Lekarze Okulista

lekarz Maria Zwolenkiewicz

Pałuckie Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy w Żninie
ulica Szpitalna 30
88-400 Żnin

Bardzo dobry specjalista,co można zauważyć chociażby po terminach wizyt,które są niestety bardzo odległe.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Mariola Bawer

Ziemięcicka 21
44-110 Gliwice

Rewelacyjny specjalista. Polecam. Leczę się u Pani doktor od kilkunastu lat i mój wzrok poprawił się znacznie. Z +4.5 na jednym oku mam obecnie +0.5.

lekarz Anna Dąbrowska

omdmp
mełgiewska 7-9
Lublin

Wspaniały lekarz z powołania. Dla Pani doktor ważna jest właściwa i skuteczna porada a nie kwestia finansowa, co w dzisiejszych czasach nie jest rzeczą oczywistą. Prowadzi dwójkę moich dzieci i mam do niej pełne zaufanie. Gorąco polecam.

dr n. med. Monika Polak

Okulista, Okulista dziecięcy

20-555 Lublin

Pani doktor bardzo miła. Dokładnie wszystko wyjaśnia, odpowiada na pytania. Doskonały specjalista chorób naczyniówki oka. Wykonuje dokładne badania. Kompleksowo podchodzi do pacjenta. Polecam gorąco.

lekarz Adam Kluś

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128
04-141 Warszawa

Panie Doktorze, Dziękuję za profesjonalizm, elegancję i dobrą energię podczas zabiegu 3 sierpnia na Podleśnej. Wrócę do Pana z drugim okiem. Życzę udanego urlopu. StB
Opinia dodana przez: Stanisław

Drzyzga Łukasz

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
44-300 Wodzisław Śląski

Pan dr Łukasz Drzyzga to wciąż młody ale i niezwykle wybitny specjalista chirurg. Jego ręce ratowały moje oko przed nieuchronnym atakiem jaskry. Operacja odbyła się bez komplikacji i w bezstresowej atmosferze, którą zapewnił. (A to niezwykle ważne gdy zabieg odbywa się tylko pod znieczuleniem miejscowym.) Pan doktor rzeczowo opisywał wszystkie procedury i uspokajał mnie podczas trwania operacji. To niesamowicie ciepły i sympatyczny czlowiek. Z jego umiejętnościami i podejściem do pacjenta ...
Opinia dodana przez: Danuta
Pani doktor sympatyczna kompleksowo i rzetelnie bada wyjaśni wytłumaczy. Trafnie zdiagnozowała chorobę leki już przy pierwszym podaniu dały widoczny efekt. Najlepsza okulistka jaką w życiu spotkałam polecam.
Opinia dodana przez: Gabriela

Anna Stradowska

Arkamed
Tychy

Lekarz z powołania. Pani doktor jest osobą kompetentną, skromną i od pierwszej wizyty wzbudziła moje zaufanie. Profesjonalne podejście do pacjenta. POLECAM !!!!

lekarz Magdalena Tymowska

WSS nr 1
Edukacji 102
Tychy

Szkoda, że p.Magda już w szpitalu nie pracuje :(

Mariusz Rączy

Gabinet Okulistyczny Mariusz Rączy
48-300 Nysa

Do Pana dr Rączy przyjechałem z Gliwic. Został mi polecony przez innego lekarza. Rzeczywiście Pan dr Rączy jest bardzo sympatyczny, przemiły i kompetentny. Potrafił mnie wysłuchać i skupić się na mojej wypowiedzi. Podszedł do mojego problemu bardzo poważnie i wykonał dodatkowe badania. Dokładnie, ze spokojem sprawdzał gałki oczne przy pomocy lampy szczelinowej Sprawdził ciśnienie śródgałkowe i dokonał badania dna oka OCT – zwanego również tomografią oka - przy pomocy najnowocześniejszego ...
Opinia dodana przez: Andreas

lekarz Wanda Zembrzycka-Zaborowska

Laboratorium Analityczne
dr. Ludwika Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Pani Dr.Bardzo miła. Z cudownym podejściem do dzieci. Badanie przebiega w bardzo miłej atmosferze. Pani Doktor,wszystko dokładnie tłumaczy rodzicom oraz dzieciom co będzie badane i w jaki sposób. Polecamy z całego serca.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Iwona Zydor-Przewoźna

