Lekarze Okulista

Przemiła Pani doktor. Z wielkim zaangażowaniem skupia się na pomocy, badaniu oraz wyjaśnieniu pacjentowi wszystkich aspektów choroby, urazu czy dolegliwości. W tempie ekspresowym skierowała mnie na oddział okulistyczny w Zgorzelcu (który też z całą pewnością mogę polecić) i pomogła w natychmiastowym przyjęciu mnie do szpitala (Pani doktor Wiktor posiada kontakt telefoniczny z tymże oddziałem) !! Bardzo dziękuję i gorąco polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Maria Repecka-Kłos

ulica Królowej Jadwigi 24/6
48-300 Nysa

Lekarz godny polecenia. Pani doktor przeprowadza dokładne badanie, wypytuje o stan zdrowia i samopoczucie. Polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Anna Romańczuk-Róg

Długa 79/80 lok. 4
80-831 Gdańsk

Takich lekarzy to szukać ze świecą.Wspaniałe podejcie do dzieci.Bada małe dzieci oraz te z którymi jest utrudniony kontakt.Szczerze polecam.Więcej pod nr (58)322-50-08

lekarz Elżbieta Cybulska

Klinika okulistyczna
Guliwera 9
07-410 Ostrołęka

Wielki pozytyw, nic dodać nic ująć. Pani doktor jest przemiła a do tego wspaniale leczy! Polecam szczególnie dla rodziców małych dzieci. Kiedy moje roczne dziecko miało zatkany kanał łzowy, jeden z "wielkich" okulistów chciał wpychać dziecku do kanału "drucik". Nie zgodziłam się i wtedy trafiłam na doktor Cybulską - wyleczyła dziecko przy pomocy kropelek i maści! Później jeszcze wielokrotnie pomagała mi i moim dzieciom.

dr n. med. Ewa Ortyl

Okulista, Okulista dziecięcy

Kraków

Fachowa, kompetentna i uprzejma Pani doktor. Byłam u niej z wizytą z moją 2 miesięczną córeczką i muszę przyznać, że to jeden z najlepszych okulistów dziecięcych w Krakowie. Terminy rejestracji z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem przy wizycie prywatnej - ale warto!!! Polecam

lekarz Małgorzata Okuniewska-Kalicka

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

Miałem kontakt tylko poprzez szphital byłem pierwszy raz w życiu w szpitalu z pełną odpowiedzialnością stwierdzam pod taką ophieką chętnie mogę jeszcze raz się położyć. Polecam
Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Sprzęt, wiedza , diagnoza na najwyższym poziomie. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Bartosz

lek. med. Michał Szot

RETINA Diagnostyka i Mikrochirurgia Oka
ul.Gimnazjalna 1
01-364 Warszawa

Pan doktor jest niesłychanie miłym i sympatycznym człowiekiem. Będąc w gabinecie człowiek nie odczuwa dystansu typu pacjent - lekarz. Bardzo dobrze tłumaczy chorobę i odpowiada na wszystkie pytania. Poza tym widać, że Pan doktor bardzo sumiennie wykonuje swoją pracę i przejmuje się pacjentem.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Elżbieta Gotalska

Okulista, Okulista dziecięcy

al. Grunwaldzka 121 lok. 1
80-244 Gdańsk

Najlepszy lekarz okulista, jakiego dane mi było spotkać. Pani Doktor jest niezwykle kompetentna (jestem długoletnią pacjentką i zawsze byłam właściwie zdiagnozowana),skupiona na problemie, ale wrażliwa na potrzeby pacjenta, zawsze miła i uśmiechnięta. Wymarzony lekarz nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.
Opinia dodana przez: Beata
Pani doktor jest bardzo miła i cierpliwa.Wnikliwie opisuje problem(przyczyny i skutki ewentualnej wady wzroku). Pełen profesjonalizm. Polecam.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Stanisław Krzywicki

Warszawski Uniwersytet Medyczny
ul. Żwirki i Wigury 61
02-091 Warszawa

Jestem zadowolony ze współpracy, ponieważ na wizycie dowiedziałem się wszystkiego o właściwej pracy przed komputerem. Akurat mam spore problemy z suchym okiem, wcześniej bolała mnie często głowa od monitora. Okulista dobrał mi nie tylko farmakologię, ale polecił dobre okulary i nauczył mnie ciekawych ćwiczeń oka. Dzięki temu mam teraz ogromny komfort. Świetnie, że przyjmuje nawet o 19.45 w poniedziałki. Ogromny plus dla osób pracujących.
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Edyta Pel-Przybyszewska

III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera
ul. Milionowa 14
93-113 Łódź

Pani Doktor jest bardzo profesjonalna i miła w kontakcie. Stwarza atmosferę w gabinecie przyjazną dla pacjenta. Czułem że mam prawo pytać i dostałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Bardzo dziękuję
Opinia dodana przez: Lesław Motyl

lekarz Izabela Bluj-Leska

Oś.1000-Lecia 1
97-400 Bełchatów

Niesamowity specjalista. Lekarz zaangażowany, życzliwy i tak po ludzku po prostu serdeczny. W trakcie wizyty wyjaśnia każdy krok, jest komunikatywna i cierpliwie znosi nadmierne mruganie ;) Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: LeszekB

lekarz Izabela Chraniuk

ulica Studzienna 44/46/6
87-100 Toruń

Pani dr Izabela Chraniuk godna polecenia wspaniały operator okulistyki profesjonalistka empatyczna kobieta o złotych rękach dziękuję i życzę dalszych sukcesów Barbara Zbierska
Opinia dodana przez: Barbara Zbierska

lekarz Elżbieta Szocińska

NZOZ MED-CARE Mielno
ulica Chrobrego Bolesława 9
76-032 Mielno

Prawdziwy lekarz z powołania, badanie wykonane bardzo dokładnie i kompleksowo, do tego wszystko wyjasnione. Podejście do pacjenta na wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Kornelia
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Okulista
                                       dr n. med. Halina Wykrota

dr n. med. Halina Wykrota

Centrum Diagnostyki Optomed w Katowicach
ul. Żwirki i Wigury 4
40-063 Katowice

Lekarz z sercem,wszystko dokładnie wytłumaczy,pocieszy, chodzę już 3lata do P. doktor ponieważ dostaję zastrzyki (niestety muszę za nie płacić,gdyż program mnie odrzucił) ale P. doktor wykonuje je bardzo dobrze.Polecam
Opinia dodana przez: Krystyna
Pani Doktor jest wspaniałą, przemiłą, pozytywnie nastawioną i profesjonalną osobą. Gorąco polecam i sama jeszcze nie raz wrócę :)

lekarz Marek Adamczewski

Ośrodek Rehabilitacji - filia
Składowa 26/28
90-127 Łódź

Najlepszy okulista jakiego znam! Zdjagnozował i skorygował moją wadę wzroku najlepiej z wszystkich dotychczasowych lekarzy, a mam z nimi kontakt od dziecka.

lekarz Halina Winiarska

Pilczycka 198b
54-142 Wrocław

Nie często można spotkać takiego lekarza, z tak pozytywnym podejściem do pacjenta. Szczerze polecam.

lekarz Mirosław Żydecki

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Warszawa

szkoda,żenie ma takich lekarzy w publicznej służbie zdrowia