Lekarze Okulista dziecięcy Kraków

dr n. med. Stefania Pająk

wojwwódzki szpital okulistyczny
Kraków

Starsza lekarka,która nauczyła strabologii wielu okulistów.Znakomity fachowiec.Zna się na zezach ,jest cierpliwa,nie podejmuje pochopnych decyzji co do zabiegu.Wiele dzieci wyleczyła z zeza okularami bez zabiegu.POLECAM póki jeszcze pracuje.

dr n. med. Małgorzata Fałdzińska-Tętnowska

Wojewódzki Szpital Okulistyczny
Dożynkowa 61
Kraków

Pani doktor Małgorzata Fałdzińska-Tętnowska świetnie zajęłą się naszym synkiem. Jego kanaliki były wcześniej przetykane dwukrotnie u innych lekarzy. Gdy to nie pomogło skontaktowaliśmy się z Panią doktor i pojechaliśmy z maleństwem 150 km. do Krakowa. Wizyta krótka rzeczowa i co najważniejsze skuteczna. Bardzo dobra organizacja. Jeśli tylko rodzice "współpracują" to wszystko przebiega szybko i bezproblemowo. Polecam.

lekarz Anna Myć

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

dziekuje serdecznie za zabieg. Ten lekarz to profesjonalista i wie co robi. Nic więcej do dodania.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Anna Dudzik

ulica Kobierzyńska 67/23
30-363 Kraków

Leczyłem się u pani Dudzik w przychodni wojewódzkiej na Wzgórzach Krzesławickich w Krakowie, na przewlekłe zapalenie powiek , spojówek oraz jaskra otwartego konta. Stosując się do zaleceń i leków które miałem przepisywane przez lekarza ,stan mojego wzroku zdecydowanie się polepszył !!! Polecam tą okulistkę, ponieważ jest profesionalna ,bardzo dokładnie tłumaczy na temat choroby i leczenia a przede wszystkim poświęca dużo czasu dla pacjenta . Wszystkie oceny które wystawiłem temu lekarzowi ...
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Ewa Starzycka-Bigaj

Okulista, Pediatra

Św. Krzyża 5
31-028 Kraków

Pani doktor to wyjątkowy lekarz o niespotykanej cierpliwości wobec pacjenta, wysokiej kulturze osobistej. Jest godna polecenia, profesjonalna i bardzo dokładna w badaniu, taka sama wobec pacjentów prywatnych w gabinecie prywatnym jak i na oddziale okulistycznym na Kopernika. Jej siła spokoju i opanowania bardzo pomaga w przezwyciężeniu lęku przed operacją.
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Agnieszka Łapuszek-Bratek

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Kraków
ulica Lubicz 23A
31-503 Kraków

Pani doktor kompetentna, mila , wytlumaczy nawet najbardziej zawily problem. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: barbara

lekarz Monika Kruk-Malczewska

ul. Kazimierza Chałupnika 12F/21
31-464 Kraków

Wizyta u Pani doktor była czystą przyjemnością. Niezwykle uprzejma osoba. Potrafiąca poświęcić czas pacjentowi, stawiając go pierwszym miejscu.
Opinia dodana przez: Krzyszof

lekarz Joanna Kunz

Optyk Koczorowski
ul. Pilotów 6
31-246 Kraków

Od kilkunastu lat okresowo korzystam z porad Pani Doktór, osoby o wysokich kwalifikacjach. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy.
Profesjonalizm, rzetelność, uprzejmość, indywidualne podejście do pacjenta. Jestem wdzięczny za tak miłe potraktowanie mojej 85 letniej mamy
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Anna Leśniak

Centrum Medyczne Dietla 19
ul. Dietla 19/3
Kraków

Trafiłam do Pani doktor z polecenia znajomej. Poszłam na kwalifikację do zabiegu plastyki powiek, która otrzymałam. Następnie Pani doktor przeprowadzila zabieg. Nie sposob opisac róznicy w funkcjonowaniu (pomijajac aspekty wizualne) po usunięciu nadmiaru skóry. Polecam bardzo serdecznie.
Opinia dodana przez: Aga

dr n. med. Krzysztof Morawski

Prywatny Gabinet Okulistyczny
30-079 Kraków

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, życzliwy i bardzo miły. Od lat mam problem z oczami i uważam, że dokonałam dobrego wyboru decydując się na dr Morawskiego. Polecam.

