Lekarze Okulista

lekarz Halina Kowalczyk

konopnicka
95-040 Koluszki

Kompetentna, bardzo uprzejma, kompleksowo podchodzi do każdego pacjenta. Bardzo wysoka jakość usług. Gorąco polecam.

lekarz Mirella Jaksz

Okulista, Okulista dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MACULA
ulica Diamentowa 5
41-943 Piekary Śląskie

Bardzo fajna lekarka, dobre podejście do pacjentów a szczególnie do dzieci. Miła sympatyczna i kompetentna. Zawsze ma odpowiednia ilość czasu dla pacjenta. Dokładnie tłumaczy i wyjaśnia chorobę. Naprawdę, szczerzę polecam. Najlepsza lekarka jaką do tej pory spotkałam, a chodze juz od 30 lat do różnych lekarzy. Aż chce sie tam chodzić. Pozdrawiam Ewa.

Ewa Pieczara

Okulista dziecięcy

Mikołów

Pani doktor jest prawdziwym specjalistą. Jest kompetentna, fachowa i ma profesjonalne podejście do zawodu oraz pacjentów.
Opinia dodana przez: Mateusz

dr n. med. Anita Lyssek-Boroń

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1
Sosnowiec

wspaniala lekarka . czlowiek o wielkim sercu . ratuje moje oko ktore spaprali w krakowie . polecam wszystkim znajomym i nie tylko .

lekarz Renata Rakoczy-Gołda

Zdrowa
31-216 Kraków

Bardzo kompetentna i uprzejma Pani Doktór. Świetnie i przekonywująco tłumaczy i daje możliwość leczenia szpitalnego. Jesteśmy zadowoleni.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Ambroziak

Bruzdowa 112p
02-991 Warszawa

Pani Anna to wzorzec metra w medycynie ! Niezwykle kompetentna, miła, traktuje pacjentów jak swoich znajomych.
Opinia dodana przez: Marcel

lekarz Anna Bilkiewicz-Pawelec

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Najlepszy lekarz do jakiego miałem okazję trafić. Pani Anna wykazuje się pełnym profesjonalizmem i niesamowitym podejściem do pacjenta. Widać, że naprawdę interesuje ją zdrowie i dobro podopiecznego. Jest niezwykle zaangażowana, a przy tym tak bardzo ludzka, co jest nieczęste u lekarzy. życzyłbym sobie, aby każda wizyta lekarska wyglądała właśnie tak, jak u pani Anny.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Mariusz Knoff

Aleja Jana Pawła II 1
86-100 Świecie

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora jest profesjonalny , miły i cierpliwy , dobrał odpowiednią moc szkieł do okularów , polecam🙂

lekarz Eulalia Machowicz-Matejko

CENTRUM MEDYCZNE SANITAS SZPITAL SP. Z O.O.
ul. Jana Hempla 5
20-008 Lublin

Wspaniała lekarka z cudownym podejściem do pacjenta, z ogromną wiedzą, badania przeprowadzone kompleksowo, szczerze polecam 😁.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Anna Zambrzycka

ulica Krótka 3
43-150 Bieruń

Byliśmy dzisiaj w trójkę (ja, mąż i córka) u Pani doktor pierwszy raz i powiem Wam, że jeszcze nigdy u żadnego lekarza nie czułam się tak zaopiekowana i wybadana. Pani doktor bardzo miła, rzeczowa i konkretna. Zbadała, wytłumaczyła i zleciła kolejne badania, odpowiedziała na wszystkie pytania, córce nawet rozrysowywała jak to u niej wygląda. Aż trudno uwierzyć, że w dziejszych czasach są jeszcze lekarze, którym się chce i to wszystko ...
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Dorota Stróżyk

