Lekarze Okulista dziecięcy

lekarz Kinga Brożek-Szymańska

Centrum Medicover Puławska
Puławska 278
02-819 Warszawa

Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem. Profesjonalna, kontaktowa, miła, uprzejma, bardzo pomocna, wrażliwa pani doktor. Zawsze chętnie do niej wracam.
Opinia dodana przez: Marian

lekarz Marcin Ducki

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Świetny lekarz z powołania, dużo empatii i zaangażowania, wiedzy, uważnie słucha pacjenta, dokładnie tłumaczy wszystko. Polecam!
Opinia dodana przez: Klara
                                       lek. med. Magdalena Dębska

lek. med. Magdalena Dębska

Centrum Medyczne Damiana Koneser
Plac Konesera 10a
03-736 Warszawa

Serdecznie dziękuję Pani dr Magdalenie Dębskiej, Osobie Wyjątkowej pod każdym względem, profesjonalnym i po prostu ludzkim, stała się dla mnie uosobieniem wartości znanych już starożytnym Grekom, jak Piękno, Dobro i Prawda, a Asklepios, "opiekun" lekarzy, i Hipokrates, "ojciec" medycyny, byliby z Niej dumni. Piękno i Dobro to oczywiste, to widzi się i czuje od pierwszych chwil jej profesjonalnej, służącej dobru pacjenta opieki, spełnianej z zaangażowaniem i troską. A Prawda przejawia ...
Opinia dodana przez: Andrzej
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Okulista
                                       dr n. med. Leszek Kuprjanowicz

dr n. med. Leszek Kuprjanowicz

Der-med Medycyna Specjalistyczna Szczecin
Ostrobramska 11
71-022 Szczecin

Na skutek wypadku odwarstwiła mi się siatkówka w prawym oku. Dr Leszek Kuprajnowicz wykonał operację wpuklenia zatrzymując proces odwarstwienia a tym samym uratował mój wzrok. Bardzo dobry chirurg, profesjonalista i z dużym doświadczeniem, polecam i serdecznie pozdrawiam, Rafał M.
Opinia dodana przez: Rafał
                                       lek. med. Aneta Bembenek

lek. med. Aneta Bembenek

Okulista, Medycyna estetyczna

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Włodarzewska 81
02-393 Warszawa

Pani Aneta jest miłym lekarzem, który zna się na swojej pracy. Bardzo kompetentna i otwarta osoba;) polecam:)

lekarz Kamila Pustelnik

OneDayClinic Opole
Ozimska 18/1
45-057 Opole

wspaniały lekarz godny polecenia, 100% satysfakcji, oceny j/w, kompetentna i miła, czuje się że u niej troskę o zdrowie pacjenta, niezwykle uprzejma
Opinia dodana przez: grzegorz

lekarz Magdalena Hałasa

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Od paru lat jestem pacjentką Pani Doktor. Moje pełne zaufanie budzi Jej profesjonalizm i dokładność. Spokojne i bardzo życzliwe podejście daje osobie takiej jak ja - z poważnym problemem okulistycznym - nadzieję na uratowanie w miarę przyzwoitej zdolności widzenia. Dla mnie Pani Doktor jest po prostu bardzo dobrym lekarzem. Serdecznie Pani dziękuję.

lekarz Marcin Zieliński

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

Od kilku lat zmagałam się z uciążliwym łzawieniem, wizyty od okulisty do okulisty i nic, podejmowane próby leczenia bez efektu. Dr Zieliński przyjął mnie w szpitalu w Lubaniu bardzo po ludzku, uprzejmie. Wytłumaczył co mi dolega i nie obyło się bez operacji. Odpowiedział na wszystkie moje wątpliwości. Bardzo dobrze wspominam tę wizytę, zawsze mogę do doktora zadzwonić i zostaję zaopiekowana. Bardzo polecam tego specjalistę tym, którzy borykają się z podobnymi ...
Opinia dodana przez: Olga
{'id': 20482, 'name': u'W\u0142oc\u0142awek'} Okulista
                                       lek. med. Marta Lagner

lek. med. Marta Lagner

Centrum Diagnostyczno – Lecznicze Barska Sp. z o.o.
Barska 13
87–800 Włocławek

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Lagner. Pani doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta, badanie jest wykonywane bez pośpiechu, wszystko jest dokładnie tłumaczone. Podczas wizyty panuje miła atmosfera. Pełen profesjonalizm. Polecam w 100%.
Opinia dodana przez: Paulina W
                                       dr n. med. Barbara Polaczek-Krupa

dr n. med. Barbara Polaczek-Krupa

Centrum Okulistyczne Targowa 2
Targowa 2
03-731 Warszawa

Pani Doktor jest profesjonalna, merytoryczna a przy tym bardzo sympatyczna a co ważne zaangażowana w problemy pacjenta.Wnikliwie analizuje dokumentację medyczną , proponuje wykonanie dodatkowych badan w celu poprawienia stanu pacjenta.Przedstawia dalszą koncepcję leczenia .Daje poczucie bezpieczeństwa .Klinika oferuje wiele profesjonalnych badań które nie wszędzie są dostępne.Bardzo wysoko oceniam.
Opinia dodana przez: Margaretta

dr Maciej Jochemczyk

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Warszawa

Zawsze miałam problem z oczami, od dziecka. Lekarze dawali mi różne diagnozy, że to może jaskra, zaćma, ale doktor tak mnie pokierował i zrobił takie badania, że znalazł diagnozę idealną wręcz i przde wszystkim wdrożył higienę oka. Polecam!
Opinia dodana przez: Krystyna
{'id': 27971, 'name': u'Tarnowo Podg\xf3rne'} Okulista
                                       lek. med. Magdalena Paech

lek. med. Magdalena Paech

Gabinet Okulistyczny Magdalena Paech
Plac Margaretek 1
Tarnowo Podgórne

Wizytę u Pani Doktor mieliśmy on-line z dzieckiem 2,5 letnim. Trochę sie obawiałam takiej wizyty, jednak teraz mogę powiedzieć, że była to bardzo dobra decyzja. Rozmowa trwała 30 minut przez kamerkę internetową, jak również przesłanie bardzo wyraźnych zdjęć oczu dziecka. Od dłuższego czasu zmagaliśmy sie z powracającymi stanami zapalnymi jednego oka i gradówką na drugim oku. Po miesiącu od konsultacji jest widoczna poprawa. Stan zapalny ustąpił, a po gradówce zostało ...
Opinia dodana przez: Emilia

lek. med. Małgorzata Peltz-Gajowniczek

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Warszawa

Świetna konkretna osoba, kompetentny lekarz. Nie cacka się i nie rozczula nad pacjentem. Lubię ją i chętnie do niej wracam. Nie idę do lekarza po to, żeby mnie głaskał po głowie i przeżywał moją przypadłość, idę tam po opinię i zalecenia leczenia i to od pani Gajowniczek zawsze otrzymuję jak należy. Nie wiem o co wam chodzi z tymi dziećmi, zabierzcie je do ortopedy dzieciecego. Polecam!!!!!

dr n. med. Joanna Ciszewska

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Bardzo dokładna lekarka. Zgłosiłam się z odwarstwiającą się siatkówką, jestem w trakcie leczenia. Polecam!

lekarz Krystyna Niemas

Mikołajczyka Stanisława 1/23
03-984 Warszawa

Świetna, profesjonalna okulistka. Niezwykle konkretna i przyjazna dla pacjenta. Szkoda, że już nie przyjmuje w przychodni na ul. górskiej!!!!!!!! Będziemy tęsknić. Pacjenci.
                                       dr n. med. Katarzyna Chmielewska

dr n. med. Katarzyna Chmielewska

Centrum Okulistyki Okoland
Osowska 84 lok. U1
04-351 Warszawa

Pani dr Chmielewska jest znakomitym lekarzem, a do tego miłą, kulturalną osobą.Traktuje pacjenta poważnie, słucha go z uwagą i chętnie udziela wszelkich wyjaśnień. No i najważniejsze, jest skuteczna: zastosowane przez Nią leczenie przywróciło mi ostrość widzenia, pomimo że występowały komplikacje zawinione przez chirurga, który wcześniej operował mi zaćmę.
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Renata Bajor

OneDayClinic Gliwice
Zwycięstwa 44
44-100 Gliwice

Od lat chodzę do p. dr Bajor i bardzo ją cenię za sumienność, cierpliwość, empatię i życzliwość. Jest kompetentna. I to niezależnie od tego, czy wizyta była prywatna czy z funduszu. P. doktor jasno tłumaczy, co mi dolega, co mi poleca, jakie leki i w jakim celu. Poza tym spisuje zalecenia na kartce, żeby to wszystko nie "wyleciało" mi z głowy. Jeżeli jest czegos niepewna, kieruje na badania do szpitala. ...
Opinia dodana przez: Monika

lek. med. Piotr Chojnowski

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Ocenę wystawiam po kilku wizytach u Pana doktora. Uważam, ze jest to nie tylko kompetentny, uważny, ale też bardzo empatyczny lekarz. Dobrze zdiagnozował moj problem, skierował na dalsze leczenie i objął opieką pozabiegową. Poświęcił mi czas tłumacząc zawiłość mojej choroby, ale też wykazał się dużą wrażliwością i wyrozumiałością dla moich problemów zdrowotnych . Nie jestem łatwym pacjentem, myślę że dr też to wie niemniej nigdy nie dał mi odczuć że ...
Opinia dodana przez: Majka
{'id': 20482, 'name': u'W\u0142oc\u0142awek'} Okulista
                                       dr n. med. Marzena Anna Krajewska

dr n. med. Marzena Anna Krajewska

ul. Wieniecka 43
87-800 Włocławek

Super człowiek. Miła, kompetentna, fachowość, rzetelność. Przede wszystkim podejście do dziecka. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Anzel

Centrum Medyczne Krowodrza
Wrocławska 53
30-011 Kraków

Pani Małgorzata jest bardzo sympatyczną osobą i profesjonalistką ponieważ bardzo szybko pozbyłem się uciążliwej dolegliwości
Opinia dodana przez: Chris