Lekarze Onkolog

Oprócz tych wymienionych wyjątkowych zalet Pana doktora w poprzednich wpisach pod którymi się podpisuję., to chciałabym dorzucić kamyczek do ogródka. Opiekowałam się Bratem podczas jego choroby, który "na starcie" był przegrany. Ale Pan doktor się nie poddawał, walczył i jak mówił..... będę wytaczał kolejne armaty, jeśli ta nie pomoże, to wytoczę następną aż wygramy. Dawał siłę do walki i to było bezcenne. Pan doktor ma w sobie coś takiego wyjątkowego, ...

lekarz Krzysztof Zając

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ARS MEDICAL
ulica Wojska Polskiego 43
64-920 Piła

Nie ma takich słów którymi mogłabym wyrazić swoją wdzięczność Panu Doktorowi. Kilka tygodni temu przeprowadzał u mnie dość poważną operację usunięcia tarczycy. Efekt...sprawnie przeprowadzona operacja, mała blizna a co najważniejsze WSPARCIE. Spokój, empatia i dobre słowo Pana Doktora sprawiło że przeszłam przez to wszystko bez stresu. Jestem młodą osobą i to było moje pierwsze ,,spotkanie'' ze służbą zdrowia...ku mojemu zdziwieniu pozytywne ale tylko dzięki dr Zającowi. Interesował się moim samopoczuciem ...
Opinia dodana przez: JOANNA

lekarz Marta Szkudlińska

Daszyńskiego 16
Inowrocław

Leczę się u dr Szkudlińskiej już kilka lat i z całą odpowiedzialnością chciałabym powiedzieć że jest to lekarz z powołania.Chociaż przy pierwszej wizycie sprawiała wrażenie osoby dość oschłej ale to było tylko moje odczucie(być może z niepewności jaka będzie diagnoza).Pani Doktor jest osobą przemiłą,wzbudzającą zaufanie i mistrzem w swoim "fachu".Bardzo podoba mi się to,że konsekwentnie szuka przyczyny choroby i stara się odpowiednimi badaniani poprzeć swoją diagnozę.Gorąco polecam leczenie u dr ...

dr n. med. Rafał Becht

MEDIKLINIKA - ODDZIAŁY SZPITALNE
Adama Mickiewicza 55
70-385 Szczecin

Do Pana Doktora trafiłam na Unii Lubelskiej i czystym sumieniem mogę polecić jego osobę! Jest człowiekiem otwartym, miłym, pomocnym i współczującym, a do tego podchodzącym z wielkim zaangażowaniem do pacjenta. Stara się odpowiedzieć na każde pytanie, z ogromną cierpliwością tłumaczy każde ujęte w rozmowie zagadnienie. Przy czym nie ma kompleksu Boga i potrafi przyznać, że jego wiedza na dany temat się skończyła - dla mnie osobiście to sprawa pierwszorzędna, ponieważ ...
Opinia dodana przez: Ola

dr n. med. Tomasz Byrski

Genetyk kliniczny, Internista

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2
Powstańców Wlkp 72
70-115 Szczecin

Prof.Byrski to lekarz a przedewszystkim człowiek empatyczny ,fachowy i rzeczowy. Z głębi serca polecam jeśli ktoś musi zmierzyć się z chorobą. Z wdzięcznością-Urszula M.
Opinia dodana przez: Urszula M.

dr hab. n. med. Adam Bysiek

Chirurg dziecięcy, Chirurg onkolog

Specjalistyczne Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży
WIELICKA 25
30-552 Kraków

NIE MA TAKICH SŁOW ABY OPISAĆ DOKONANIA PANA DOCENTA. DZIĘKUJE Z CALEGO SERCA ZA URATOWANIE ŻYCIA 24 LATA TEMU. 12 GODZINNY ZABIEG I USUNIECIE TEGO POTWORA ZWACEGO SIĘ NEUROBLASTOMA Z MOJEGO MALUTKIEGO WTEDY BRZUSZKA. POZDRAWIAM SERDECZNIE . WDZIECZNY RAFAL WRAZ Z RODZICAMI

dr hab. n. med. Dariusz Waniczek

Onkolog

NZOZ Euro-Klinika Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 3
41-100 Siemianowice Śląskie

Mam 69 lat i pierwszy raz spotkałam tak wspaniałego lekarza który leczy nie tylko dzięki swojej wiedzy ale również swoją niezwykłą osobowością. Doktor Waniczek to Słońca Promyczek!!! I żeby żadne ciemne chmury nam go nie zasłoniły bo Słońce jest potrzebne do życia
Opinia dodana przez: Bogusława

lekarz Gerard Owsiański

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
ul. Krótka 24 a, III piętro
58-500 Jelenia Góra

Doświadczenie i lata pracy nie pozbawiły P Doktora wrażliwości i ludzkich odruchów, co nie jest łatwe w tak obciążającym zawodzie.Oby starczyło sił i ludzkiej życzliwości do dalszej pracy .Polecam ,jako człowieka i lekarza z perspektywy pacjentki otoczonej opieką przez 26 lat .Życzę wszystkiego dobrego Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Andrzej Ziarkiewicz