lekarz Agnieszka Szoturma

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1
30-548 Kraków

Wspaniała lekarka z ciepłym i serdecznym podejściem do małego pacjenta. Od ponad 2 lat jesteśmy pod jej opieką i nawet razu nie odczułam "niedosytu" po wizycie. Wszystko wytłumaczy, doradzi. Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor.

lek. med. Anna Piwowarczyk

Okulista, Okulista dziecięcy

Centrum Okulistyki OCULUS
Zyblikiewicza 5/71
31-029 Kraków

Witam. Zwykle raczej nie biore udziału w internetowych rankingach, ale po przeczytaniu wypowiedzi pacjentki niezadowolonej z dr Piwowarczyk postanowilam się wypowiedziec. Jestem pacjentka pani dr od trzech lat, w ramach NFZ. Nigdy nie mialam najmniejszego powodu do narzekania. Pani dr jest świetnym lekarzem, fachowcem, bbardzo dbajacym o pacjenta. Nie wiem, cz,ego oczekiwala pani niezadowolona, może po prostu miała potrzebę wyladowania złego humoru. Cóż, to tylko świadczy o ludziach... Serdecznie polecam ...

lekarz Ewelina Jamroż

ul. Michała Żaka 17/72
30-612 Kraków

Jeśli chodzi o podstawowe badania okulistyczne i dobór soczewek/okularów to zdecydowanie polecam, na szczęście nie miałam okazji sprawdzać jak sytuacja wygląda w przypadku poważniejszych dolegliwości. Miło, rzeczowo, bez pośpiechu i wielkich kolejek, a do tego w bardzo uczciwej cenie.

lekarz Elzbieta Skupińska

ulica Zachodnia 5/7a
30-350 Kraków

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wszystko tłumaczy i pokazuje opcje. Jestem bardzo zadowolony. Polecam Panią Skupińską
Opinia dodana przez: Mateusz

dr n. med. Alina Bednarz

Katedra i Klinika Okulistyki i Onkologii Okulistycznej CMUJ ul.
ul. Kopernika 38 Kraków
31-501 Kraków

Mam 50 lat 20 lat temu miałem wypadek skutkiem było odwarstwienie było poważne odwarstwienie siatkówki z wytarganymi otworami w oku, przez parę dni trafiałem od szpitala do szpitala od okulisty do okulisty każdy rozkładał ręce w końcu udało się trafić do Pani dr Bednarz która podjęła się niemożliwego. Operacja udała się Pani dr dala mi 20 lat normalnego życia. Parę miesięcy temu coś zaczęło się dziać ze wzrokiem okazało się ...
Opinia dodana przez: Dariusz

dr n. med. Beata Kaczmarek

Okulista dziecięcy

NZOZ AKmed
Twardowskiego 33A
Kraków

mam 22 lata, od 6 roku zycia nosilem okulary, mialem okropnego zeza. Po kilku latach lekarz prowadzacy stwierdzil ze akulary mi nie pomoga aby zlikwidowac zeza i konieczny jest zabieg operacyjny. mialem moze wtedy 12 lat przerazilem sie i za zadne skarby nie chcialem isc na zabieg. po dwoch latach mama namowila mnie zeby jednak isc na ten zabieg. pod koniec 2003 roku lekarz wypisal skierowanie do szpitala okulistycznego w ...

lekarz Halina Karyszewska

Andrzej Piwowarczyk Optyk Studio
Wrocławska 8/8u
30-006 Kraków

Pani Doktor przyjmuje obecnie w salonie optycznym Andrzej Piwowarczyk Optyk Studio na ulicy Wrocławskiej 8/8u w Krakowie (dokładnie na przeciwko Szpitala Wojskowego) tel: 534 755 044
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Halagarda-Ratajczak

ulica Bajana 29 B
31-465 Kraków

Przy zapisywaniu poprzedniej opinii nie wyklikały się wszyskie gwiazdki. Oczywiście 5 w każdym z ocenianych obszarów związanych z wizytą.

dr n. med. Małgorzata Fałdzińska-Tętnowska

Okulista dziecięcy

Medicina Przychodnia i Specjalistyczna Diagnostyka
Rogozińskiego 5
31-559 Kraków

Zbieg udrożnienia kanalików łzowych u niemowlaka: procedura nieco drastyczna dla świeżo upieczonych rodziców, jednak niezwykle skuteczna. Polecam Panią doktor
Opinia dodana przez: Wojciech