Lekarze Neurolog

lekarz Marzena Dreczka

Psychiatra, Neurolog

Artimed
Kielce

Pani Doktor Marzena Dreczka , jest przemiłą u przejmą Panią doktor , oraz poświęcającą swój czas dla pacjęnta , zasze na wi zycie wy pytuje pacjęnta jak sięczuje i jakie ma samo poczucie , jak jest słabe samo poczucie to prubuje wyrównać prze pisując nowej generacji leki , mnie ona pomaga i zawsze do biera takieleki że jak tylko jamam złe samo poczucie to jak mi ustali leki tomi się ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Daria Błaszkiewicz

Lek.Daria Błaszkiewicz Specjalista Neurolog
Michała Drzymały 55
41-407 Imielin

Pani doktor godna polecenia profesjonalizm i podejście do pacjenta w 100%.Miła usmięchnięta .konkretna .Pani doktor jest wzorem lekarza Dziękujemy bardzo .G.P.Janik
Opinia dodana przez: grazyna

lekarz Barbara Litwin

Plac Św. Katarzyny 4
87-100 Toruń

Wspaniala pani doktor.Ciepla,rozumiejaca drugiego czlowieka.Nigdy nie spotkalam tak dobrego lekarza.To ona dala mi wiare,ze mozna zyc z moja choroba i funkcjonowac.Dziekuje.

dr n. med. Maria Mazurkiewicz-Bełdzińska

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Najlepsza doktor jaka spotkaliśmy na swojej drodze zawsze gotowa pomoc i mieć chociaż chwilę czasu żeby porozmawiać Bardzo pomogła i dzisiaj napady nie są już problemem
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Jacek Staszewski

PROSEN
Płocka 19
Warszawa

Opinia jest jak najbardziej POZYTYWNA. Pan Doktor jest osobą bardzo miłą, grzeczną i kompetentną. Wyjaśnia problem, odpowiada na pytania, poświęca pacjentowi czas, analizuje wyniki badań, zadaje pytania w celu postawienia prawidłowej diagnozy. Jestem bardzo zadowolona i jak najbardziej POLECAM tego lekarza. ps. jako jeden z nielicznych lekarzy przedstawia się przed wizytą co świadczy o jego wysokiej kulturze !

dr Kinga Waroch-Kolanowska

Konsylium
Podkowińskiego 2
Kalisz

Mam problemy z kręgosłupem od ponad czterdziestu lat. "Odwiedziłem" w tym czasie sześciu lekarzy neurologów; powiem wprost - tak wspaniałej lekarz jak pani dr Kolanowska nie s p o t k a ł e m. Jest bardzo miła, rzeczowa, opiera się na badaniach tych, które może zrobić we własnym zakresie w gabinecie - nie spotkałem się z czymś takim u innych lekarzy - po prostu: widać, że chce pomóc pacjentowi. ...
Opinia dodana przez: Stanisław Smorawski

lekarz Piotr Stankiewicz

Nowodworskiego 3d
Tuchola

polecam tego lekarza jest naprawdę rzeczowy i zna się na swojej specjalizacji i nie patrzy na zegarek kiedy pacjent już pójdzie. Wytłumaczy i oczywiście jeśli sytuacja tego wymaga to mówi wprost że stan zdrowia nie jest wesoły i nie rokuje poprawy.

Roman Leśniak

poliklinika
Łódź

Wspaniały lekarz i człowiek zarazem. Oby każdy lekarz wykazywał się taką wiedzą i empatią. Pan doktor został mi polecony przez znajomą i ja także polecam Pana doktora
Opinia dodana przez: Kasia

Wanda Potakiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Słoneczna 50 lok. 14
00-789 Warszawa

W dzieciństwie przechodziłem bardzo ciężkie ropne zapalenie opon mózgowych wraz z chorobami współistniejącym w Centrum Zdrowia Dziecka trafiłem pod opiekę do Pani doktor, postawiła trafną diagnozę (odpowiednio, znakomicie podjęła się próby wyciągnięcia mnie z tego ciężkiego stanu w jakim się wtedy znajdowałem) do 18 r.ż. byłem prowadzony przez Panią doktor poprzez wizyty kontrolne w Centrum Zdrowia Dziecka. Dzięki Pani doktor dzisiaj żyję, rozwijam się prawidłowo, choć w czasie choroby dawano ...
Opinia dodana przez: Łukasz

dr n. med. Danuta Pruchnik-Wolińska

Sowiniecka 47b lok. 2
62-050 Mosina

Anioł, nie czlowiek. Lekarz z powołania, potrafi dodać otuchy, nadziei, wszystko rzeczowo i obrazowo wytłumaczyć. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie i jeszcze większe pokłady empatii i ciepła dla drugiego człowieka. Nie wiem czy Pani Doktor jeszcze przyjmuje, ale bardzo się cieszę że miałem okazję być Jej pacjentem.
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Elżbieta Wilska