K. Miarki 29 Bolesławiec
al. Tysiąclecia 2
59-700 Bolesławiec

Pomimo braku czasu pan doktor wykazal dużo cierpliwości i fachowo udzielił mi porady . Stawiając diagnozę nie pomylil się a następnie objął mnie leczeniem . Jest bardzo uprzejmy i wykazuje dużo człowieczeństwa dla drugiego człowieka. Dziękuje
Opinia dodana przez: Ewa

prof. dr hab. n. med. Wojciech Woźniak

Szpital Wolski
Kasprzaka 17
Warszawa

Był wspaniałym lekarzem i człowiekiem dzięki któremu żyje i mam rękę potrafił rozmawiać, słuchać i odpowiadać na wszystkie pytania nawet te zadawane przez dzieci które nie zawsze miały sens, zawsze miał czas dla swoich małych pacjentów i ich rodziców, nawet po 10 latach po leczeniu poznawał swoich pacjentów i po takim długim czasie nie odmówił konsultacji i pomocy. Trafić w życiu na taką wspaniałą osobę to wielkie szczęście. Niestety ten ...
Opinia dodana przez: Sonia

dr n. med. Łukasz Dancewicz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Daję dużą piątkę z plusem dla tego pana. Nic dodać nic ująć! Chodzę do niego już jakiś czas i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Na temat zalet mogłabym rozpisywać się długo, ale nie starczy mi miejsca i czasu :D Podsumowując zatem. Ma bardzo dużą cierpliwość co w przypadku skomplikowanych kobiet (jak ja!) jest dosyć istotne 😉. Fajnie wszystko tłumaczy. Ma mega miłe i pozytywne podejście.
Opinia dodana przez: Magda

Andrzej Berner

Chirurg ogólny, Onkolog

Gabinet Lekarski

Miałem przyjemność leczyć się u doktora Bernera i z całego serca mogę polecić go wszystkim osobą, które zmagają się z problemami nowotworowymi. Dużą zaletą dr. Bernera jest to, że bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta, poświęca mu maksimum uwagi, zajmuje się jego chorobą od początku do końca. Dodatkowo po zabiegu operacyjnym sam załatwia chemioterapię, także nie trzeba się tym przejmować i zamartwiać. Nie żałuje, że trafiłem właśnie na dr. Bernera. Jeszcze ...
Opinia dodana przez: jarek

Mariusz Władyga

Opolskie Centrum Onkologii

Zdecydowanie polecam wszystkim tego lekarza. Operował moją córkę. Wspaniały człowiek, miły, budzący zaufanie, a do tego rewelacyjny specjalista i chirurg. Informuje o diagnozie w sposób jasny i rzeczowy, ale nie budzący paniki, a to jest ważne przy schorzeniach z którymi się do niego udajemy. Do tego od początku do końca leczenia interesuje się pacjentem i jest dla niego prawdziwą ostoją w trudnych chwilach w szpitalu.

dr Przemysław Lik

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Dr Lik Clinic - centrum medyczne
Drewnowska 49A/lok. 13
91-002 Łódź

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora. Profesjonalista w tym co robi, bardzo dobre podejście dla pacjenta. Zabieg wykonany na poczatku marca w bardzo miłej atmosferze , dzięki rozmowie z doktorem nawet stres udalo się opanować. Przesympatyczny lekarz z powołania, z poczuciem humoru, poświęca czasu tyle ile trzeba pacjentowi, co jest bardzo ważne. Jeśli chirurg to tylko doktor Przemyslaw Lik. Polecam jeszcze raz Pana doktora i pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Justyna Jerczynska

dr n. med. Paweł Sadłecki

Ginekolog, Ginekolog onkolog

ul. Wiejska 20A
86-300 Grudziądz

Z całego serca polecam. Pan doktor miły i rzeczowy. Wszystko w jasny sposób wyjaśnił i rozwiał wszelkie wątpliwości związane ze stanem zdrowia 😊
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Paweł Pyka

Prywatna Praktyka Lekarska
58-309 Wałbrzych

Bardzo dobry lekarz o dobrym sercu i bardzo wysokiej kulturze. Bardzo kompetentny, zatroskany o pacjenta i oddany temu co robi. Pracuje i leczy tak , że wraca nadzieja i wiara. Ważne jest poczucie bezpieczeństwa, które się odczuwa przy doktorze.Cały Jego Zespół i oddział jest na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ginekolog onkolog
                                       lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Kraków

Polecam ❤️👍 fachowa, miła, zna się na na swoim zawodzie znakomicie ! Bardzo dokładna i delikatną jak ktoś wyżej napisał.
Opinia dodana przez: Ania Ns

lekarz Wojciech Michalski

Centrum Onkologii - Instytut im. M. Skłodowskiej - Curie
Roentgena 5, Warszawa
02-781 Warszawa

najcenniejszy Lekarz jakiego w życiu spotkałam ( jestem pielęgniarką więc znam wielu lekarzy) jedyny taki niepowtarzalny - nigdy żaden lekarz nie wzbudził mojego zaufania jak On. Serdeczności i pozdrowienia z Mazur. Pan Doktor uratował i wyleczył mojego Partnera 11 lat temu. Wyrwał go z paszczy śmierci. Dziękuję
Opinia dodana przez: beata
Wzór wszystkich lekarzy.Kiedyś ratował mojego męża.Czas i uwaga dla pacjenta bez ograniczeń.Człowiek,a jednak anioł.
Opinia dodana przez: Bernarda Ciołek

dr Zbigniew Obuszko

szpital
wrocław
Wojcieszów

Profesionalista, jest konkretny i dokładny, poświęca pacjentowi czas, nie spieszy się, podaje różne opcje leczenia, tłumaczy wszystkie kwestie, nawet po kilka razy, jeśli jest taka potrzeba. Słucha pacjenta. Zdecydowanie czułam się zaopiekowana przed i po operacji, Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata