Lekarze Okulista dziecięcy

lek. med. Robert Chrabański

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
00-655 Warszawa

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Trafiłam do Pana doktora z córką lat 7 z zaburzeniami ze spektrum (według opini pediatry). Pan dr. Już od drzwi zbudował relacje z dzieckiem, cały lęk dziecka rozwiał uśmiechem, wspaniałym podejściem, traktowaniem małego pacjenta w taki sposób, że wszelkie leki i obawy opadły. Olbrzymia cierpliwość, profesjnalizm i poczucie bezpieczeństwa, że jesteśmy w dobrych rękach, sprawiły, że dziecko normalnie rozmawiało i współpracowało podczas badania ( dwóch ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Monika Jasielska

Bazylianówka 75
20-144 Lublin

Wiedza, profesjonalizm i serce to cechy Pani dr Moniki, bez względu na wiek pacjenta okazuje wiele cierpliwości i zrozumienia co może mieć też wpływ na przebieg leczenia a uroda Pani doktor jest bez konkurencji
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Okulista
                                       lekarz Aleksandra Kowalska - Ćwik

lekarz Aleksandra Kowalska - Ćwik

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Konkretna, dokładna, profesjonalna, bardzo pomocna. Z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Lekarz z powołania. Polecam!
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Justyna Sierocka-Stępień

Plac Jana Pawła II 2a/1
41-709 Ruda Śląska

Godna zaufania okulistka, fachowe podejście do pacjenta. Pani Doktor pomogła mi uratować wzrok, jestem pod stałą kontrolą, co pozwala na szybkie zareagowanie kiedy coś złego się dzieje. Dziękuję Pani Doktor za pomoc i uratowanie wzroku. Każdemu polecam.
Opinia dodana przez: Leszek

dr Elżbieta Kornobis-Wieczorek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "APEX-DENT"
Powstańców Śląskich 8
42-400 Zawiercie

Jest to najlepsza specjalistka w dziedzinie okulistyki jaką spotkałem.Dokładne badanie,diagnoza bezbłędna i leki przynoszące ulgę.Lekarka z powołania z dużą wiedzą oraz analizą przebiegu choroby.Polecam bardzo miła Pani doktor.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Michał Wilczyński

ulica Sienkiewicza 101/109/102
90-301 Łódź

Pan doktor posiada ogromną wiedzę z zakresu okulistyki, wysokie kompetencje i wyjątkową kulturę osobistą, bardzo taktowny wobec pacjentów, z empatią wyjaśnia zagadnienia i problemy medyczne. Ma świetną rękę do zabiegów okulistycznych.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Ewa Zajusz

Combi-Med" Sp.z o.o.
ulica Dekabrystów 17/19
42-200 Częstochowa

Cudowny Człowiek i bardzo dobry Lekarz. Pomaga nam przy Córce. Pani Doktor jest zawsze uśmiechnięta i serdeczna. Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas. Pozdrawiamy. 😊
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Monika Udziela

ul. Stanisława Kazury 2c/8
02-795 Warszawa

Byłem pod opieką Pani Doktor w Klinicznym Szpitalu Okulistycznym na Pradze w związku z operacją jaskry. Jest wspaniałą okulistką o ogromnej wiedzy i profesjonalnym podejściu do pacjenta. Niezwykle troskliwa, pełna empatii, przewidująca. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Małgorzata Staręga

NZOZ "Visus" Poradnia Okulistyczna
ulica Św. Marcin 18
61-827 Poznań

Pani Doktor Staręga jest bardzo kompetentnym lekarzem a przy tym oazą spokoju. Siedząc w jej gabinecie czuje się, że wszystko się dobrze skończy! Naprawdę polecam!

