Lekarze Okulista dziecięcy

dr n. med. Barbara Krupa-Szafran

Długa 37
83-400 Kościerzyna

Wiele dobrego słyszałam o Pani dr Barbarze Szafran więc postarałam się aby właśnie Ona zoperowała mi zaćmę w Centrum Medycznym KARDIOTEL w Sopocie. Zarówno cała obsługa placówki medycznej KARDIOTEL, jak i Pani dr spisała się na 6. Bardzo profesjonalna obsługa i pełna empatii kochana dr. Polecam każdemu, kto nie wie, gdzie usunąć zaćmę.
Opinia dodana przez: Albina

dr n. med. Anna Rogowska-Godela

Okulistyka Gabinet Specjalistyczny Anna Rogowska-Godela
Focha 22A lok.1
42-217 Częstochowa

Jestem pacjentem Pani doktor od 2.5 roku po laserowej korekcji wzroku. Zabieg który został wykonany perfekcyjnie całkowicie pozwolił zapomnieć mi o okularach. Nie mam żadnych dolegliwości a jakość wykonanej korekcji i ostrość widzenia cały czas jest taka sama jak po zabiegu. Serdeczne dziękuję Pani Doktor za operacje. Życzę dalszych sukcesów. Polecam doskonałego fachowca.
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Jarosław Kraśnik

CENTRUM OKULISTYKI Klinika Okulistyczna
Botaniczna 8
60-586 Poznań

Witam, chciałaby napisać coś od siebie o panu doktorze. Leczę się u pana doktora na jaskrę i odwarstwienie siatkówki. Chodziłam do kilku specjalistów i nie potrafili mi pomóc, na początku próbowałam nawet państwowo w szpitalu podjąć leczenie ale nie miało to sensu kolejki długie a i sama opieka wątpliwa. Kiedy trafiłam do doktora mój wzrok był już bardzo słaby, obawiałam się utraty wzroku, szczególnie w oku lewym którym widziałam już ...
Opinia dodana przez: Marysia281

lekarz Małgorzata Gąsior-Kwaśniak

Szopena 43 lok. 3
35-055 Rzeszów

Gdyby wszyscy lekarze byli tak skuteczni i uprzejmi jak Pani doktor, to do Polski na leczenie zjeżdżałyby się elity z całego świata. Moje zadowolenie po wizycie przewyższa każdą istniejącą skalę. Wreszcie zacząłem widzieć wyraźnie!
Opinia dodana przez: Bartek

dr n. med. Bogna Patelska-Wytyk

Grochowska 28
61-525 Poznań

Godny zaufania lekarz o ludzkim podejściu do pacjenta. Wspaniały człowiek. Nie powinienem polecać gdyż dla mnie zabraknie czasu.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Ewa Jakubiec-Blajer

Szopena 43 lok. 3
35-055 Rzeszów

Leczę się u dr Blajer już od kilkunastu lat i jestem bardzo zadowolona. Jest dobrym fachowcem i miłym człowiekiem. Polecam

dr n. med. Nikolay Myalo

Salon optyczny "VIZ-OPTYK"
al. Piłsudskiego 89
92-332 Łódź

Byłam z mamą w Wieruszowie u P.doktora. Bardzo kompetentny i przesympatyczny lekarz, cierpliwy i poświęcający tyle czasu ile wymaga pacjent. Otrzymała mama pilne skierowanie do szpitala.Diagnoza super, mama jest już po zabiegu. Serdecznie dziękujemy Panie doktorze. Do miłego zobaczenia.🙂🙂🙂
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Wojciech Jędrzejewski

Okulap
Sikorskiego 7
Radzionków

Super lekarz. Bardzo dobry kontakt z pacjentem dawno tak pozytywnego i uczynnego lekarza nie spotkałam. Gdy pojawił się problem mogłam z nim kontaktować się w każdej chwili. Jak nie mógł odebrać telefonu to oddzwonił. Polecam z pełną odpowiedzialnością.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Katarzyna Kuckiel-Żuk

ISPL
Siedlecka 2 p.310
72-010 Police

Pani doktor w 100% godna polecenia! Wizyta przebiega w mega miłej i pozytywnej atmosferze. Co do samych badań, to wszystko jest jasne i klarowne.

dr Rakesh Kumar

Armii Krajowej 12
36-200 Brzozów

Nie zgadzam się z poprzednikiem. Uważam że jest wart każdych pieniędzy, ma on naprawdę olbrzymią wiedzę i doświadczenie. Cena wizyty jest adekwatna do wykonywanych badań i poświęconego czasu nie wiem gdzie znajdziesz taniej i równie dobrze.

