Lekarze Okulista dziecięcy

Okulista, Chirurg plastyczny

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Pomimo tego iż jestem już po 70-tce, na badaniu u okulisty (wyłączając optometrystów) nie byłem jakieś 20 lat. Wzrok się pogarszał to zmieniały się moje okulary. Do Pana Doktora Awada trafiłem ponad dwa miesiące temu przerażony doznanym wylewem do ciała szklistego prawego oka. Pan Doktor okazał się miłym, wyrozumiałym i rewelacyjnym fachowcem. Po kilku wizytach, badaniu dna oka i USG gałek ocznych, po aplikowaniu przepisanych medykamentów i wykonaniu zaleceń, symptomy ...
Opinia dodana przez: Bogusław
Godny polecenia lekarz. Moja córka miała problem z gradówką, najpierw jej zaczęła maleć z jednej strony a potem zaczęła rosnąć. Na szczeście dzięki odpowiedniemu leczeniu jakoś udało nam się ją zwalczyć. Poza tym ma bardzo dobre podejście do dzieci jak mało który lekarz.
Opinia dodana przez: Zofia

dr n. med. Iwona Rokita-Wala

Łabędzia 8 lok. II
40-719 Katowice

Pani dr.Iwona Rokita-Wala jest cudownym człowiekiem i naprawdę lekarzem z powołania. Stosunek z jakim podchodzi do pacjenta jest rzadko spotykany dzisiaj wśród lekarzy. Pani doktor usuwała mi zaćmę z obydwoje oczów za co jestem jej szalenie wdzięczna. Każdemu będę polecała panią Dr. Iwonę Rokita-Wala kto ma problem z oczami tak jak ja miałam. To cudowny lekarz o cudownym sercu dla wszystkich pacjentów i złotych rękach. Dzięki niej znowu zaczęłam cieszyć ...
Opinia dodana przez: Aniela

lekarz Sebastian Gajda

J.S. Bacha 7/1001
02-743 Warszawa

Jestem młodą osobą, u której zaćma niestety rozwinęła się już w wieku 40 lat. Trafiając do gabinetu Doktora Sebastiana w Ventriculusie nie wiedziałam nic o tym schorzeniu, oraz o metodach leczenia. Doktor na konsultacji rzetelnie wytłumaczył mi jak rozwija się ta choroba oraz doradził wybór soczewki. Nie miałam świadomości jakie istnieją możliwości na rynku dla ludzi, których zaćma dotyka w młodym wieku. Podczas operacji została mi wszczepiona soczewka Premium na ...

dr n. med. Piotr Fryczkowski

RETINA Diagnostyka i Mikrochirurgia Oka
ul.Cieszkowskiego 1/3 lok 79/80
01-636 Warszawa

Znakomity lekarz. Cierpliwy, empatyczny a przede wszystkim bardzo skuteczny- dwukrotnie uratował wzrok mojemu bardzo wiekowemu Ojcu. Stworzył bardzo nowoczesną klinikę i fantastyczny Zespół .
Opinia dodana przez: EAZ

dr Wioletta Tomczyk-Dorożyńska

ul. Wojska Polskiego 14, I piętro, gabinet nr 17
Nowy Targ

Polecam dr. Violettę Tomczyk-Dorożyńską. Mam do niej pełne zaufanie i jestem stałą pacjentką. Pani Doktor potrafi w sposób kompletny i jasny wyjaśnić genezę choroby i przebieg leczenia. Nigdzie się nie śpieszy i dokładnie przeprowadza całe badanie. Jest uprzejma. Takich specjalistów cenię.
Opinia dodana przez: Krysia

dr n. med. Daniela Ferda - Lewińska

Śląskie Centrum Leczenia Oczu
Okrężna 11
44-240 Żory

W lipcu przebywałem na oddziale okulistyki z powodu odwarstwienia siatkówki z przedarciem i zajęciem plamki żółtej. Operację wykonywała mi Pani doktor Daniela Ferda- Lewińska.Pani doktor to oaza spokoju, cierpliwości, ciepła o wysokich kwalifikacjach zawodowych i uroku osobistym.Jeśli będziecie mieć szczęście tak jak ja, i traficie pod skrzydła tego lekarza to możecie być spokojni już nic złego Wam się nie przydarzy.Dodam, że operowane oko było w bardzo słabej kondycji zaniedbane przez ...
Opinia dodana przez: Zdzisław

