Lekarze Okulista

życzliwość posunięta do ideału . Chyba nie ma wad !!!!

lekarz Maria Stankiewicz

SZPZLO Warszawa Praga-Południe
ulica Ostrołęcka 4
04-102 Warszawa

Lekarz ja z serialu. Rzadki przypadek w dzisiejszych czasach. Pani dr jest pałna szacuknu i empatii, poświęca tyle czasu ile trzeba, często zostaje po godzinach, by przyjąć niezapisanych pacjentów. Świetny specjalista!!!

lekarz Elżbieta Strzelec

Skwer 8
32-300 Olkusz

Usunięcie ciała obcego z lewego oka szybko i bezboleśnie ze znieczuleniem cała wizyta trwała może 10 - 15 min.

lekarz Marzena Zaskórska

Okulista, Okulista dziecięcy

Gabinet Okulistyczny
66-400 Gorzów Wielkopolski

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką uprzejmością na wizycie u lekarza, takim zainteresowaniem pacjentem, kulturą. Gdyby wszyscy lekarze byli zainteresowani tym, co dolega drugiemu człowiekowi to świat byłby inny. Pełen szacunek i z czystą przyjemnością i radością polecam wszystkim dobrego lekarza-człowieka.

dr Andrzej Osiński

Gabinet Andrzej Osiński
Mikołaja Kopernika 4
77-400 Złotów

Lekarz rzetelny, uprzejmy o ogromnej wiedzy, którą wykorzystuje w praktyce. Od wielu lat korzystam. Wszystko w jak najlepszym porządku.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Grzegorz Jędrzejczak

Langiewicza 2
62-240 Trzemeszno

Najlepszy, najbardziej kompetentny lekarz z jakim się spotkałam. Mnóstwo badań oka (na NFZ), wszystko wytłumaczone,dużo poświęconego czasu dla pacjenta, oby jak najwięcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Ewa
Jestem wdzięczna i pełna podziwu dla kompetencji, delikatności oraz kunsztu Pana Doktora. Zabieg operacyjny usunięcia ciałka szklistego oraz "naprawy" siatkówki odbył się bezboleśnie, szybko i bez powikłań. W kontakcie Pan Doktor jest niezwykle spokojny, konkretny, życzliwy. Z całego serca polecam konsultację i opiekę medyczną!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Alicja Orzałkiewicz

Okulista, Anestezjolog

ulica Kurpińskiego 10/7
85-096 Bydgoszcz

Lekarz w pełnym tego słowa znaczeniu. Wiedza i osobowość godna podziwu. Pacjent nie jest sztuką ale człowiekiem. Przed takimi lekarzami chylę czoła !!!
Opinia dodana przez: Halina

dr n. med. Radosław Kaczmarek

Gabinet lekarski
50-456 Wrocław

Mam 66 lat. Jako emerytowany oficer wielokrotnie wielokrotnie bywałem u różnych lekarzy specjalistów, w tym okulistów. Na ogół wychodziłem z mieszanymi uczuciami. Jakiś dobry los i wyjątkowe szczęście mnie spotkało, że w momencie, kiedy widziałem już tylko przez mgłę, zupełnie przypadkowo trafiłem na wizytę do Pana doktora Kaczmarka. Poczułem się jak bym był w zupełnie odległym, nieznanym kraju. Osobowość, uprzejmość, kontakt z pacjentem, skromność, rzeczowość i widoczny gołym okiem nieprzeciętny ...
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Joanna Wąsiewicz-Rager

Pomorska 5
60-619 Poznań

Jestem pacjentką od lat i dzięki fachowej i bardzo trafnej diagnozie szybko mi pomogła.Potrafi ze zrozumieniem dla pacjenta omówić każdy problem.Jest najlepszą okulistką jaką spotkałam,bo oprócz ogromnej wiedzy posiada sprzęt do diagnozy .Gorąco polecam!!!!!
Opinia dodana przez: Krystyna z Leszna

lekarz Joanna Murawska

ul. Jana Kozietulskiego 21/5
80-156 Gdańsk

Krótko.Wspaniała kobieta i wspaniały lekarz. Polecam .Co tu więcej pisać trzeba się wybrać i przekonać .
Opinia dodana przez: Andrzej z ELBLĄGA

lekarz Joanna Gołębiewska

Gabinet Okulistyczny Iwona Partyka
Gagarina 9
00-754 Warszawa

Najlepszy lekarz, bardzo zaangażowany w swoją pracę, maxymalnie tłumaczy chorobę i proces jej leczenia, maxymalnie cierpliwa i opanowana, nie zwykle miła, inteligentna, do każdego pacjenta i jego problemu podchodzi indywidualnie, szuka najlepszych rozwiązań. Co tu dużo pisać, gdyby wszyscy lekarze choć w połowie byli by tacy jak p. Doktor to leczenie byłoby o wiele lepsze, i szybsze niestety takie diamenty zdarzają się bardzo rzadko. Gorąco polecam p. Doktor, naprawdę jest ...
Opinia dodana przez: GOSIA

lekarz Leszek Burghardt

ulica Kilińskiego 2/4/14
42-200 Częstochowa

Profesjonalnie wykonane badanie, wizyta odbyła się w wyznaczonym wcześniej czasie. Pan doktor jest bardzo uprzejmy, pomocny oraz posiada wielką wiedzę. Polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Ewa Grudzień

Konopnickiej 8c lok. 13
99-100 Łęczyca

b.miłe profesjonalne podejście nikomu nie odmówi pomocy.lęczę się u niej od lat tak samo jak moja mama
Bardzo miła Pani Doktor,wspaniale dobiera okulary i leczy .Poświęciła mi dużo czasu i cierpliwie tłumaczy,wszystko.Polecam wszystkim znajomym.
Opinia dodana przez: Rudzki

lekarz Krystyna Krawczyk

al. Armii Krajowej 1/3 lok. 1
42-200 Częstochowa

Naprawde super okulistka więcej takich lekarzy a więdzej osób dobrze widzących.Pełen profesjonalizm.POLECAM

lekarz Joanna Kućmińska-Wielondek

Zakład Opieki Okulistycznej
Mickiewicza 43/06
27-600 Sandomierz

Pełen profesjonalizm Bez przymilania się pacjentowi
Pani doktor jest bardzo profesjonalna i kompetentna Podchodzi bardzo indywidualnie do każdego pacjenta.Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej .Lekarz godny polecenia. obą o wysokiej kulturze osobistej .
Opinia dodana przez: jolanta

Aleksandra Nuckowska

Hłaski 44b
54-608 Wrocław

Profesjonalna Pani doktor, szczegółowa, układająca dobro badanego pacjenta - ponad własny zysk i interesy! Polecam

dr n. med. Ewa Rakowska

Godebskiego 8 lok. 1
20-045 Lublin

Pani adiunkt E.Rakowska naprawiła z własnej inicjatywy błąd lekarza z innego regionu Polski i tym samym nie dopuściła do degradacji mojego wzroku.