lekarz Joanna Rubinkiewicz-Wróbel

ulica Struga 54
26-600 Radom

Pani doktor bardzo kompetentna, miła. Dokładnie bada,spokojnie tłumaczy objawy, sposób podjętego leczenia.Umawia na kontrolne wizyty aby ocenić skuteczność leczenia.Ceny przystępne. Podejście kompleksowe.Widać chęć pomocy ze strony lekarza. Polecam
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Piotr Kleina-Schmidt

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Strzelecka 48 b
Poznań

Serdecznie polecam Pana doktora Piotra Kleina- Schmidta. To niezwykle kompetentny lekarz, który w sposób profesjonalny potrafi podejść do pacjenta. Poza tym jest niezwykle serdeczny i uprzejmy, co sprawia, że podczas wizyty jest miła atmosfera. Potrafi w sposób dostępny i zrozumiały dla pacjenta wszystko wyjaśnić. Jego wiedzę i perfekcję w wykonywaniu zawodu lekarza okulisty oceniam bardzo wysoko. Serdecznie polecam i BARDZO DZIĘKUJĘ.
Opinia dodana przez: Marianna

dr n. med. Magdalena Białek

Laser
Lublin, Leonarda 12
20-625 Lublin

Każda wizyta u Pani dr. Białek to spotkanie z ciepłym i życzliwym lekarzem prezentującym doskonałą wiedzę i doświadczenie. Przeprowadza dokładne badania i cierpliwie tłumaczy wątpliwości i niepewności pacjentki. Zuzanna
Opinia dodana przez: Zuzanna
Pani Doktor uprzejma, miła, cierpliwa! Z super podejściem do dzieci, u mnie "ratowała" dwójkę maluchów po różnych akcjach i atrakcjach. Zawsze trafnie, bez nadużywania antybiotyków czy sterydów. Polecam całym sercem od ponad 5 lat :-)
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Bogumiła Bialik

zakład optyczny
św. Wawrzyńca 21
62-200 Gniezno

Bardzo fachową obsługa, pełen profesjonalizm. Pani doktor bardzo miła, cierpliwie odpowiała na wszystkie moje pytania . Bardzo dobre podejście do dzieci. Córka zachwycona a wcześniej był problem z pójściem do okulisty. Polecam
Opinia dodana przez: Anna
Przecudowny lekarz ,profesjonalizm w tym co robi .Okiem którym nigdy nie widziałam dziś widzę wszystko czytam ,jeżeli macie jaki kolwiek problem z oczami to tylko pan profesor .
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Janusz Pieczyński

Salony Optyczno-Okulistyczne Premium
Dąbrowszczaków 39
10-512 Olsztyn

Od wielu lat miałam kontakt z wieloma okulistami, często badajac wzrok, systematycznie zmieniajac szkla do okularów itp. Wówczas zwykle badania trwały chwile, bez wywiadu itp., nikt raczej nie słuchał tego co mnie niepokoi, nikt nie "zatrzymał się" przy tym co mowię, wypisywano tylko kolejna recepte na nowe szkla i tyle .....a ja sądziłam, że tak być musi DOPIERO Pan Doktor J. Pieczynski po raz pierwszy (kiedy trafiłam do niego) mnie ...

lekarz Justyna Grzeszczak-Seneńko

IRIS Gabinet Okulistyczny
ul. Okulickiego 39
26-600 Radom

Wizytę miałam umówioną 01.03.2012 godz 17.40,przywitał mnie sympatyczny Pan o miłym głosie ,który od progu wzbudza sympatie. Zaprowadził mnie do gabinetu Pani doktor.Rzeczywiście jest to bardzo ciepła i kompetentna osoba ,po wywiadzie przeprowadziła badania i w sposób prosty i rzeczowy powiedziała co mi dolega. Polecam szczerze .Krystyna

dr Grzegorz Pfeiffer

Medicor
ul.Za Groblą 3/4
Poznań

Od lat leczę się u p. dra Grzegorza Pfeiffera. Cenię sobie Jego profesjonalizm. Cenię sobie Jego cierpliwość i wyrozumiałość zwłaszcza w odniesieniu do interpretacji wyników badań. Lechosław Dworak
Opinia dodana przez: Lechosław

lekarz Małgorzata Zdebska

ul. Sienkiewicza 3
62-200 Gniezno

Byłam niedawno pierwszy raz z dziećmi, Pani doktor ma BARDZO dobre podejście do dzieci!!! Wszystko wytłumaczy. Z czystym sumieniem POLECAM!!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka