Lekarze Okulista Warszawa

lekarz Ewa Stąsiek

Przewoźników 6
03-691 Warszawa

Nie polecam - pacjent to zło konieczne - nie odezwała się do mnie przez całą płatną wizytę poza "proszę" na koniec (podając druczek z wynikiem badania).

lekarz Elżbieta Molicka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Lecznictwa Specjalistycznego i Rehabilitacji OPTIMED, Jacek Molicki
Kordeckiego 49/31
04-330 Warszawa

ABSOLUTNIE NIE POLECAM !! PSEUDO lekarz..☹️. Wizyta trwała 2 minuty. Podobno wszystko jest w porządku, a ja wiem, że odkleja mi się siatkówka. Sprawdzone jesienią, w prywatnej klinice, za pieniądze. A tutaj na tzw NFZ, czyli darmowo. Czy ktoś nad tym panuje, czy tylko trzepie tzw kasę ?? Gdzie można to zgłosić, pytam się. Żenada i dno. Ludzie, może za pieniądze wizyta 4 minuty ?? Dla mnie to oszustwo !
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Krzysztof Jacques

Gabinet
00-020 Warszawa

Byłem u tego Pana okulisty zapisany na wizytę. Miałem wrażenie jakby bardzo nie chciało mu się pracować. Nie polecam
Opinia dodana przez: Piotr
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Okulista
                                       lekarz Izabella Wójcicka-Balińska

lekarz Izabella Wójcicka-Balińska

LECZNICA OKULISTYCZNA Mega-Lens
Surowieckiego 8
02-785 Warszawa

Bardzo nieuprzejmy okulista. To była niemiła wizyta. Nie otrzymałem informacji po które zwróciłem się do lekarza i musiałem zaraz po tej wizycie pójść do innego. Pacjent
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Dominik Bronicki

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Warszawa

Brodnicki źle mnie zbadał. Lekarz stwierdził mi zwyrodnienie siatkówki obwodowe. Poszłam do innego okulisty, zbadał mi oko 2 razy i nic nie mam. Brodnicki źle mnie zbadał i skierował mnie na laseroterapię.

lekarz Aldona Mater

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)
01-013 Warszawa

Nie polecam pani Doktor, duże opóźnienie podczas wizyty pomimo braku pacjenta w gabinecie. Na zadane pytania odpowiada z wielką łaską, brak wyjaśnienia podstawowych rzeczy przed zabiegiem. Nie dla wszystkich jest to takie jasne jak dla Pani Doktor. Omijać szerokim łukiem. Jeżeli masz możliwość wyboru innego lekarza to wybierz dla swojego komfortu psychicznego.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Teresa Jakubczyk

Gabinet
00-020 Warszawa

W czasie mojej bardzo krótkiej wizyty (wyszedłem po 2 minutach, ponieważ w takich warunkach nie będę odbywał wizyty u lekarza) Pani Jakubczyk okazała się być nieprzyjemną i protekcjonalną kobietą, która przywitał mnie z nadąsaną miną, stwierdziła, że "to będzie tylko 5 minutowa wizyta", ponieważ się spóźniłem. Jak twierdziła, spóźnienie wynosiło 8 minut, chociaż było w tym momencie 5 minut po czasie. Zaproponowałem pani, aby wyjrzała za drzwi i zobaczyła jak ...
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Beata Kaszyńska

Centrum Medyczne "ARKA"
ul. Marcina Kasprzaka 7
01-211 Warszawa

Pani doktor bardzo oschła, nie miła, nie potrafi nawiązać kontaktu z pacjentem, niecierpliwa gdy dziecko się boi, nie słucha. Nie polecam

lekarz Magdalena Michniewicz

Szpital Czerniakowski
ul. Stępińska 19/25
Warszawa

Brak podejścia do pacjenta, o empatii nawet nie ma mowy, wszystkie badania wykonywane z wielkim bólem
Opinia dodana przez: jacek

lekarz Monika Żmihorska

Górczewska 26/12
01-147 Warszawa

Niekompetentna, na pewno bez powołania. Nie rozumie zadawanych pytań, odpowiada nie na temat. Niczego na wizycie się nie dowiedzieliśmy. Czas zmarnowany, a malutkie dzieciątko wymeczone.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Halina Baranowska