Cisowa 7
59-220 Legnica

Cudowny lekarz! Wcześniej byłam u trzech innych legnickich neurologów, ale dopiero dr Wilska wzbudziła moje zaufanie i zachęciła do leczenia. Ujęła mnie swoją wiedzą, troską i empatią. Świetnie dobrała mi leki przeciwpadaczkowe. To dzięki Pani doktor zaakceptowałam tę przewlekłą chorobę a teraz, po 10 latach terapii, mogę uznać swoją epilepsję za zaleczoną. Nie muszę już brać leków (przez 6 lat, stopniowo pod kontrolą Pani doktor, zmniejszałam dawkę aż do całkowitego ...

lekarz Jolanta Gałkowska

al. Wolności 22
Częstochowa

Polecam. Pani Doktor jest bardzo miła, odpowiada cierpliwie na każde pytanie, krok po kroku wyjaśnia zaistniałe schorzenia. Wizyta na NFZ. Kompetentna. Po teleporadzie od razu poczułam się lepiej.
Opinia dodana przez: Wiesława
Od dawna cierpiałam na bóle głowy. Próbowałam wszystkiego. nic nie pomagało. Przedstawiłam wszystkie dokumenty doktorowi,chociaż juz nie miałam nadziei ,że pomoże. Zaproponował inne leki,nie tak drogie jak ostatnio... Jest lepiej. Mimo,że była to wizyta NFZ rozmawiał ze mną spokojnie.Nie spieszył się. W poczekalni dużo ludzi,a on spokojnie radził. Polecam. myślę,że pochyli sie nad każdym ,nawet bardzo trudnym przypadkiem.

Grazyna Bieganska-Zajac

Neurologia-Medycyna Pracy MED-NEURO Konin Szpitalna 43
ul. Piastów 2
62-400 Konin

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Kobieta prawdziwy lekarz z powołania. Zawsze ma czas i odpowiada na wszystkie pytania. Nie zbywa pacjenta. Analizuje dokładnie wyniki badań i objawy. Bardzo kontaktowa i pozytywnie nastawiona do pacjenta. Dogłębnie wyjaśni przyczyny, skutki i następstwa choroby czy tez przepisywanych leków. Nie boi się nawet najtrudniejszych przypadków. POLECAM!
Opinia dodana przez: Beata

dr Teresa Żardecka - Krzeczyńska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

ELF Centrum Mowy i Ruchu- wczesne wspieranie rozwoju dziecka
ul. Żytnia 13 lok. 142
01-014 Warszawa

pania doktor sama znalazlam przez int. i nie załuje czego sie wrecz bałam, gdyz 150km pojechalismy w ciemno. jedna prywatna wizyta w ktorej pani doktor pokierowala nas na dzielna zeby wszystko bylo z nfz. bardzo zyczliwa usmiechnieta a przede wszystkim swietny lekarz. bardzo sie ciesze,ze sa jeszcze tak wspaniali lekarze;-)POLECAM!!!!

lekarz Piotr Ślifirczyk

Gabinet MRI Diagnistyka
Aleja Zjednoczenia 36/4, Warszawa
Warszawa

Miałem udar mózgu, w szpitalu nie znaleziono przyczyny udaru. Poszedłem do tego lekrza na kontrolę po szpitalu. Dokładnie przeczytał dokumentację, rozmawiał ze mną bardzo dużo. Zlecił mi dodatkowe badania, które nie były wykonane wcześniej. Badania wykazały że mam wadę serca. Teraz czekam na zabieg który ma mnie uchronić przed kolejnym udarem. POLECAM!!!!

lekarz Małgorzata Sobierajewicz

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Gabinet pediatrii i neurologii dziecięcej lek. Małgorzata Sobierajewicz
Władysława Jagiełły 48
64-100 Leszno

Jestem zdecydowanie na TAK, to Pani doktor zawdzięczam to kim jestem teraz :) Zachorowałam gdy miałam 7 lat, dziś jestem już dorosła(ciągle pod obserwacją innego lekarza-ale od 10 lat nie miałam napadu), jestem pracownikiem socjalnym. To Pani doktor powtarzała że mimo choroby mam normalnie żyć,ale ostrożnie ;) to ona tłumaczyła moim rodzicom jak mają się zachowywać i dawała nadzieję. Pilnowała terminów badań kontrolnych, chętnie też wypisywała skierowania na badania kontrolne ...

dr Małgorzata Kulka

SPSK 4
20-954 Lublin

Bardzo miła i uprzejma Pani Doktor. Już od wejścia do gabinetu pacjent czuje życzliwość i empatię z Jej strony. Aż chciałoby się więcej takich lekarzy😊 Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Lucyna Muller

Szpital Dziecięcy Bydgoszcz
Bydgoszcz

POLECAM! Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Przeprowadziła szczegółowy wywiad i poświęciła nam dużo czasu. Dziękujemy
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marzena Grzybowska

ulica Pomorska 14A/2
78-200 Białogard

Lekarz, który słucha pacjenta, pełen profesjonalizm. Pani doktor = wspaniały Człowiek
Opinia dodana przez: Darek