Lekarze Onkolog Warszawa

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Mądry lekarz. Miły, cierpliwy i dobry człowiek. Zachorowałam w 2013 roku. W mieście, w którym mieszkam nikt nie potrafił postawić diagnozy. Po kilku tygodniach, lekarzowi udało się określić, że to mięsak, wówczas trafiłam do Pana Doktora. Powiedział, że mam się nie martwić, że z nowotworem walczy się trochę dłużej niż z grypą...i wyleczył mnie.

dr Anna Walaszkowska-Czyż

Nasmed
Jeziorańskiego 7 lok 184
03-984 Warszawa

O stycznia 2012 roku jestem pacjentką Pani dr Anny Walaszkowskiej-Czyż w ECZ Otwock. Moje schorzenie to rak jajnika z przerzutem do jamy otrzewnej. Pomimo, że na początku leczenia stan zaawansowania był bardzo znaczny Pani dr po wnikliwej analizie badań lekarskich włącznie z badaniami genetycznymi dobrała mi taka chemię. że proces nowotworowy uległ wyhamowaniu a moje samopoczucie jest dobre. Od mojego pierwszego kontaktu byłam traktowana bardzo dobrze, Pani dr wykazuje dużo ...
Opinia dodana przez: Hania Grajewska

Maciej Turski

Warszawa

Godny Polecenia Specjalista, jako pacjent byłem pełen satysfakcji, że trafiłem na tak Dobrego Człowieka Lekarza. Dziękuję
Opinia dodana przez: Grzegorz

A Podolski

Szpital Świętej Rodziny
Madalińskiego Warszawa
Warszawa

Doskonały lekarz. Trafiłam do niego przez przypadek, ale jak się okazało miałam ogromne szczęście. Wyrozumiały, rzeczowy, dyskretny, o wielkiej kulturze osobistej. Polecam wszystkim i pozdrowienia od anglistki Panie doktorze!!!
Opinia dodana przez: ania

lekarz Jarosław Puścion

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

JOLLY MED - SZPITAL LELECHOWSKA
Lelechowska 5
02-351 Warszawa

Wspaniały specjalista pełny profesjonalizm jestem wdzięczna za pomoc i opiekę medyczną polecamm z całego serca
Opinia dodana przez: Renata

Jacek Piechocki

Onklomed-Lecznica Onkologiczna
Nowoursynowska 139L(Rosoła róg Płaskowickiej)
02-776 Warszawa

PAN DR. JACEK PIECHOCKI NIE TYLKO JEST ŚWIETNYM CHIRURGIEM ALE I WSPANIAŁYM, DOBRYM CZŁOWIEKIEM.

lekarz Zbigniew Żurawski

Przychodnia Specjalistyczna Polskiej Fundacji Europejskiej Szkoły Onkologii
02-002 Warszawa

Wyjątkowy lekarz, w pełni ufam jego opinii. Wiem, ze ma ogromne doświadczenie i doskonale potrafi rozpoznać znamiona, z którymi może być problem.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Maciej Olszewski

Ginekolog onkolog

CENTRUM MEDYCZNE OSTROBRAMSKA
UL. FIELDORFA 40, WARSZAWA, WEJŚCIE OD UL. PERKUNA
04-125 Warszawa

Świetny lekarz, przeprowadził u mnie operację, której bardzo się bałam. Może sprawiać wrażenie nieco chłodnego, ale jest w pełni profesjonalistą, który bardzo rzetelnie wykonuje swoje obowiązki.
U dr Andrzeja Rutkowskiego znalazłem się przez przypadek, bo poprzedni lekarz odszedł z przychodni. Ta zmiana prawdopodobnie wyszła mi na dobre, bo po radioterapii dr A Rutkowski zaproponował mi zabieg operacyjny do którego udało Mu się namówić i przekonać takiego tchórza jak ja.Po zabiegu zapewnił mi pełen serwis medyczny o który ciężko doprosić się w szpitalach do tego stopnie, że nie korzystałem z kilku leków znieczulających bo w/g mnie nie ...

lekarz Agnieszka Kolasińska-Ćwikła

Onkolog, Lekarz rodzinny

Mielczarskiego 7/38
02-798 Warszawa

Jestem pacjentką dr Kolasińskiej i wiem, że trafiłam na jednego z najlepszych lekarzy. Bardzo rzeczowa, miła i mądra osoba. Może dziwnie to zabrzmi, bo raczej wolelibyśmy unikać takich miejsc jak szpitale, a zwłaszcza onkologiczne, ale do gabinetu dr Kolasińskiej wchodzi się z przyjemnością. Szczerze polecam :)
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Bożena Sikora-Kupis

