Lekarze Okulista

Godny polecenia lekarz. Moja córka miała problem z gradówką, najpierw jej zaczęła maleć z jednej strony a potem zaczęła rosnąć. Na szczeście dzięki odpowiedniemu leczeniu jakoś udało nam się ją zwalczyć. Poza tym ma bardzo dobre podejście do dzieci jak mało który lekarz.
Opinia dodana przez: Zofia

dr n. med. Iwona Rokita-Wala

Łabędzia 8 lok. II
40-719 Katowice

Pani dr.Iwona Rokita-Wala jest cudownym człowiekiem i naprawdę lekarzem z powołania. Stosunek z jakim podchodzi do pacjenta jest rzadko spotykany dzisiaj wśród lekarzy. Pani doktor usuwała mi zaćmę z obydwoje oczów za co jestem jej szalenie wdzięczna. Każdemu będę polecała panią Dr. Iwonę Rokita-Wala kto ma problem z oczami tak jak ja miałam. To cudowny lekarz o cudownym sercu dla wszystkich pacjentów i złotych rękach. Dzięki niej znowu zaczęłam cieszyć ...
Opinia dodana przez: Aniela

lekarz Sebastian Gajda

J.S. Bacha 7/1001
02-743 Warszawa

Jestem młodą osobą, u której zaćma niestety rozwinęła się już w wieku 40 lat. Trafiając do gabinetu Doktora Sebastiana w Ventriculusie nie wiedziałam nic o tym schorzeniu, oraz o metodach leczenia. Doktor na konsultacji rzetelnie wytłumaczył mi jak rozwija się ta choroba oraz doradził wybór soczewki. Nie miałam świadomości jakie istnieją możliwości na rynku dla ludzi, których zaćma dotyka w młodym wieku. Podczas operacji została mi wszczepiona soczewka Premium na ...

dr n. med. Piotr Fryczkowski

RETINA Diagnostyka i Mikrochirurgia Oka
ul.Cieszkowskiego 1/3 lok 79/80
01-636 Warszawa

Znakomity lekarz. Cierpliwy, empatyczny a przede wszystkim bardzo skuteczny- dwukrotnie uratował wzrok mojemu bardzo wiekowemu Ojcu. Stworzył bardzo nowoczesną klinikę i fantastyczny Zespół .
Opinia dodana przez: EAZ

dr Wioletta Tomczyk-Dorożyńska

ul. Wojska Polskiego 14, I piętro, gabinet nr 17
Nowy Targ

Polecam dr. Violettę Tomczyk-Dorożyńską. Mam do niej pełne zaufanie i jestem stałą pacjentką. Pani Doktor potrafi w sposób kompletny i jasny wyjaśnić genezę choroby i przebieg leczenia. Nigdzie się nie śpieszy i dokładnie przeprowadza całe badanie. Jest uprzejma. Takich specjalistów cenię.
Opinia dodana przez: Krysia

dr n. med. Daniela Ferda - Lewińska

Śląskie Centrum Leczenia Oczu
Okrężna 11
44-240 Żory

W lipcu przebywałem na oddziale okulistyki z powodu odwarstwienia siatkówki z przedarciem i zajęciem plamki żółtej. Operację wykonywała mi Pani doktor Daniela Ferda- Lewińska.Pani doktor to oaza spokoju, cierpliwości, ciepła o wysokich kwalifikacjach zawodowych i uroku osobistym.Jeśli będziecie mieć szczęście tak jak ja, i traficie pod skrzydła tego lekarza to możecie być spokojni już nic złego Wam się nie przydarzy.Dodam, że operowane oko było w bardzo słabej kondycji zaniedbane przez ...
Opinia dodana przez: Zdzisław

lekarz Maciej Król

OLK Sp. z o.o.
Ostrów Wlkp
63-400 Ostrów Wielkopolski

Lekarz bardzo miły i to nie wazne czy prywatnie czy na kase chorych. Byłam u niego i na jedno i na drugie. Chodze do niego juz bardzo dluzo (ponad 10 lat) teraz juz na badania kontrolne od 7 lat chodzi tez moj syn (tez juz badanai kontrolne), ktoremu zdiagnozowal szybko chorobe i ja wyleczyl - gdyby nie to dzisiaj nie wiadomo co by bylo z 1 okiem. Bardzo dobre podejscie ...
Powiedzieć, że to doskonały lekarz, to nic nie powiedzieć. To lekarz nad lekarzami. Wszystkim, którzy potrzebują pomocy w leczeniu chorób oczu, życzę by udało się im skorzystać z porady i leczenia przez Panią dr.E.Jamiołkowską.
Opinia dodana przez: Henryk,Andrzej

lekarz Bożena Matuszek

Mickiewicza 13 lok. 2
47-400 Racibórz

Bardzo miła pani doktor, kompetentna, cierpliwa, a co najważniejsze: pomocna! W każdym razie godna polecenia :-)
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Jolanta Suchanek-Owczarek

