dr n. med. Aleksander Niziołekdr n. med. Aleksander Niziołek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Aleksander Niziołek

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Specjalista z zakresu chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej. Jest Absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, a także Członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Ciągle doskonaląc swoje kwalifikacje Pan Doktor ukończył specjalizacyjne kursy krajowe i zagraniczne w zakresie: chirurgii onkoplastycznej, chirurgii górnego odcinka przewodu pokarmowego, chirurgii jelita grubego, chirurgii laparoskopowej, chirurgii tarczycy Dzieląc się swoją wiedzą ...

Gdy inni nie dawali szans mojej mamie ,on jako jedyny nie poddał się. Wykonał bardzo trudną operację. Brakuje mi słów aby wyrazić swoją wdzięczność. Anioł a nie człowiek . Do pacjenta podchodzi z zaangażowaniem ,pełen empatii,spokojny i opanowany. Wie co robi. Panie doktorze jesteś wspaniały ,ratujesz ludziom życie ❤️

Gdy inni nie dawali szans mojej mamie ,on jako jedyny nie poddał się.
Wykonał bardzo trudną operację.
Brakuje mi słów aby wyrazić swoją wdzięczność.
Anioł a nie człowiek .
Do pacjenta podchodzi z zaangażowaniem ,pełen empatii,spokojny i opanowany.
Wie co robi.
Panie doktorze jesteś wspaniały ,ratujesz ludziom życie ❤️

Kolejny raz trafiłam do Pana Doktora i kolejny raz otrzymałam fachową pomoc. Specjalista jakich teraz mało: empatyczny, cierpliwy, wzbudzający zaufanie i poczucie bezpieczeństwa, szukający najlepszych metod leczenia. Często w gabinecie był śmiech przez łzy :) Dziękuję i Polecam z całego serca

Świetny fachowiec, szybka i konkretna diagnoza, talent chirurgiczny. Na bieżąco z technologiami i innowacjami w swojej dziedzinie. Ogromne poczucie humoru ale i dystans do siebie. Szczerze polecam!

Największym plusem Pana Doktora jest humor i dowcip. Nawet w trudnej sytuacji potrafi ROZBAWIĆ do łez- i o to chodzi biednym pacjentom. Jak trzeba to OCHRZANI, ale na za 5 minut ubaw po pachy! Pan Doktor nie lubi płaczących i panikujących pacjentów.