Lekarze Onkolog

lekarz Monika Karlikowska

Hepatolog, Internista

Zabrze

Cudowna, wspaniała, uśmiechnięta i niezwykle miła pani doktor, pomijam już wygląd, bo dużo by pisać..byłem mega zadowolony:)

dr Dariusz Król

Onkolog, Proktolog

Warszawa

Pan dr Dariusz Król jest doświadczonym i kompetentnym chirurgiem. Zgłosiłam się na wizytę ze strachem, gdyż znamię wyraźnie się powiększało. Pan dr wszystko mi cierpliwie tłumaczył a nawet szkicował sposób przeprowadzenia zabiegu, który nie był łatwy gdyż wymagany był przeszczep skóry na nosie. Wyczuwając moje obawy zdecydował wykonać operację w kilka dni po wizycie. Zabieg był wykonany bardzo delikatnie choć w znieczuleniu miejscowym a gdy odczuwałam ból Pan dr zwiększał ...
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Jacek Hoffman

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Warmińskiego 4/3
85-054 Bydgoszcz

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Skrupulatnie weryfikuje wszystkie wyniki badań, stawiający diagnozę w sposób przemyślany ale również intuicyjny, konsekwentnie dąży do wyjaśnienia wątpliwości w wykonanej diagnostyce. Do tego wszystkiego bardzo dobry chirurg.
Opinia dodana przez: nemo

dr n. med. Janusz Kocik

Centrum Medyczne dla Szkół Wyższych CenterMed Warszawa
Narbutta 85
02-524 Warszawa

Świetny specjalista (olbrzymia wiedza) ale przede wszystkim Dobry Człowiek. Olbrzymia empatia. Jestem wdzięczna losowi że trafiliśmy do Pana Profesora z Mamą. Pomimo że nie ma Jej między nami to w tych ostatnich miesiącach życia Mama czuła że ma opiekę. Pan Profesor odbierał telefony zawsze doradził - pomagał nawet na odległość.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Błażej Nowakowski

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Palacza 117a
60-279 Poznań

Bardzo dobry lekarz chirurg i onkolog .Operacja przeprowadzona perfekcyjnie.Tlumaczy rzeczowo,konkretnie i na temat bez zbędnego "rozczulania się ".polecam

lekarz Andrzej Sieracki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stacja Opieki Caritas
Hetmana Jana Zamoyskiego 1
22-400 Zamość

Wspaniały lekarz. Polecam z całego serca, kto do Niego trafi na pewno będzie dobrze leczony.

lekarz Stanisław Kozak

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Bema 1
27-300 Lipsko

Super fachowiec bardzo dobry lekarz i człowiek życzliwość i potrzeby pacjenta stawia na pierwszym miejscu bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Stefan
 Ginekolog onkolog
                                       dr n. med. Wojciech Pabian

dr n. med. Wojciech Pabian

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Trafiliśmy do doktora z marzeniem posiadania dziecka. Zastosowaliśmy terapię hormonalną i poskutkowało to ślicznym i zdrowym maluszkiem, który ma dzisiaj 1 miesiąc. Z okazji pierwszego miesiąca przyszłam dodać pozytywną opinię :)
Opinia dodana przez: Weronika

Tomasz Muszalski

Onkolog

Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w Krakowie Klinika Nowotworów Układowych i Uogólnionych
31-115 Kraków

Z całego serca POLECAM Pana doktora!!! Trafiłam do niego "przez przypadek" a teraz rozumiem, że sam Bóg mnie do niego skierował. Dr Muszalski jest lekarzem z powołania: konkretne, profesjonalne, a za razem bardzo ludzkie podejście. Trafiłam do niego po kilku wizytach u innych lekarzy, gdzie byłam skierowana na badanie TK, po czym pan doktor stwierdził, że w moim przypadku bardziej skutecznym będzie PET. Zaskoczył mnie tym, że osobiście poszedł do ...
Opinia dodana przez: Olha

lekarz Małgorzata Mazur-Roszak

Internista, Onkolog

Szpital w Śremie Sp. z o.o.
ul. Józefa Chełmońskiego 1
63-100 Śrem

Witam , zwracam się z prośbą o informacje, czy Ktoś z Państwa ma namiary na gabinet prywatny do pani Doktor? Czy Pani Doktor przymuje na wizyty prywatne? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Małgorzata

