Lekarze Onkolog

Chirurg onkolog, Proktolog

Instytut Onkologii im. M.Skłodowskiej Curie
Wawelska
Warszawa

Lekarz godny polecenia, uprzejmy, sympatyczny kompetentny przy tym i bardzo skromny. Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Eliza

dr hab. n. med. Sylwia Grodecka-Gazdecka

Chirurg onkolog

Szadecka 5
60-162 Poznań

Pani Profesor to prawdziwy Lekarz i Przyjaciel pacjenta. Kompetencja, wrażliwość , umiejętne podejście na najwyższym poziomie.Pacjent jest traktowany podmiotowo. Zawsze szuka najlepszych rozwiązań.Wspaniały onkolog, chirurg, a przede wszystkim Człowiek.
Opinia dodana przez: Beata

Chirurg onkolog, Lekarz med. paliatywnej

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Profesjonalne podejście do pacjenta, zabieg wykonany bezboleśnie, podczas zabiegu cały czas kontakt z pacjentem, doskonałe tłumaczenie postępowania, zalecenia po zabiegu, troskliwe podejście niwelowało stres. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Beata

dr Grażyna Karolczyk

Hematolog dziecięcy, Onkolog

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Genialny lekarz. Zna się na rzeczy, pomoże w 100%. Osoba miła, pracowita, działa z uśmiechem na twarzy. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: gość

dr Danuta Mańka

Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II
Wyzwolenia 18
43-300 Bielsko-Biała

Kompetencja, wysoka kultura osobista,, empatia, wrażliwość.
Opinia dodana przez: KarinaR

prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Sawicki

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Profesor Sawicki trafnie i szybko diagnozuje. Robi bardzo dokładne USG.Trafiłam do Profesora z polecenia innego lekarza, ponieważ miałam "dziwny" jajnik. Okazało się, że była to bardzo wczesna faza nowotworu jajnika. Dziś jestem już po operacji, czuję się dobrze. Dzięki szybkiej interwencji drugi jajnik uratowany. Wizytę u Profesora polecam każdej kobiecie - nawet profilaktycznie. Dziękuję Profesorze
Opinia dodana przez: Joanna

dr Janusz Wojtacki

Kliniki i Laboratoria Medyczne INVICTA
Podwale Grodzkie 2
80-895 Gdańsk

Dr -a Janusza cechuje cieplo i dobroc wyczuwalna juz przy pierwszym kontakcie.Nigdy nie zaluje swego czasu na rozmowe z pacjentem lub ,rodzina pacjenta .Z olbrzymia cierpliwoscia odpowiada na pytania . Wielkie szczescie to spotkanie w przypadku ciezkiej choroby dr Janusza. Niech Go nie zniszczy machina biurokracji, zawisci ktora wszedzie panuje (nawet zaczyna wlazic do hospicjum). Trzymaj sie Doktorze wybranej drogi!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: krystyna

lekarz Jacek Brzeziński

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

Ogólnie biorąc pod uwagę wcześniejsze wizyty u innych specjalistów w Polsce i za granicą mam negatywne podejście do lekarzy, gdyż za każdym razem trafiałam albo na niekompetentne osoby, lub takie, które chciały mnie szybko zbyć i zakończyć wizytę. Po konsultacji u pana doktora Jacka Brzezińskiego jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, że prawdziwi lekarze z powołania jednak istnieją. Otrzymałam rzetelne i fachowe odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Podczas wizyty wspierała mnie również ...
Opinia dodana przez: Wioleta

dr n. med. Marcin Ekiert

Onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZAWIDAWIE" Sp. z o.o.
ulica Zatorska 55a
51-215 Wrocław

uprzejmy, życzliwy, wyrozumiały, z umiejętnością przekazywania informacji, bardzo dziękuję za poświęcony mi czas i dokładne wytłumaczenie przebiegu leczenia.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Witold Czechowicz

Sanitas
Dworcowa 110
85-000 Bydgoszcz

Bardzo polecam. Miałam guzki w piersiach, po biopsji nic nie wykryto. Tak jak mówił dr w drugiej ciąży same zniknęły. Ale było bardzo dobre tłumaczenie choroby i dr zaraża dobrym optymizmem pacjentów.
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Aleksander Niziołek

dr n. med. Aleksander Niziołek

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Gdy inni nie dawali szans mojej mamie ,on jako jedyny nie poddał się. Wykonał bardzo trudną operację. Brakuje mi słów aby wyrazić swoją wdzięczność. Anioł a nie człowiek . Do pacjenta podchodzi z zaangażowaniem ,pełen empatii,spokojny i opanowany. Wie co robi. Panie doktorze jesteś wspaniały ,ratujesz ludziom życie ❤️
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Anna Jastrzębska

Internista, Onkolog

Centrum Medyczno - Diagnostyczne Sp. z o.o.
Księdza Jana Niedziałka 14
Siedlce

Jestem pacjentką dr Anny Jastrzębskiej od ok. 5lat. Regularnie wykonuje mi USG piersi. Jak przystało na dobrego onkologa, wykazała się dużą czujnością, dokładnością i fachowością. W czerwcu 2020 r. na zaproszenie Min. Zdrowia wykonałam mammografię w innej placówce, która nie wykazała żadnych zmian nowotworowych. Tymczasem w październiku 2020r., Pani dr Jastrzębska wykonując kolejne badanie USG zauważyła niepokojące Ją zmiany. Zleciła biopsję grubo igłową w Siedleckim Centrum Onkologii. Wynik - rak ...
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Stanisław, Hrapkowicz

Przychodnia Beskidzkie Centrum Medyczne
ulica Dąbrowskiego 3/1
43-300 Bielsko-Biała

Anioł, nie człowiek! Pan doktor od początku towarzyszy mojemu tacie w chorobie onkologicznej i wszyscy jesteśmy pod wrażeniem tego, jak bardzo jest troskliwy, zaangażowany i pomocny. Mimo nawału pracy doktor Hrapkowicz zawsze odbiera telefon (lub szybko oddzwania), ba - nawet sam prosi, aby na bieżąco go informować. To lekarz, który nie tylko doskonale zna się na swoim trudnym fachu, ale i któremu można w pełni zaufać. Dziękujemy, Panie Doktorze!!! Grzegorz ...
Opinia dodana przez: Magdalena
Najlepszy lekarz w COI. Profesjonalny i pomocny. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Dziękuję za uratowanie mnie z niejednych taratpat ! Bardzo polecam konsultacje u Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Malwina

prof. Sławomir Rudzki

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Lublin

Bardzo dobry lekarz i bardzo dobry człowiek.Poleciła mi mojs znajoma pana profesora Kiedyś uratował życie mojego męża .Mąż miał bardzo silne zapalenie trzustki.Dzięki szybkiej pomocy pana ptofesora mąż żyje i ma się dobrze. Polecam pana Profesora

lekarz Grażyna Barańska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Centrum Profilaktyki i Diagnostyki Piersi Sp. j.
Stefana Żeromskiego 8A/2
10-351 Olsztyn

Jestem pacjentką p. dr G. Barańskiej. Pani Doktor dobrze rozumie co czuje kobieta dowiadująca się, że ma raka i musi mieć usuniętą pierś. Cierpliwie tłumaczy gdzie się udać, zapisuje na kartce terminy. Jest to bardzo pomocne dla chorych. Jest bardzo ciepłą, życzliwą osobą. Szczerze polecam chorym trafienie pod opiekę do Pani dr Grażyny Barańskiej.
Opinia dodana przez: barbara

lekarz Dorota Zdunek

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Niesamowicie ciepła i kompetentna Pani Doktor, która prowadzi chorego z pełną empatią i dobrocią. Oddaje całą swoją wiedzę celem ratowania zdrowia pacjenta. POLECAM SERDECZNIE !!!
Opinia dodana przez: Adam

Stanisław Staniul

Sulechów

Wspaniały człowiek, traktujący pacjenta niezwykle uprzejmie. Lekarz o najwyższej kulturze osobistej, ciepły, serdeczny.Swoją postawa wzbudza bezgraniczne (moje) zaufanie. Jest wielkim fachowcem - doskonały chirurg onkolog. Wszystkim, którzy potrzebują pomocy chirurga i onkologa i chcą rozmawiać z bardzo przyjaznym lekarzem polecam Doktora Staniula. Jest szefem oddziału chirurgicznego, bardzo dobrego oddziału. Cały personel stwarza ciepłą, życzliwą dla pacjentów atmosferę. Chociaż szpital znajduje się w małym miasteczku, to ten Oddział ma (nie przesadzam) ...
Opinia dodana przez: airam50

lekarz Piotr Knap

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Dr Tomasz Knap, to lekarz, który sprawia, że chce się żyć. Jeśli ktoś straci wiarę w kompetencje, profesjonalizm serdeczność, zrozumienie lekarza, którego opiece się poddał, koniecznie musi poznać pana doktora Knapa. Polecam .
Opinia dodana przez: Maria Seregiet