Lekarze Okulista

lekarz Maria Sługocka

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani doktor jest przemiła wysłucha pacjenta i pomoze. Naprawde oby wszyscy lekarze byli tacy! szczerze polecam

lekarz Stefan Sochacki

PHU "TJP" Gabinet Okulistyczno-Optyczny
Mickiewicza 25
37-700 Przemyśl

Zawsze pomocny, trafna diagnoza, precyzyjnie dobrane leczenie, skuteczne. W sposób przystępny tłumaczy swoją diagnozę oraz sposób leczenia. Leczę się u doktora 20 la, próbowałam u innych z racji wyjazdu, ale wróciłam do doktora
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Halina Bandurowska

Wysockiego 13
48-200 Prudnik

Wspaniała kobieta, mądra lekarka z olbrzymim doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą. Dziękuję serdecznie za opiekę okulistyczną nad nasza rodziną, to już w sumie cztery pokolenia.
Opinia dodana przez: sonda

lekarz Urszula Pędzińska

Przychodnia
Kilińskiego 28
27-200 Starachowice

Pani Doktor jest wyjątkowynnm lekarzem poświęca dużo czasu pacjentowi kompetentna w swojej pracy o wysokiej kulturze osobistej polecam potencjalnym pacjentom
Miła pani z dobrym podejściem do pacjenta sumienna w swojej pracy

dr Katarzyna Górska-Butowska

Laguna Medical
Pl. Kaszubski 1
81-350 Gdynia

Z czystym sumieniem polecam! Bardzo staranna i kompetentna osoba. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Prawdziwy lekarz z powołania. Jak tylko może proponuje terminy z NFZ, tak aby nie obciążać pacjenta dodatkowy kosztami wizyty prywatnej. Nawet, gdy jest niewielkie podejrzenie jakiegoś schorzenia, to natychmiast wysyła na dodatkowe badania, aby mieć pewność, że wszystko w porządku. Cieszę się, że trafiłem do gabinetu Pani Doktor.

lekarz Krzysztof Leszek Kosiński

"PRAXIS" Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Filia
5 Marca 12
72-200 Nowogard

Lekarz i fachowiec w jednym. Bardzo fajne podejscie do pacjenta, zawsze uśmiechnięty a przy tym bardzo rzeczowy, polecam!
Opinia dodana przez: sławek
Wspaniałe podejście do pacjenta,szacunek,punktualność wspaniała organizacja.Bardzo dobrze wyposażony gabinet.
Opinia dodana przez: Andrzej
Polecam Panią doktor Katarzynę Kowalską, okulistkę. Byłam u niej na wizycie w przychodni w Radomiu na ul. Olsztyńskiej. Fachowa, przesympatyczna kobieta. Badanie wzroku przeprowadzone, że szczególną dbałością. Pani doktor wyjaśniła mi wszystkie wątpliwości w związku z doborem szkieł korekcyjnych do mojej wady. Gdy nie byłam pewna co do wyboru zmiany szkieł rozważyła ze mną wszystkie za i przeciw. Doradziła szczerze. Podejście do pacjenta ze współczuciem i wyrozumiałością. Pani doktor pozytywnie ...
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Katarzyna Przybylska

Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Monika Rajca-Drugacz, Janusz Drugacz
Jana Kilińskiego 46/XII
41-200 Sosnowiec

TRUDNO ZNALEŹĆ SŁOWA UZNANIA DLA FACHOWOŚCI I UROKU TEJ LEKARKI. AŻ CHCE SIĘ CHOROWAĆ I LECZYĆ. TRAFIŁEM DO GABINETU PRZYPADKOWO, ALE BYŁ TO PRZYPADEK ZE WSZECHMIAR KORZYSTNY.
Opinia dodana przez: KARLIK
Bardzo dobry lekarz. Profesjonalizm. Sympatyczne pi uprzejme odejście do pacjenta. Dobre wytłumaczenie stanu choroby.5+
Opinia dodana przez: Tomasz
Świetny lekarz! Miła, uprzejma, polecam każdemu.
Pięć gwiazdek to za mało .... fantastyczna osoba z cudownym podejściem zarówno do małego pacjenta jak i podmiotowym podejściem do rodzica, poza tym niezwykle kompetentna,

lekarz Dorota Wodzisławska-Wącior

ulica Kolejowa 1
78-100 Kołobrzeg

Kompetencja i wspaniałe podejście do pacjenta. Leczę się od pół roku. Wiem,że zostanę wyleczona. Polecam emerytom Panią Doktor.

lekarz Barbara Zatorska

ulica Bydgoska 24
41-800 Zabrze

Dobrze że są jeszcze Ludzie dobrego Serducha .A.P./A.F. ....................................................................................................
Opinia dodana przez: Andrzej .P Andrzej.F

Maria Rybczyk

Gabinet Okulistyczny
38-300 Gorlice

Pani doktor po wykonanym badaniu przeanaliziowała problem i postawiła słuszną diagnozę. W moim przypadku zmniejszyła moc szkła w jednym oku. Problem ustąpił. Poświęciła mi wystarczająco dużo czasu i zaangażowała się by mi pomóc. Ze swojej strony mogę ją polecić.
Kobieta miła i uprzejma, poświęciła nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy. Odpowiedziała na wszystkie pytania, powiedziała co można zrobić dalej, poradziła co sama by zrobiła. A co najważniejsze: kompetencja! Jako pierwsza poznała się na wadzie synka. Gdyby nie dr Mikurenda, mój syn nie widział by w ogóle na jedno oko!
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Elwira Wolniak

ulica Rynek 14
63-840 Krobia

Polecam Pani doktor miła uprzejma i bardzo fachowo podchodzi do swojej pracy Zawsze pomocna. Widać że bardzo lubi to co robi....
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. med. Robert Chrabański

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
00-655 Warszawa

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Trafiłam do Pana doktora z córką lat 7 z zaburzeniami ze spektrum (według opini pediatry). Pan dr. Już od drzwi zbudował relacje z dzieckiem, cały lęk dziecka rozwiał uśmiechem, wspaniałym podejściem, traktowaniem małego pacjenta w taki sposób, że wszelkie leki i obawy opadły. Olbrzymia cierpliwość, profesjnalizm i poczucie bezpieczeństwa, że jesteśmy w dobrych rękach, sprawiły, że dziecko normalnie rozmawiało i współpracowało podczas badania ( dwóch ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Monika Jasielska

Bazylianówka 75
20-144 Lublin

Wiedza, profesjonalizm i serce to cechy Pani dr Moniki, bez względu na wiek pacjenta okazuje wiele cierpliwości i zrozumienia co może mieć też wpływ na przebieg leczenia a uroda Pani doktor jest bez konkurencji