Małgorzata Kuc-Rajca

Europejske Centrum Zdrowia Otwock
05-400 Otwock

Polecam Panią Doktor z całego serca. Nie tylko wspaniały lekarz ale przede wszystkim człowiek. Znakomite podejście do pacjenta, zainteresowanie jego losem, tłumaczenie choroby oraz przebiegu kuracji. Olbrzymia wiedza, profesjonalizm a także kultura osobista i ciepła osobowość. Wzbudza ogromne zaufanie oraz daje poczucie bezpieczeństwa. Cieszę się bardzo, że prof. M. Bidziński skierował mnie na leczenie do Pani doktor. Pacjentka M.Ś.

dr n. med. Adam Idasiak

Radioterapeuta, Onkolog

Puszkina 2/1
44-100 Gliwice

***** ok! Дуже уважний та досвідчений спеціаліст. З бажанням допомогти. Бажаю успіхів в діяльності. До наступного візиту. Дякую.
Opinia dodana przez: Suliy

Witold Gerke

Internista, Gastrolog

Świetny specjalista (tak twierdzą lekarze) i człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Jeśli jest trudny do zdiagnozowania obraz usg to dr jest odpowiednią osobą.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Jolanta Andrzejuk

Centrum Zdrowia NZOZ
Czajewicza 5/7lok49
05-500 Piaseczno

Uważam że jest niesamowita w przekazywaniu/dzieleniu się swoją ogromną siłą i wiarą z potrzebującymi
Opinia dodana przez: ARTUR
Bardzo dobry specjalista onkolog. Posiada szeroką wiedzę w zakresie onkologii i hematologii. Kulturalna i wiarygodna.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Radosław Sitarz

Onkolog, Radiolog

Indywidualna Praktyka Lekarska Radosław Sitarz Lekarz Medycyny
85-858 Bydgoszcz

pisze w imieniu mojej mamy jest zachwycona życzliwością i uprzejmością oraz kompleksowa opieka lekarską z jaką spotkała sie będąc pod opieka p doktora Radosława Sitarza
Opinia dodana przez: małgosia

lekarz Krzysztof Forgacz

ulica Grecka 68a
54-406 Wrocław

Bardzo dobry i wrażliwy na ludzkie cierpienie lekarz. Jestem pacjentką Pana Doktora i zawsze mogę na niego liczyć. Podczas chemioterapi dostałam zapalenia oskrzeli. Po kontakcie z Panem doktorem natychmiast kazał mi zgłosić się u niego. Zalecił badania i prześwietlenie klatki piersiowej. Po tym już widać, że martwi się o swoich pacjentów i zawsze można na nim polegać. Szczerze pozdrawiam i polecam Pana Doktora wszystkim pacjentom. Pacjentka z Legnicy
Opinia dodana przez: Legniczanka

prof. dr hab. n. med. Danuta Perek

Onkolog dziecięcy, Pediatra

NZOZ STREFA ZDROWIA
Żegańska 48
04-736 Warszawa

Jako jedyna lekarz z wielu ,która na pierwszej wizycie pomogła w dalszej diagnostyce. Z pełnym zaufaniem mogę polecić Panią Profesor innym bezradnym rodzicom
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Agnieszka Michalczyk

Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach
Węgierska 21
38-300 Gorlice

Pani doktor uprzejma, pełen profesjonalizm i oddanie dla pacjenta. Przeprowadziła szczegółowy wywiad i odpowiedziała szczegółowo na wszystkie moje pytania. Wspaniała , kompetentna, obdarzona ogromną empatią . Świetny specjalista, pełna oddania dla pacjenta. Z całego serca polecam i ogromnie dziękuje za pomoc .
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Aneta Słowik

Przychodnia Nr 1
1 Maja 11
39-400 Tarnobrzeg

Cudowny człowiek i lekarz z prasowego powołania! Ma swietny kontakt z pacjentem! Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Katarzyna