Lekarze Okulista dziecięcy

lekarz Urszula Barańska

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Fantastyczna pani doktor. Od 10 lat prowadzi mój przypadek i zawsze cenię sobie jej rady, pomoc oraz jej podejście.

dr Maria Kilanowska

LUX MED
Warszawa

Bardzo dobry lekarz dokladnie bada i jest mila i uprzejma. Trafnie diagnozuje i tlumaczy jak rozwiazac problem.
Opinia dodana przez: Janusz

Jadwiga Bielska

Gabinet Okulistyczny
06-400 Ujazdówek

W dniu mojej wizyty Pani Doktor wykryła u mnie poważną i rzadką chorobę Besta. Wykonała mi badanie: tomografię siatkówki i już na pierwszej wizycie wiedziałam co mi dolega. Jest niezwykle rzetelna, kompetentna, a jednocześnie bardzo sympatyczna. Dokładnie wytłumaczyła mi przebieg choroby.Zdecydowanie polecam panią doktor z uwagi na wiedzę, ale też na aparaturę specjalistyczną, którą dysponuje, Nie musiałam więcej już nigdzie chodzić na dodatkowe badania. Serdecznie dziękuję Pani Doktor. Z wyrazami ...

lekarz Anna Liszewska

Szpital Powiatowy
Zawiercie

Wspanialy lekarz z ogromną wiedzą, dzięki niej moja mama nadal widzi! Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję!
Opinia dodana przez: Bartek
Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz z intuicją. Rozumie potrzeby i pomaga. Szuka chorób, a nie kasy.
Opinia dodana przez: K

lekarz Monika Górecka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)
01-013 Warszawa

Super Pani Doktor z wyjątkowym podejście do pacjenta. Była to pierwsza wizyta u Pani Doktor i napewno nie ostatnia. Z czystym sumieniem mogę polecić.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Katarzyna Posłuszny-Rutkowska

Świerczewskiego 5
42-500 Będzin

" Niebo nie przychodzi znikąd, to człowiek dla człowieka może być częścią nieba..." - cytat ks. Tischnera oddaje to, co oferuje Pani Doktor drugiemu człowiekowi: profesjonalizm, zaangażowanie, serce, cierpliwość. Mam nadzieję, że dobro wróci do Pani ze zdwojoną siłą. Dziękuję za serce w trudnym momencie diagnozy...
Opinia dodana przez: Renata

Klaudiusz Gerke

Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr Macieja Kuczyńskiego Filia w Rzeszowie - Szpital
Moniuszki 8
35-017 Rzeszów

Bardzo mądry lekarz, wizyta u niego to sama przyjemność. Zakres wiedzy jaką posiada jest naprawdę bardzo szeroki, zarówno z okulistyki jak i z innych dziedzin. Godny polecenia, profesjonalista.

dr n. med. Henryk Kozioł

PCK 9 lok. 1
40-044 Katowice

Pan Doktor Henryk Kozioł to Wybitny Fachowiec i Wielkiej Klasy Specjalista. Miałam Przyjemność i Wielki Zaszczyt poznać Szlachetnego Pana Doktora. Pan Doktor. Kompleksowo Podchodzi do Każdego Przypadku,nie bagatelizuje problemów. zdrowotnych pacjenta.Pan Doktor Jest bardzo Zaangażowany w swoją pracę ,którą wykonuje z pasją.Pan Doktor Respektuje Kartę Praw pacjenta.Pan Doktor Zawsze ma Otwarte Serce dla Osób potrzebujących fachowej szybkiej diagnozy i specjalistycznej pomocy. Pan Doktor Jest Kompetentny Bardzo Dobrze Dobiera środki farmakologiczne ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Anna Kaczorowska-Antoniak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krasnymstawie
ulica Browarna 6
22-300 Krasnystaw

FAKT POMIMO WYZNACZONEJ GODZINY WESZŁĄM DWIE GODZINY PÓŹNIEJ-ALE TO ZAPEWNE DLATEGO ZE NFZ NA KAZDEGO PACJENTA PRZYPISUJE 15 MIN A PANI DOKTOR METODYCZNIE I Z DOKŁADNOŚCIA PODCHODZI DO KAŻDEGO PACJENTA I PRZEZNAACZA NA WIZYTE TYLE CZASU ILE TRZEBA.PRZEMIŁA UPRZEJMA ZYCZLIWA I CIEPŁA ORAZ PEŁEN PROFESJONALIZM DZIEKUJE
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

lekarz Jolanta Kulig-Salamon

Podgórna 4 (wejście od Dąbrowskiego 19)
40-955 Katowice

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Bardzo kompetentna, z dużą wiedzą ( którą się dzieli). Czuje się, że to lekarz oddany pacjentom, z powołania. Świetnie się dogaduje z dziećmi - cała nasza liczna rodzinka leczy się od dawna u Pani doktor. Dziękuję i polecam-jak ktoś szuka dobrego lekarza!