Gabinet
Cieszkowskiego 7
93-424 Łódź

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z wizyty. Pani doktor z wielką dokładnością wykonuje wszystkie badania, opisuje i tłumaczy. Jest to osoba godna polecenia.
Opinia dodana przez: Celina

lekarz Sławomir Bolek

GABINET PSYCHOTERAPII
Powstańców Śląskich 3
44-200 Rybnik

Wybitny okulista, uratował moje oko w którym miałem hipotonię jako powikłanie po innym zabiegu u innego lekarza. Po kilku miesiącach niemal ślepego oka znowu widzę na nie wyraźnie. Pan doktor wykonał u mnie witrektomię z podaniem gazu w szpitalu na Energetyków 44 w Rybniku. Panie doktorze bardzo Panu dziękuję, anonimowo bo pacjentów zapewne Pan ma tyle ,że trudno ich zapamiętać. Wdzięczny pacjent , któremu przywrócił Pan radość z życia
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Danuta Łozowska

Przychodnia Specjalistyczna dla Dzieci i Młodzieży Warszawskiego Szpitala dla Dzieci SPZOZ
Al. Wyzwolenia 6
00-570 Warszawa

Prawdziwa profesjonalistka lekarz który widać że kocha swoją pracę i o każdego tak samo dba. Sam szukam teraz okulisty gdyby doktor przyjmowała dorosłych jestem pierwszy.
Opinia dodana przez: Arek

lekarz Izabela Rogalińska

NZOZ TERAMED
ulica Kostrzyńska 3/5
61-042 Poznań

W 100% zgadzam się z poprzednią opinią. Mojej mamie również Pani Doktor przeprowadziła skomplikowany zabieg witrektomii, którego niewielu lekarzy by się podjęło. Mama ma już 78 lat, ale na szczęście, dzięki kompetencjom Pani Doktor wszystko się udało. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wspaniałej Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Dagmara Kaps-Słonka

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Nr 2 im. dr. Tadeusza Boczonia w Mysłowicach
ulica Bytomska 41
41-400 Mysłowice

Polecam !!! Bardzo kompetentny i konkretny lekarz. Zna się na rzeczy i w każdej sytuacji wyjaśni wszystko prostym językiem.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Małgorzata Rudawiec

ulica Wojska Polskiego 10
44120 Pyskowice

Bardzo dziekuje Pani Doktor za poswiecony czas i przyjęcie w naglym przypadku poza kolejnościa. Super podejscie do pacjenta, empatia i zrozumiane- to zdecydowanie cechy Pani Doktor. Jestem bardzo wdzieczna, z tak mila wizyta w ramach NZF nie spotkałam sie już dawno..
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Marzena Wikło-Czyż

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
ul. Terebelska 57-63
21-500 Biała Podlaska

Moją żoną zajęła się jak nikt inny, postawiła prawidłową diagnozę i zrobiła wszystko co tylko mogła oraz skierowała na dalsze leczenie do Lublina na Chmielną!!!
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Jan Witkiewicz

ulica Franciszkańska 37/5
37-700 Przemyśl

Pacjentami Doktora Witkiewicza jesteśmy już od kilku lat. Doktor ma podejście do dzieci, jest miły, życzliwy i kompetentny. Nastoletniemu synowi od razu dobrze dobrał soczewki kontaktowe - syn zadowolony, bo w okularach nie chciał chodzić 🙂 Mężowi wbiło się coś w oko i od razu został przyjęty. Również moja mama jest pacjentką Dr Witkiewicza - Doktor wykonywał u niej laser siatkówki po którym widzi lepiej i cały komplet badań pod ...
Opinia dodana przez: Nadina

lekarz Wioletta Stężała

Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Inowrocławiu
ulica Poznańska 97
88-100 Inowrocław

Po dokładnym zbadaniu Pani doktor wszystko wytłumaczy.Miła i sympatyczna.Okulista godny polecenia dla dorosłych i dla dzieci również.
Opinia dodana przez: Ala

lekarz Alicja Dreksler-Tkacz

Prywatny Szpital Weiss Klinik
ulica Wiejska 4
41-503 Chorzów

Bardzo troskliwy i empatyczny lekarz. Spokojnie wykonała wszystkie niezbędne badania, choć z tak starą pacjentką nie było to łatwe. Przepisała niezbędne leki. Polecam
Opinia dodana przez: IW