NSZOZ Poradnia Okulistyczna
Klimczoka 8
43-360

Duży profesjonalizm i kompetencje Pani doktor.Szybka,zdecydowana i skuteczna reakcja na pojawiające się problemy w chorobie oka.
Opinia dodana przez: Stanisław

dr hab. n. med. Kinga Adach

Okulista dziecięcy

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20
04-730 Warszawa

nieodżałowana strata :o( najlepszy specjalista od leczenia chorób oczu z jakim mieliśmy kiedykolwiek kontakt. wieloletni nasz lekarz prowadzący. będzie nam Pani doktor bardzo brakować. współczujemy rodzinie, córce straty. pozdrawiamy
Opinia dodana przez: Milena

prof. dr hab. n. med. Stefan Pojda

Mielęckiego 4
40-013 Katowice

super okulista super lekarz super specjalista super człowiek po 100 kroć super polecam wszystkim super super super
Opinia dodana przez: Wanda

dr n. med. Adam Trapkowski

Gdynia ul.Sląska 35-37
81-310 Gdynia

Chcę zdecydowanie polecić Pana Doktora! Choruję na przewlekłą chorobę i w końcu wiem, że dotarłam we właściwe miejsce. Zostałam wysłuchana, Pan Doktor odpowiedział mi na moje liczne pytania i rozwiał wątpliwości. Wszystko w słowach zrozumiałych dla laika.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Marcin Rubajczyk

Dolna 38
95-200 Pabianice

Rzadko spotykany profesjonalizm i podejście do pacjenta. Brak słów, by wyrazić pełnię superlatyw. Rzetelny, bardzo konkretny, kontaktowy, szczery. Wybitny fachowiec. Dziękuję za uratowanie wzroku Panie Doktorze :) i życzę samych sukcesów. Piotr
Opinia dodana przez: Piotr
{'id': 10987, 'name': u'Radom'} Okulista
                                       lekarz Łukasz Stysiak

lekarz Łukasz Stysiak

Okulista Radom Gabinet lek. Łukasz Stysiak
Waryńskiego 6
26-600 Radom

Przez 3 lata leczyli mnie różni lekarze na kasę chorych w przychodniach bez skutku i to na calkiem cos innego niz trzeba bylo. stracilam już nadzieje na pełne wyleczenie. Kolezanka poleciła mi prywatna wizytę u jej okulisty i tak trafiłam do Dr. Stysiaka. Nie moge opisac jak bardzo jestem jej i jemu wdzieczna. Dzis mija pol roku leczenia i oko goi sie bardzo dobrze i w końcu mnie nie boli. ...
Opinia dodana przez: Joanna Musiał-Jarosz
Już kilka lat jestem pacjentką doktora i za każdym razem czuje się bardzo dobrze zaopiekowana, nigdy żadnych zastrzeżeń nie miałam!
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Piotr Chwaliszewski

Krakowska 23
33-100 Tarnów

Profesjonalista w każdym calu.Przesympatyczny doktor.Polecam w 100%!!! Marek Iwaniec

lekarz Iwona Stęchły

Centrum Onkologii i Pediatri w Chyorzowie
Chorzów

Pani doktor to odpowiednia osoba na tym miejscu..szkoda że wszyscy lekarze nie mają takie podjęcia do pacjenta. Byliśmy z rocznym synkiem. Pani dr przeprowadziła badanie w bardzo miłej atmosferze, wszystko wyjaśniła i dała plan działania. Gorąco polecam konsultacje z takim fachowcem!
Opinia dodana przez: Marta
Bardzo polecam Pana Doktora. Bardzo szybko wykryta wada wzroku (6 miesięczne dziecko) wprowadziliśmy zalecenia doktora i po 3 miesiącach jest poprawa. Podejście do małych pacjentów na medal! Mój syn śmiał się podczas badania , nie bał się. Mega profesjonalnie, w 100% skupiony na pacjencie - w gabinecie nie czuć pospiechu tylko mam poczucie ze doktor poświęca mi ogrom czasu. Rzeczowe, jasne tłumaczenie - bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Barbara Krupa-Szafran

Długa 37
83-400 Kościerzyna

Wiele dobrego słyszałam o Pani dr Barbarze Szafran więc postarałam się aby właśnie Ona zoperowała mi zaćmę w Centrum Medycznym KARDIOTEL w Sopocie. Zarówno cała obsługa placówki medycznej KARDIOTEL, jak i Pani dr spisała się na 6. Bardzo profesjonalna obsługa i pełna empatii kochana dr. Polecam każdemu, kto nie wie, gdzie usunąć zaćmę.
Opinia dodana przez: Albina