Danuta Bujak

Krofeya 45
84-200 Wejherowo

super pani doktor bardzo sympatyczna podejście do dzieci super bardzo polecam naprawdę

lekarz Renata Bukowska

SPOŁKA LEKARSKA sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22/ parter/parking
00-132 Warszawa

bardzo dobra okulistka, chodziłam do niej z moją córką która ma poważną wadę wzroku , dzięki niej mojej córce wzrok się poprawił , nigdy się nie spieszyła ,przy oczopląsie nie proponowała zaklejania oka folią jak robiła inna okulistka tylko zapuszczałyśmy kropelki które nie były tak uciążliwe jak folia i spowodowały poprawę widzenia w słabszym oku

lekarz Małgorzata Glass-Brudzińska

Na Szańcach 3
61-633 Poznań

Leczę się u Pani Doktor od wielu lat. Miałem między innymi problem z prowadzeniem samochodu. Jej diagnoza i terapia sprawiły, że lepiej funkcjonuję. Inni okuliści mi nie pomogli. Serdecznie dziękuję Pani Doktor i polecam potrzebującym dobrego okulisty.

dr hab. n. med. Józef Kałużny

Przychodnia Okulistyczna
Kilińskiego 1
85-670 Bydgoszcz

Leczę się u tego lekarza od 6 roku życia. W tej chwili mam 21 lat i wszystkie przez wszystkie lata kiedy byłam pod Jego opieką bardzo dobrze wspomina. Profesjonalny, z dużym doświadczeniem, miły i przede wszystkim tłumaczy pacjentowi wszystko co powinien wiedzieć. Mam bardzo poważną wadę wzroku, żaden inny okulista nie chciał podjąć się mojego leczenia. Dr Kałużny jako jeden wziął mnie pod swoją opiekę, i chociaż wizyty prywatne są ...

lekarz Jacek Kosmala

gen. Abrahama 4 lok. 32
03-982 Warszawa

Jest nie tylko świetnym praktykiem o wielkim doświadczeniu i wiedzy, ale w kontaktach z pacjentami jest przede wszystkim Człowiekiem, wrażliwym i czułym na ludzkie nieszczęście. Otacza pacjentów ciepłem i podtrzymuje na duchu - a to w leczeniu jest równie ważne. Jest po prostu SUPER.

Katarzyna Kujawa

al. Jachowicza 21 lok. 2
09-402 Płock

Polecam.Trafilam z dzieckim w koncu na lekarza,ktory wszystko wytlumaczyl i pomogl.
Opinia dodana przez: Selena28

lekarz Agnieszka Ostojska

Dom Lekarski - Przychodnia Turzyn
al. Boh. Warszawy 42
70-342 Szczecin

Lekarz z prawdziwego powołania. Cudowna, kompetentna pani doktor. Poświęca dużo czasu, wszystko tłumaczy, interesuje się pacjentem. Kobieta anioł. W dzisiejszych czasach ciężko już znaleźć tak cudowną i rzetelną osobę, która daje wiarę w lepsze jutro. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Izabela Rudniewska

Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-825 Bydgoszcz

Bardzo polecam panią doktor, kompetentna, rzeczowa i uprzejma, Jestem zadowolona z wizyty. POLECAM !
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Alicja Barańczuk

Poradnia Okulistyczna. Alicja Barańczuk
Pck 8/124
62-600 Koło

Jestem pacjetem Pani Doktor od 21 lat zawsze jestem dokladnie przebadany i zaopatrzony w skuteczne leki dla wystepujacego schorzenia.

dr n. med. Dorota Średzińska-Kita

Uniwersytecki Dzieciecy Szpital Kliniczny
Białystok

miałam okazję jeden raz skorzystać z wizyty u Pani Doktor (tzn mój syn) Byłam bardzo zadowolona gdyż szczegółowo mi wyjaśniono wadę u dziecka. Osoba bardzo miła i zdecydowanie kompetentna. Szkoda że już niedostępna do "zwykłych" wad wzroku. Oby jak najwięcej takich lekarzy

dr n. med. Małgorzata Pietraś-Trzpiel

Provita
Chodźki 13 lok. 7
20-093 Lublin

Wiedza i Profesionalizm pani Dr - .M -P - T . Osobowośc nie spotykana w tym zawodzie. Polecam w 100% . Wszystkim - Wypłoszom - Zaleknionym Niedowiarkom i Sceptykom . Wiem co piszę ,kilku zabieguw doświadczyłem na sobie.
Opinia dodana przez: Stanley.