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Po dwóch wizytach z dzieckiem nie mam podstaw aby ocenić w pełni kompetencje lekarza, jednak na wyczucie, pani doktor budzi duże zaufanie. Natomiast mogę z pewnością stwierdzić, że jest osobą wyjątkowo miłą , życzliwą o znakomitym podejściu zarówno do dzieci, jak też ich opiekunów. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Dziękuję Pani Doktor i polecam Ją innym pacjentom!
Opinia dodana przez: Stefan
Jestem po zabiegu zaćmy,dr.Harasimowicz wraz z całym zespołem to wspaniały zespół ludzi którzy profesjonalnie podchodzą do każdego pacjenta.Moja siostra,która mieszka we Wrocławiu miała w ostrowskim szpitalu zabieg jest super zadowolona, twierdzi że dawno nie spotkała tak sympatycznych lekarzy.

lekarz Sebastian Szałach

ul. Bukowa 1
82-300 Elbląg

Profesjonalna i rzetelna porada. Bardzo dobre podejście do 2letniego syna. Wizyta odbyła się na NFZ, przebiegła spokojnie, bez pośpiechu. Cierpliwe podejście lekarza. Wszystko wytłumaczył. Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Sylwia Stadnicka-Derewiecka

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

Szkoda ze jest tak mało takich lekarzy. Panią doktor cechuje duża wiedza fachowa, umiejetnosc podejścia do pacjenta,wytłumaczenie przyczyny choroby i sposób dalszego leczenia a przede wszystkim wysoka kultura osobista.Po moich ostatnich wizytach w innych ośrodkach zdrowia życzyłbym wszystkim takiego lekarza.Dobrze że NZOZ VISUS Kalisz ma takiego lekarza i oby miał jak najdluzej.To podnosi prestiż ośrodka.Polecam P.Doktor i nie jest to wpis sponsorowany ale w pełni prawdziwy.
Opinia dodana przez: Władysław

lekarz Agnieszka Stanik-Walentek

Prywatny Szpital Weiss Klinik
ulica Wiejska 4
41-503 Chorzów

Polecam pani doktor to wybitny specjalista chorób oczu, zaangażowanie w chorobę pacjenta 100 a nawet 200 %. Rzeczowo i konkretnie tłumaczy problemy ze wzrokiem, oraz przedstawia rozwiązania. Pani doktor dała mi nadzieję na utrzymanie wzroku za co ogromnie dziękuję.

lekarz Anna Dąbruś

M.Skłodowskiej-Curie 39B / 4
Bogatynia

Pod każdym względem profesjonalne podejscie do pacjęta,no troszeczkę za drogo,lecz jest tego warta.Oby tak dalej,aby wiecej takich w naszym miescie.

dr n. med. Elena Domasevich

20-555 Lublin

Przyjmuje dzieci w każdym wieku co jest duzym ułatwieniem bo mogą do niej chodzić zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. Chodzimy do Pani doktor więc z całą rodziną i wszyscy jestesmy niezmiernie zadowoleni.

dr n. med. Katarzyna Nowomiejska

20-555 Lublin

Wspaniały lekarz, trafić do pani doktor to nie tylko pewność doskonałej opieki, ale również zaszczyt. Pozdrawiam i bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Grażyna Kaliszan-Pielich

Bolesława Chrobrego 1-3 lok. 3
74-100 Gryfino

Polecam, bardzo kompetentna i sympatyczna Pani doktor. Ma świetne podejście do dzieci. Bardzo dokładnie i profesjonalnie bada pacjentów. Jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany