Filtruj terminy

lekarz Anna Jurska- Jaśko

Przychodnia Specjalistyczna Nr 2
Wawrzyniaka 4
81-048 Gdynia

Umowilem sie z pania Anna Jurska na korekte dolnych powiek,jak chyba kazdy troche sie balem,to jednak zabieg inwazyjny. Pani doktor nie tylko slowem ale przede wszystkim swoim profesjonalizmem rozwiala szybko moje obawy...wyszedlem z gabinetu bardzo zadowolony,malo tego,postanowilem,ze wroce wkrotce na drugi zabieg. Polecam z cala odpowiedzialnoscia, Marek.
Opinia dodana przez: Marek Szkup

lekarz Grażyna Urban

ulica Waniliowa 6
81-591 Gdynia

Jedyny minus to duża opłata, moim zdaniem trochę za dużo. Aczkolwiek z drugiej strony - kto tyle wie, umie i ma takie doświadczenie musi się cenić.

dr Małgorzata Michalska

Laguna Medical
Pl. Kaszubski 1
81-350 Gdynia

Lekarz budzący zaufanie , kompetentny, konkretny. Badanie poparte opisem schorzenia, oraz propozycją leczenia , którą mnie satysfakcjonuje już kilka miesięcy.
Pani doktor bardzo kompetentna - nie bada, by ciągnąć kasę. Podczas gdy inna okulistka radziła pójść mojej babci na operację oczu (jedno oko-3000 zl), to Kuczyńka od razu uznała tamtą lekarkę za osobę, której zależy tylko na forsie. Babcia dzięki pani Kuczyńskiej czytała i normalnie widziała do końca życia, pomimo zaćmy!

lekarz Agnieszka Gietka

Praktyka Stomatologiczna lek.stom. K.Zakrzewska-Michna
Porębskiego 23B/1
81-185 Gdynia

Pani Doktor Agnieszka Gietka z Poradni Oko w Gdyni to nie tylko wspaniały lekarz, kompetentny, dociekliwy, umiejący świetnie wszystko wytłumaczyć pacjentowi, ale przemiła osoba, uśmiechnięta, przyjazna, pełna empatii. Byłam u Pani Doktor pierwszy raz, a czułam się tak, jakbym znała Ją od dawna. Polecam wszystkim z całego serca.
Opinia dodana przez: Irmina

dr Tomasz Kuc

Laguna Medical
Pl. Kaszubski 1
81-350 Gdynia

Dzięki operacją przeprowadzonych na lewym i prawym oku dalej widzę. Maiłem odwarstwienie siatkówek. Godny polecenia. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Janina Jackowska

Żwirki i Wigury 14 (Przychodnia Śródmieście)
81-387 Gdynia

Z całym szacunkiem muszę przyznać, że ta Pani już nie nadaje się do pracy... wiek już na to nie pozwala, owszem, jest bardzo miła ale nie zna się na nowoczesnej medycynie, sprzęt w prywatnym gabinecie jest bardzo stary a Pani doktor nawet recepty wipisuje stara metodą oraz ma wielki problem z dobieraniem odpowiednich szkieł... nie zmienia to faktu, że szanuję tak sympatyczną doktor jaką jest Pani Jackowska

lekarz Bogusława Janiak

ul. Górna 12/2
81-438 Gdynia

Fachowe podejście, uprzejmość i kompleksowe podejście to cechy godne lekarza.I taka jest właśnie Pani Bogusia,jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Gośka

lekarz Bożena Domagała-Rutkiewicz

Centrum Medyczne Vitamed
al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Lekceważące podejście do bardzo poważnego problemu z okiem..... okropny ból oka rozchodzący się na cala głowę. Na prośbę pacjenta , (była to moja mama) o pomoc , Pani doktor odpowiada opryskliwie, ze to nie do niej i wysyła do domu , nie udzielając w tym momencie żadnej pomocy..... nie do niej , czyżbyśmy trafili do kominiarza a nie okulisty ??? Jedyne co zrobiła to dala skierowanie na OCT , co ...
Opinia dodana przez: Jerzy Satora

lekarz Beata Zżelska-Basinska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Dąbrowa-Dąbrówka"
ulica Sojowa 22
81-589 Gdynia

Ostrzegam przed tą okulistką jak również optykiem przy ul.Koperkowej w Gdyni.Ostrzegam przed okulistką,że wykonuje usługi zawyżając soczewki w diopsydach jak również dokładając cylindry które powodują uszkodzenia wzroku jak również powodują inne choroby ze wzrokiem itp.Za wykonanie 3-ch par okularów z cylindrami nie zwrócono mi pieniędzy,które z góry zapłaciłam.Lekarka jak i optyk kpią sobie ze mnie.Za dokonaną wpłatę nie otrzymałam paragonu.Są oszustami i przestrzegam inne osoby przed korzystaniem z ich usług.
Opinia dodana przez: Ewa

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Obr.Wybrzeża 1-3
81-367 Gdynia

lekarz Izabela Jonas-Sabiniewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Dąbrowa-Dąbrówka"
ulica Sojowa 22

lekarz Maria Kania-Bełdzińska