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Elżbieta Nowak-Mielcarek

Neurolog

Poradnia Lekarza Rodzinnego i Specjaliści"FAMILIA" s. c.
ulica Chojnicka 58
60-480 Poznań

Super pani doktor, podejście do pacjenta rewelacja, dobry kontakt, przemila osoba z sercem na dłoni
Kontakt miałam z panią dr jako lekarzem medycyny estetycznej - szczerze polecam. Kompetencja, wiedza, fachowość i serdeczność.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Lech Zając

ulica Zamojska 129
22-500 Hrubieszów

Specjalista godny polecenia. Bardzo kompetentny lekarz, z dużym doświadczeniem zawodowym. Można polecić go z czystym sumieniem każdemu pacjentowiu z zaburzeniami neurologicznymi.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Monika Buchajewicz

PRZYCHODNIA PRZY ULICY PUŁASKIEGO
ulica Pułaskiego 4
81-368 Gdynia

Niezwykle sympatyczna i oddana pacjentom lekarz. Kompetentna i uczynna poświęcająca dodatkowo swój prywatny czas. Oby więcej tak zaangażowanych lekarzy było wśród nas.Do takiej lekarz schorowany pacjent idzie z ufnością i się nigdy nie zawiedzie bo otrzyma pomoc. Z serca dziękuję Pani Doktor. Barbara Zielińska
Opinia dodana przez: Barbara Zielińska