Filtruj terminy

lekarz Rafał Nowak

Medica Pro Familia
ulica Ziębicka 16
60-164 Poznań

Konkretny,rzeczowy,punktualny secjalista Pan doktor pomógł mi bardzo Moje samopoczucie po operacji b dobre Na pewno zostane pacjenta Pana doktora Polecam wszystkim 😊którzy od lat zmagają się z niedrożnośćia kanału łzowego WARTO
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Alina Nowak-Jankowska

Filia Nr 1 Poznań
plac Kolegiacki 12A
61-841 Poznań

Bardzo dobry i kompetentny lekarz-okulista. Ogromana wiedza i doświadczenie a przy tym niezwykła uprzejmość. Zdecydowanie polecam wizytę.
Opinia dodana przez: Nicolaus

lekarz Abdul Wakil Alugail

NZOZ TERAMED
Kostrzyńska 3
Poznań

Jest na prawdę doskonałym okulistą. Stwierdził u mnie astygmatyzm, który bardzo trudno jest stwierdzić. Dostosował odpowiednie okulary i wszystko jest bardzo dobrze. :)

lekarz Piotr Rakowicz

Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Długa 1/2
61-848 Poznań

Polecam bardzo Pana dr Piotra Rakowicza, wysokiej klasy specjalista. Operował mi oko po odwarstwieniu siatkówki. Dziękuję Panu bardzo, również całemu personelowi z Oddziału Okulistycznego ze Szpitala na ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu za jakość i zaangażowanie przy operacji. Życzę Panu i całemu oddziałowi zdrowia, szczęścia i pomyślności.
Opinia dodana przez: Marek / Pleszew

dr hab. n. med. Marcin Stopa

Gabinet
Os. na Murawie 12
61-655 Poznań

A więc tak? Chciałam podziękować z całego serca dr hab. n. med. za to, że się mną opiekował i utrzymywał mnie na duchu w ciężkich chwilach mojej choroby. Jestem mu wdzięczna za to, że jestem i widzę. Tak jak wszyscy zdrowi ludzie. Jestem po zabiegu operacyjnym witrektomii rok czasu. Siatkówka jest idealnie przyłożona. Ciśnienia w oku nie ma . Widzę dobrze i mam nadzieję, że tak zostanie do końca życia. ...
Opinia dodana przez: Angela

lekarz Ryszard Gattner

ulica Śniegockiego 8
60-681 Poznań

Lekarz z pasją, uśmiechnięty, pozytywny, podbudował moją mamę i przywrócił jej wzrok razem z dr. Pauliną Popowicz. Mama trafiła do Szpitala Klinicznego na Grunwaldzkiej z przedarciem siatkówki. Diagnoza została błyskawicznie i prawidłowo postawiona, lekarze zareagowali szybko i zastosowali baraż laserowy, a to uratowało wzrok mojej mamy. Dziękujemy i polecamy wszystkim.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Małgorzata Kicińska-Stawniak

61-831 Poznań

U Pani Doktor leczę się od ponad roku na NFZ. Jestem pod wrażeniem jakości wszystkich moich wizyt i zaangażowania Pani Doktor. Pani Doktor jest niezwykle kompetentną, dociekliwą, uprzejmą i pracowitą lekarką. Cenię ją również za kompleksowe podejście do pacjenta, przeprowadzenie dokładnego wywiadu i porady związane z innymi chorobami współistniejącymi. Badania okulistyczne wykonuje bardzo starannie i dokładnie, stawiając diagnozę rozmawia z pacjentem i cierpliwie tłumaczy przebieg dalszego leczenia. Zawsze poświęca pacjentowi ...
Opinia dodana przez: Wiesława

lekarz Elżbieta Marciniak

Wizyty Domowe
Grunwaldzka 66
60-311 Poznań

Niedawno pani dr usunęła mi zaćmę z lewego oka. Zabieg wykonała szybko, bezboleśnie , z bardzo dobrym efektem. Była bardzo empatyczna i uprzejma. Z pełnym przekonaniem polecam pracę pani dr jak i profesjonalizm całej Kliniki.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Hanna Bartoszewicz