lekarz Maciej Król

OLK Sp. z o.o.
Ostrów Wlkp
63-400 Ostrów Wielkopolski

Lekarz bardzo miły i to nie wazne czy prywatnie czy na kase chorych. Byłam u niego i na jedno i na drugie. Chodze do niego juz bardzo dluzo (ponad 10 lat) teraz juz na badania kontrolne od 7 lat chodzi tez moj syn (tez juz badanai kontrolne), ktoremu zdiagnozowal szybko chorobe i ja wyleczyl - gdyby nie to dzisiaj nie wiadomo co by bylo z 1 okiem. Bardzo dobre podejscie ...
Powiedzieć, że to doskonały lekarz, to nic nie powiedzieć. To lekarz nad lekarzami. Wszystkim, którzy potrzebują pomocy w leczeniu chorób oczu, życzę by udało się im skorzystać z porady i leczenia przez Panią dr.E.Jamiołkowską.
Opinia dodana przez: Henryk,Andrzej

lekarz Bożena Matuszek

Mickiewicza 13 lok. 2
47-400 Racibórz

Bardzo miła pani doktor, kompetentna, cierpliwa, a co najważniejsze: pomocna! W każdym razie godna polecenia :-)
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Jolanta Suchanek-Owczarek

NSZOZ Poradnia Okulistyczna
Klimczoka 8
43-360

Duży profesjonalizm i kompetencje Pani doktor.Szybka,zdecydowana i skuteczna reakcja na pojawiające się problemy w chorobie oka.
Opinia dodana przez: Stanisław

dr hab. n. med. Kinga Adach

Okulista dziecięcy

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20
04-730 Warszawa

nieodżałowana strata :o( najlepszy specjalista od leczenia chorób oczu z jakim mieliśmy kiedykolwiek kontakt. wieloletni nasz lekarz prowadzący. będzie nam Pani doktor bardzo brakować. współczujemy rodzinie, córce straty. pozdrawiamy
Opinia dodana przez: Milena

prof. dr hab. n. med. Stefan Pojda

Mielęckiego 4
40-013 Katowice

super okulista super lekarz super specjalista super człowiek po 100 kroć super polecam wszystkim super super super
Opinia dodana przez: Wanda

dr n. med. Adam Trapkowski

Gdynia ul.Sląska 35-37
81-310 Gdynia

Chcę zdecydowanie polecić Pana Doktora! Choruję na przewlekłą chorobę i w końcu wiem, że dotarłam we właściwe miejsce. Zostałam wysłuchana, Pan Doktor odpowiedział mi na moje liczne pytania i rozwiał wątpliwości. Wszystko w słowach zrozumiałych dla laika.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Marcin Rubajczyk

Dolna 38
95-200 Pabianice

Rzadko spotykany profesjonalizm i podejście do pacjenta. Brak słów, by wyrazić pełnię superlatyw. Rzetelny, bardzo konkretny, kontaktowy, szczery. Wybitny fachowiec. Dziękuję za uratowanie wzroku Panie Doktorze :) i życzę samych sukcesów. Piotr
Opinia dodana przez: Piotr
{'id': 10987, 'name': u'Radom'} Okulista
                                       lekarz Łukasz Stysiak

lekarz Łukasz Stysiak

Okulista Radom Gabinet lek. Łukasz Stysiak
Waryńskiego 6
26-600 Radom

Przez 3 lata leczyli mnie różni lekarze na kasę chorych w przychodniach bez skutku i to na calkiem cos innego niz trzeba bylo. stracilam już nadzieje na pełne wyleczenie. Kolezanka poleciła mi prywatna wizytę u jej okulisty i tak trafiłam do Dr. Stysiaka. Nie moge opisac jak bardzo jestem jej i jemu wdzieczna. Dzis mija pol roku leczenia i oko goi sie bardzo dobrze i w końcu mnie nie boli. ...
Opinia dodana przez: Joanna Musiał-Jarosz
Już kilka lat jestem pacjentką doktora i za każdym razem czuje się bardzo dobrze zaopiekowana, nigdy żadnych zastrzeżeń nie miałam!
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Piotr Chwaliszewski

Krakowska 23
33-100 Tarnów

Profesjonalista w każdym calu.Przesympatyczny doktor.Polecam w 100%!!! Marek Iwaniec

lekarz Iwona Stęchły

Centrum Onkologii i Pediatri w Chyorzowie
Chorzów

Pani doktor to odpowiednia osoba na tym miejscu..szkoda że wszyscy lekarze nie mają takie podjęcia do pacjenta. Byliśmy z rocznym synkiem. Pani dr przeprowadziła badanie w bardzo miłej atmosferze, wszystko wyjaśniła i dała plan działania. Gorąco polecam konsultacje z takim fachowcem!
Opinia dodana przez: Marta
Bardzo polecam Pana Doktora. Bardzo szybko wykryta wada wzroku (6 miesięczne dziecko) wprowadziliśmy zalecenia doktora i po 3 miesiącach jest poprawa. Podejście do małych pacjentów na medal! Mój syn śmiał się podczas badania , nie bał się. Mega profesjonalnie, w 100% skupiony na pacjencie - w gabinecie nie czuć pospiechu tylko mam poczucie ze doktor poświęca mi ogrom czasu. Rzeczowe, jasne tłumaczenie - bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena