Lekarze Okulista dziecięcy

lekarz Ewa Rogala-Pozowska

Bytom Żeromskiego
Bytom

Chodzę dużo do lekarzy ale tak przemiłej Pani doktor rzadko można spotkać. Mogłabym długo wymieniać ale napiszę krótko WSPANIAŁA dba o wszystkich bez wyjątku jak matka, miła i bardzo dobry specjalista.
Opinia dodana przez: tt
Pani doktor jest sympatyczna i zawsze wysłucha pacjenta! Poza tym personel przychodni w rejestracji jest kompetentny a nade wszystko informatyk!;-)
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Krystyna Lipkowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Przyjazna
ulica Przyjazna 13
85-858 Bydgoszcz

Szczerze polecam, Pani doktor jest konkretna, nie owija w bawełnę, odpowie na każde pytanie i tłumaczy chorobę. Wykonywała zabieg sondowania kanalików łzowych u mojego 10- cio miesięcznego synka. Wszystko skończyło się dobrze, żałuję tylko że tak późno wybrałam się do Pani Lipkowskiej.Polecam !!!

dr n. med. Marzena Petrus

Nakielska 95a
85-347 Bydgoszcz

Po kilku kolejnych wizytach i pobycie w szpitalu na oddziale okulistycznym u Pani dr Petrus w pełni i z wielką odpowiedzialnością potwierdzam jej wysoki profesjonalizm, nienaganną kulturę osobistą, wyjątkowy instynkt wyczucia co pacjent potrzebuje, jak udzielić jemu wsparcia, pomocy. Powołanie, wiedza merytoryczna, wyjątkowa osobowość to koronne atrybuty Pani doktor. Wszelkiej pomyślności, satysfakcji w pracy. Jędrzejewski Bogdan.
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Jadwiga Ścisłowska

Gabinet Vision Express
Obrońców Wybrzeża 1
80-398 Gdańsk

Super lekarz. Chodze do okulistów od dziecka, jak trafiłam do Pani doktor to dopiero poznałam co to jest profesjonalista i co powinno oznaczać słowo lekarz. Polecam bardzo bardzo dobry lekarz.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Zainteresowany zdrowiem pacjenta. Bardzo grzeczny podczas wizyty. Spokojny, zrównoważony, a co najważniejsze kompetentny. Wzór lekarza z powołaniem.Takiego lekarza spotyka się w Polsce bardzo rzadko. Życzę mu samych sukcesów i aby się nie zminiał.
Opinia dodana przez: Zbigniew W

dr n. med. Halina Bręborowicz

Dąbrowskiego 200
60-594 Poznań

Dr Halina Bręborowicz jest niezwykle uprzejmą i kompetentną lekarką. Dokładność w czasie badania i zabiegu, kontakt z pacjentem i troska. Polecam.

lek. med. Sykstus Holeksa

Gabinet okulistyczny NZOZ BO/HO
Gdańska 51
Wejherowo

Sympatyczny lekarz z dużą wiedzą , konkretny w diagnozie, czułam się zaopiekowana . Takich lekarzy trzeba. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Iwona

dr Marta Kowalska

Szpital Dzieciątka Jezus
Ul. Lindleya
Warszawa

Ogromne zaangażowanie aby pomóc pacjentowi. Bardzo duża wiedza jak również doświadczenie. Pełna energii, młoda osoba, która swój zawód wybrała z powołania.Idealne podejście do pacjentów. Wyczerpujące informację na każde zadawane pytanie dotyczące mojego wzroku.Gdyby wszyscy lekarze specjaliści tak podchodzili do pacjentów nie byłaby potrzebna reforma służby zdrowia w naszym kraju.POLECAM
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Anna Szymańska

Okulista, Okulista dziecięcy

Optometria Karczewski
Ślaskiego 1
87-100 Toruń

Przemiła osoba i prawdziwy fachowca. Trafiłam do Pani dr po przewlekłym wirusowym zapaleniu rogówki. Rzetelnie oceniła mój stan i mogę powiedzieć, że dzięki Niej moja wada wzroku się zmniejszyła i to w ogromnym stopniu. Tak jak w przypadku poprzednich lekarzy których leczenie kończyło się na wypisaniu recepty na okulary (co okazało się bzdurą, bo ostrość widzenia u mnie cały czas się zmieniała), tak Pani dr fachowo podeszła do sprawy i ...
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Olga Kucharska-Karpeta

PROFIL-MED
Orzechowa14
42-200 Częstochowa

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza i bardzo miła osobowość. Wspaniały lekarz, profesjonalne podejście, wszystko dokładnie zostało mi wyjaśnione. Bardzo polecam! Gorąco polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Marcin Śwituła

Narbutta 18
02-520 Warszawa

Wspaniały lekarz, wrażliwy na ludzkie cierpienia. Chciałbym widzieć takich lekarzy w każdej specjalności
Opinia dodana przez: Donat Pasiorowski

lek. med. Małgorzata Królińska

Modlińska 318
05-110 Jabłonna

Bardzo miła, rzeczowa lekarka. Badanie wykonane bardzo dokładnie. Sprawnie, bezstresowo. Serdecznie pozdrawiam Panią Doktor i wyrażam wdzięczność. Wszystkim polecam! Szczęść Boże, Marcin
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Anna Budzyńska-Sildatke

Ogrody Nanickie 18
84-200 Wejherowo

Bardzo dobry lekarz :)polecam profesjonalne podejscie do malych dzieci:)

dr n. med. Grażyna Ciszewska

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Lekarz bardzo kompetentny, godny zaufania z bardzo przyjaznym i uprzejmym podejściem. Pani Doktor jest osobą niezwykle empatyczna i profesjonalna.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Robert Matusik

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

Lekarz sympatyczny i bardzo kompetentny w tym co robi. Dokładnie wytłumaczył jak będzie przebiegało leczenie oraz jak uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości.
To wspaniała, ciepła osoba. Bardzo dobry diagnosta !!! Polecam. Zawsze ma czas i uśmiech dla pacjenta.

dr Marcin Smorawski

Weiss Clinic
Katowice

Bardzo dziękuję za profesjonalnie wykonany zabieg laserowej korekcji wzroku. Zabiegowi poddałam się około miesiąc temu. Obecnie widzę dobrze bez okularów/soczewek za co jestem niezmiernie wdzięczna Panu Doktorowi.

lekarz Ewa Walewska

Małachowskiego
41-200 Sosnowiec

Wielka kultura, wiedza i doświadczenie. To ogromna przyjemność i szczęście spotkać taką Lekarkę - dziękuję, że tacy lekarze jeszcze są !
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Marek Kopacz

Kościuszki 49
23-400 Biłgoraj

Doktor Marek Kopacz jest przede wszystkim wspanialym czlowiekiem,ma ogromne serce dla pacjentow,wyroznia sie wsrod lekarzy rowniez tym,ze jest bardzo dobrym specjalista w swojej dziedzinie.Jest DOSKONALYM OKULISTA,polecam wszystkim ,ktorzy potrzebuja dobrego okulisty. Anna Krzeszowiec.