dr n. med. Andrzej Lipiński

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Wspaniały lekarz,wspaniałe podejście do pacjenta.Niesamowicie miły i profesjonalny personel.Gorąco polecam Dr Lipińskiego i jego zespół,efekt lepszy niż oczekiwałem.Duża krótkowzroczność oboje oczu,usunięcie zaćmy na obu oczach i wszczepieniu soczewek,efekt niesamowity.Okulary nosiłem prawie czterdzieści lat i to grube cylindry.Tak więc polecam Dr Lipińskiego i będę polecał,jednocześnie raz jeszcze dziękuję.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Dorota Pakaszewska-Marcol

Rejonowe Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu
ul. Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

jest super lekarzem bylam tam pierwszy raz i postawila mi diagone zacme

lekarz Sylwester Plewa

Okulista, Internista

Stęszewska 6
64-020 Czempiń

Witam, to naprawdę świetny lekarz,o mały włos straciłbym prawo jazdy, podważył opinie lekarza z wojewódzkiego centrum. Wszy stko zakończyło się pozytywnie.Polecam

Mariola Kmieć

Okulista dziecięcy

Poradnia
Próchnika 7
90-408 Łódź

Na badanie wzroku do Pani Marioli Kmieć zostałem skierowany przez lekarza medycyny pracy. Staram się o odnowienie uprawnień na kierowce zawodowego, a badanie okulistyczne jest jeden z wielu, które trzeba wykonać. Niezwykła serdeczność, łatwość w nawiązywaniu kontaktu z pacjentem, kompetencje i łagodne usposobienie sprawiają, że człowiek ma wrażenie jakby trafił do lekarza z powołania. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty i z całą odpowiedzialnością mogę polecić Panią Mariolę Kmieć każdemu, ...

lekarz Maria Pociej-Żero

Ukryta 14
30-203 Kraków

Pani dr Maria P.Ż. to doświadczony specjalista. Regularnie korzystamy z usług w OkoMedzie, prowadzi leczenie syna. Mam zaufanie do Pani doktor. Za każdym razem analizuje co było już zrobione, porównuje odczyty z badań, dopytuje. Jest osobą, która tłumaczy zrozumiale, rozmawia z rodzicami. Jest konkretna, ale przy tym zachęcająca do współpracy najmłodszych pacjentów. Niezdecydowanym szczerze polecam.
Opinia dodana przez: P.

lekarz Agnieszka Papierniak

Prywatne Centrum Medyczne NZOZ
ulica Kotlarza 6
40-139 Katowice

Moje problemy z widzeniem pojawiły się po ponad 10 latach noszenia soczewek, m.in. zaczął się tworzyć rozmazany obraz. Z racji tego trafiłam do Szpitala Okulistycznego, gdzie lekarze kazali odłożyć soczewki całkowicie (czego nie mogłam przeżyć, bo okularów nie lubiałam). Mus to mus, okulary musiały być na nosie 😢 Na kontrolę trafiłam zupełnie przez przypadek do dr Agnieszki Papierniak. To Pani Doktor tak naprawdę pokierowała moim leczeniem, a przede wszystkim powalczyła ...
Opinia dodana przez: Joanna

Danuta Grudzień

Prywatny Gabinet Lekarski
Lublin

Pani doktor jest profesjonalna w swojej pracy, ma świetne podejście do dzieci i nigdy nie odmawia pomocy w sprawach pilnych.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Barbara Terelak-Borys

Klaudyny 4/88
01-684 Warszawa

Nie tak dawno temu miałam okazję być pacjentką dr Terelak w klinice Libermedic. Jej profesjonalizm i ludzkie podejście do pacjenta były naprawdę godne podziwu. Z ogromną troską i zaangażowaniem zbadała moje oczy, a następnie w przystępny sposób wyjaśniła diagnozę oraz zaproponowała odpowiedni plan leczenia. Jestem niezwykle wdzięczna za jej pomoc, a szczególnie za to, że dzięki niej wróciłam do pełnej sprawności wzrokowej. Jeśli ktoś szuka prawdziwego eksperta w dziedzinie okulistyki, ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Małgorzata Górska

Wiśniowa 37
02-545 Warszawa

Pani Doktor przyjęła mnie mimo mojego spóźnienia, była empatyczna, serdeczna co od razu poprawiło moje samopoczucie. Wnikliwa i uważna, Mam nadzieję, że zalecenia które dostałam przyniosą dobre efekty