Centrum Medyczne Dantex Med-Dantex Sp. z o.o.S.K.A.
ulica Nowolipie 18
01-005 Warszawa

Pani lekarz okulista odwołała wizyty w dniu wizyt. Medicover nie poinformował pacjentów o nieobecności i nie zapewnił alternatywy. Ten fakt pokazuje brak szacunku dla pacjentów. Sprawa miała miejsce w dniu 28.12.2017 przy ulicy Nowolipie 18 (MEDI PARTNER).
Opinia dodana przez: G

lekarz Jolanta Ludwich-Gawrońska

Klinika Medyczna "IBIS" Sp. z o.o i Wspólnicy Sp.K
ulica Kacza 8
01-013 Warszawa

Niekompetentna, nieuprzejma, niepunktualne. Nie potrafi dobrać okularów, nie słucha pacjenta. Recepta na okulary po wyjściu z gabinetu trafiła do kosza bo Pani miała swoją wizję i nie słuchała pacjenta.
Opinia dodana przez: Kinga
Tak po krotce bardzo nie mila , ma malo wiedzy , robi sztuczne zamieszanie, nastawia neg atywnie, najpierw mowi zeby unikac stresu a potem sama stwarza sytuacje w ktorej pacjent sie denerwuje. Jest chamska arogancka. Brak slow.

lekarz Barbara Barczyńska

Vision Express Sp.z.o.o.
Al. Jerozolimskie 200
02-486 Warszawa

Nie dość, że lekarz odmówiła mi wykonania badania (z atropiną) za które zapłaciłam, gdyż była to wizyta prywatna to na dodatek postawiona została mi błędna i to bardzo błędna diagnoza. Od 12 lat chodzę rok w rok do różnych okulistów, w różnych placówkach i jeszcze nigdy moje badanie nie wyglądało tak żałośnie i nieprofesjonalnie. Po odwiedzeniu innego lekarza okazało się, że ta pani doktor pomyliła się i stwierdziła, że mam ...

Marianna Siedlecka

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
02-495 Warszawa

Stanowczo odradzam wizytę u tej Pani, lekarz kompletnie bez jakiejkolwiek empatii, zero zainteresowania pacjentem. Pani dr. jedyne co potrafi to krytykować i wygłaszać swoje dalekie od rozsądku poglądy. Jeśli komuś zależy na fachowej pomocy, radzę omijać jej gabinet z daleka...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Barbara Dyka

Przychodnia Lekarska
Grzybowska 34
00-863 Warszawa

Pani Okulistka jest super dlatego dalem jej pierwsze miejsce :D Polecam pania i pozdrawiam

lek. med. Małgorzata Krzyżosiak

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Pani dr Krzyżosiak odmawia pomocy i leczenia, przysiege Hipokratesa uznaje za "niewazna" - jak sama sie wypowiada. Dla dobra pacjentow powinna miec zakaz wykonywania zawodu.

lekarz Piotr Wnuk

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście
ulica Ciołka 11
01-445 Warszawa

.................................................................................................................................

lekarz Grażyna Bembenek

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Niestety nie polecam Pani Doktor. Brak jakichkolwiek kompetencji do wykonywania zawodu. Jest to również opinia wielu osób, które znam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Krystyna Wnuk

Wrocławska 16/39
01-494 Warszawa

Bardzo słaba pani doktor, która powinna już dawno zakończyć pracę w zawodzie. Nie była w stanie wypatrzeć otworu w siatkówce, mimo bardzo długiego i nachalnego badania, co każe niestety zakwestionować jej własny wzrok. A potem pomyliła się w nazwisku pacjentki na skierowaniu, co zakończyło się idiotycznymi wycieczkami od przychodni do przychodni. Podsumowując - drodzy pacjenci, nawet po zakropleniu oczu powinniście widzieć lepiej i dokładniej, niż dr Wnuk. W przeciwnym wypadku ...
Opinia dodana przez: Monika