Błękitna 1/7
60-656 Poznań

Pani Bartoszewicz jest po prostu świetna, od lat do niej chodzę i polecam każdemu komu mam okazję.

lekarz Marta Janyska

NZOZ Chirurgia Poznańska
ulica Piątkowska
60-649 Poznań

Od około 20 lat jestem pacjentką Pani Janyski w Akademickiej Przychodni Lekarskiej w Poznaniu. Podczas każdej wizyty jestem dokładnie informowana o przebiegu i wyniku badania, wszelkie niejasności są skrupulatnie wyjaśniane, czuję się otoczona opieką. Dodatkowo, Pani Janyska jest osobą życzliwą, o wysokiej kulturze osobistej.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Joanna Kreczyńska

Med Polonia Sp.z o. o.
Obornicka 262B
60-693 Poznań

Lekarz ze świetnym podejściem do małych dzieci. Cierpliwy i rzetelny. Dokładnie tłumaczy. Uśmiech na twarzy spowodował że moja dwulatka przestała się bać a wręcz nie chciała wyjść z gabinetu
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Beata Łysakowska

Hipokrates
Os.Marysienki 25
Poznań

Najwyży stopień zaangażowania, profesjonalizm, takt, punktualność. U takich specjalistów chcemy się leczyć.
Opinia dodana przez: Roman

dr n. med. Izabela Kulińska-Niedziela

Medyk. NZOZ. Zespół poradni specjalistycznych
Świt 47/49
60-375 Poznań

Polecam,świetny specjalista,super podejście do dzieci,bardzo uprzejma .wszystko wytłumaczy,jestem bardzo zadowolona

lekarz Elżbieta Michalska

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań

Leczę się u dr Michalskiej od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Pani doktor zawsze przeprowadza badanie z dużym spokojem i kompetencją. Poświęca czas dla pacjenta udzielając mu niezbędnych informacji. Polecam leczenie wzroku u dr Elżbiety Michalskiej.

lekarz Agata Frajdenberg

61-831 Poznań

Świetny specjalista. Dzięki podejściu Pani doktor moje oczy są uratowane. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczy pacjentowi. Polecam
B. Dobry fachowiec, rzeczowy, cierpliwy i życzliwy. Wyleczył mi zaćmę z obu oczu bez komplikacji. Godny POLECENIA.
Opinia dodana przez: Ryszard Jan

lekarz Wojciech Zawisza

61-831 Poznań

Pan doktor Wojciech Zawisza jest lekarzem kompetentnym, dokładnym. Po badaniu dokładnie wytłumaczył na czym polega schorzenie, wypisał nowe okulary mimo że dwa tygodnie wcześniej inny lekarz wypisał okulary przez które słabo widziałem.
Opinia dodana przez: Franciszek

lekarz Małgorzata Szwarc-Kasprzak

Na Szańcach 3
61-633 Poznań

Ocenę którą jak najbardziej mogę dać i która odzwierciedla moją wizytę to 5! Punktualnie, pani doktor z wielką wnikliwością i bez pośpiechu podeszła do mojego przypadku. Znalazłem pomoc w tym gabinecie i jeżeli ktoś by mnie zapytał o dobrego okulistę to panią doktor bez problemów polecę.
Opinia dodana przez: Kamil

dr n. med. Małgorzata Karolczak-Kulesza

Okulista, Okulista dziecięcy

Medicor
ul.Za Groblą 3/4
Poznań

Od pary lat przyjeżdżam do Pani doktor na wizyty i bardzo dziękuję za pomoc w ogarnięciu choroby i za miły, uczciwy kontakt oraz kulturę osobistą.
Opinia dodana przez: Aleksander Jakubowski

Aleksandra Popielarz

Międzychodzka 7b lok. 106
60-371 Poznań

Polecam wizyty lekarz spełniający najwyższe standardy pod każdym względem , każdy kto opuszcza gabinet Pani doktor wie wszystko na temat swojej choroby oraz jej rokowaniach i sposobie leczenia , same operacje przeprowadzane w sposób perfekcyjny jeśli szukacie Państwo pomocy a dotąd nikt nie potrafił wam pomóc tu się nie zawiedziecie .Wdzięczny pacjent .