Lekarze Neurolog Wrocław

lekarz Andrzej Wiak

Bezpieczna 5a
Wrocław

Polecam, bardzo doświadczony, mądry lekarz. Uważnie słucha pacjenta, empatyczny i skuteczny. Z leczenia jestem bardzo zadowolona.

dr n. med. Krystyna Hulanicka-Pełczyńska

Karłowicza 34
51-610 Wrocław

Doskonała lekarka. Bardzo wnikliwie prowadzi wywiad i badania.

dr n. med. Maria Ejma

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

Pani Doktor jest niezwykle kompetentna, życzliwa, uprzejma, z troską podchodzi do pacjenta. Nie sugeruje się dotychczasowym leczeniem i wynikami badań zleconych przez innych lekarzy choć bierze je pod uwagę Badanie prowadzi szczegółowo, dokładnie i od podstaw. Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu (wywiad i pierwsze badanie trwało 1 godz. 20 min.mimo, iż poczekalnia była pełna pacjentów) Drobiazgowo i cierpliwie tłumaczy chorobę i zastosowane leczenie. Wyczerpująco informuje o działaniu przepisywanych leków i ...

dr n. med. Tadeusz Guz

Ślężna 204 lok. 5
53-113 Wrocław

świetny lekarz i dobry fachowiec, do pacjenta odnosi grzecznie,poświęcił mi 75 min.czasu-co stanowi swoisty rekord u lekarza.

lekarz Małgorzata Góral

Lekarze Specjaliści
ulica Wejherowska 28/4
54-239 Wrocław

super lekarz , pelna wiedza , dobre zalecone leczenie skutek poprawa stanu zdrowqia'

lekarz Barbara Grendus-Tota

Pilnikarska 15 B
Wrocław

Super lekarz! Jeszcze nigdy nie spotkałam tak kompetentnego lekarza. Dodać do tego trzeba wielkie serce i życzliwość.

dr n. med. Maciej Rosiński

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Gabinet Lekarski - Przychodnia CathMed
ul. Przyjaźni 66/6
Wrocław

Witam, chce podzielic sie swoja opinia na temat pana Macieja Rosinskiego, bo jest to tak wspanialy lekarz, ze moze dzieki rowniez mojej opinii ktos w potrzebie skorzysta z jego pomocy. Leczylismy nasza coreczke z epilepsja u pana doktora na oddziale neurologicznym w szpitalu przy ul. Koszarowej. Mialam do czynienia z wieloma neurologami, ale dr Rosiński jest najlepszym lekarzem z jakim spotkalismy sie do tej pory. Przede wszystkim bardzo dociekliwy, kompetentny, ...
Opinia dodana przez: Joanna Kopeć

lekarz Koryna Kasprzak

Piłsudskiego 43 pok.121
50-032 Wrocław

Polecam! Wizyta daje możliwość porozmawiania o problemach zdrowotnych bez pośpiechu i w miłej atmosferze.

lekarz Barbara Wilczek

Neurolog

NZOZ Centrum Usług Medycznych "PROXIMUM" Sp. z o.o.
Żelazna 34
53-428 Wrocław

Już na samym wstępie chciała odesłać mnie do domu bez zapoznania się ze sprawą.. Powiedziała - Oczy ? To proszę iść do okulisty. Ja mówię, że właśnie byłem 2 razy u okulisty i skierowali mnie neurologa. To w takim razie ta lekarka mówi do mnie , co panu dolega . Mówię że na skierowaniu od internisty jest wszystko napisane. Ona odpowiada - ja nie czytam skierowań . To mówię jej ...
Opinia dodana przez: Jacek

dr n. med. Adrianna Wilczek

Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej
Czeremchowa 7
53-009 Wrocław

Pani doktor to jeden z najlepszych specjalistów jakich zna Europa. Nie ma w tym ani trochę przesady, mądra, z ogromnym doświadczeniem, kochająca dzieci. Bardzo pomocna, ale przede wszystkim bardzo profesjonalna. Nie ma chyba małego pacjenta któremu by nie pomogla. Oprócz standardowych wizyt zawsze się stara pomóc pacjentom i ich rodzinom. Wyszukuje wiele rozwiązań. Jest niezastąpiona w diagnozach, w leczeniu oraz w analizie przypadłości. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Anna Roznatowska-Przystawa

Ostrowskiego 3
53-238 Wrocław

Bardzo kompetentny neurolog, delikatna Pani dr, udzieliła wyczerpujących informacji o stanie mojego syna i ewentualnym dalszym rozwoju choroby . Serdecznie polecam

lekarz Zofia Niedźwiedź

Rehabilitant, Neurolog

Komeńskiego 16
Wrocław

Polecam panią doktor Niedźwiedź. Miła i kompetentna. Najlepiej udać się do Medued przy ul. Traugutta, bo nie ma kolejek.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Sławomir Ząbek

Centrum Medyczne Ginemedica
Sienkiewicza 30B
50-335 Wrocław

Bardzo dobry lekarz Ma dużą wiedzę, pamięta pacjenta i jego chorobę, zleca badania, daje zalecenia, porozmawia o chorobie, wysłucha a przy tym jest bardzo miły i serdeczny Naprawdę godny polecenia

lekarz Joanna Floryn

Rataja 24
Wrocław

Jestem bardzo zadowolony z każdej wizyty. Bardzo miła, uprzejma i przede wszystkim kompetentna lekarka. Polecam.

dr n. med. Barbara Ujma-Czapska

Canaletta-Bellotta 29
51-650 Wrocław

Byłam bardzo niezadowolona z mojego doświadczenia z ordynatorem oddziału neurologi dziecięcej w szpitalu przy ul. Fieldorfa 2 we Wrocławiu . Z mojego punktu widzenia, podejście ordynatora Barbary Ujmy- Czapskiej do pacjentów było nieodpowiednie i rażące. W trakcie mojego pobytu w szpitalu, miałam wiele okazji, by obserwować zachowanie i sposób, w jaki traktuje innych ludzi w/w ordynator. To wyniosła osoba która nie potrafi przekazać informacji rodzicom chorych dzieci . Stawia diagnozę ...
Opinia dodana przez: Magdalena
Najlepszy Medyk- specjalista kierunkowy neurologii, wychowanek Pani Profesor Matheizel; spotkanie z Panem Profesorem to rozmowa kierunkowa i pacjent jeśli chce to sam przyczyni się do poprawy swego zdrowia stanu. Pan Profesor jest miłośnikiem pięknego słowa i takie jest Jego Osobie należne.
Opinia dodana przez: Anna Kulka

lekarz Bernadeta Miodońska

Moniuszki 4
51-610 Wrocław

mila uprzejma odpowiada na wszystkie pytania zwiazane z choroba pokazala jakie wykonywac cwiczenia w chorobie

lek. med. Anna Długosz

Neurolog

Ośrodek Rozwoju i Terapii Mowy "Edu-Logos"
ul. Grabiszyńska 163 lok. 128a
Wrocław

Miłe i życzliwe podejście do pacjenta, bada wnikliwie, bez pośpiechu, z uwagą. Bardzo trafnie pani Doktor rozpoznała przyczyny choroby i wybrała właściwe leczenie które okazało sie bardzo skuteczne. Wcześniejsze wizyty u klilku innych lekarzy (prywatne ) nie przyniosły żadnej pomocy. Gorąco polecam!!
Opinia dodana przez: natiii

lekarz Maria Dinehin

Grabiszyńska 37 lok. 225
55-095 Wrocław

jest to kobieta bardzo kompetentna. polecam!!!!

Piotr Szada Bożyszkowski

CM KRZYWOUSTEGO
ul. Bolesława Krzywoustego 290
51-312 Wrocław

Pierwszy raz byłam u doktora i jestem pod wrażeniem jego życzliwości i uprzejmości podczas wizyty.Zaznaczam,że była to wizyta na NFZ.
Opinia dodana przez: Barbara