CENTRUM MEDYCZNE OSTROBRAMSKA
UL. FIELDORFA 40, WARSZAWA, WEJŚCIE OD UL. PERKUNA
04-125 Warszawa

5 5 5 5 555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555

lekarz Dariusz Włodarczyk

Ginekolog onkolog

bestDent
Powstańców Śląskich 85 lok.u5
01-466 Warszawa

Trafiłam do Pana Dariusza ponad rok temu. Jest świetnym lekarzem, traktuje pacjentów z szacunkiem, zawsze odpowiada na pytania, nawet te które mogą wydawać się głupie. Jeszcze nigdy nie wyszłam od Pana Doktora zawiedziona czy zaniepokojona, ma ogromną wiedzę i świetnie z niej korzysta. Poświęca na każdego pacjenta tyle czasu ile potrzeba.
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Paweł Knapp

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA
00-175 Warszawa

Polecam! Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Operował mnie. Uratował mi zdrowie i życie. Miałam raka złośliwego. Bedąc pod Jego opieką czułam się bezpieczna. Ma wspaniałe podejście do pacjentki. DZIĘKI PANU DOKTOROWI JESTEM ZDROWA.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Agnieszka Chaładaj-Kujawska

Internista, Onkolog

Pogodna 17 A/30
05-077 Warszawa

Bardzo proszę o kontakt bowiem tylko Pani ufam i pragnę pozostać Pani pacjentem . 664 933929 Koralowa 20 Stara Milisna
Opinia dodana przez: Mirosław Slomczewski

dr n. med. Piotr Sobiczewski

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Fantastyczny lekarz z powołania. Bardzo przejmuje się pacjentami, sprawnie i szybko podejmuje decyzje co do leczenia na podstawie rzetelnie przeprowadzonych badań. Bez żadnych problemów w przypadku nagłej sytuacji załatwia nawet termin operacji. Kontynuuje z zaangażowaniem leczenie po operacji. Jest uprzejmy i dba o dobre samopoczucie pacjentów a w tej specjalizacji bywa to trudne. Lekarz ewidentnie z ogromnym doświadczeniem o czym świadczą przeprowadzane operacje. Z całego serca dziękuję Panu Doktorowi za ...
Opinia dodana przez: ewa
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Mariusz Żmijewski

dr n. med. Mariusz Żmijewski

Chirurg ogólny, Onkolog

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Prawdziwy lekarz z powolania. Pomogl mojemu mezowi nawet kosztem swojego prywatnego czasu. Pan doktor jest kompetentnym, doswiadczonym lekarzem. Dokladnie zapoznal sie z problemem, skrupulatnie analizowal wyniki badan , opisal przyczyne w szerszym kontekscie laczac stan zdrowia meza nie tyko z choroba, ale i stylem zycia jak rowniez praca zawodowa. Wytlumaczyl w jakiej kolejnosci i w jaki sposob trzeba pracowac nad poprawa zdrowia (sylwetki) meza. Jestesmy oboje bardzo wdzieczni panu doktorowi.

Wiesław Lasota

Onklomed-Lecznica Onkologiczna
Nowoursynowska 139L(Rosoła róg Płaskowickiej)
02-776 Warszawa

Człowiek o ogromnej wiedzy, doświadczeniu, rozsądny, a przy tym ciepły , wyrozumiały i miły człowiek. Podziwiam jego opanowanie w krytycznych sytuacjach i empatyczne podejście do cierpiącego człowieka.

dr Dariusz Król

Onkolog, Proktolog

Warszawa

Pan dr Dariusz Król jest doświadczonym i kompetentnym chirurgiem. Zgłosiłam się na wizytę ze strachem, gdyż znamię wyraźnie się powiększało. Pan dr wszystko mi cierpliwie tłumaczył a nawet szkicował sposób przeprowadzenia zabiegu, który nie był łatwy gdyż wymagany był przeszczep skóry na nosie. Wyczuwając moje obawy zdecydował wykonać operację w kilka dni po wizycie. Zabieg był wykonany bardzo delikatnie choć w znieczuleniu miejscowym a gdy odczuwałam ból Pan dr zwiększał ...
Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Janusz Kocik

Centrum Medyczne dla Szkół Wyższych CenterMed Warszawa
Narbutta 85
02-524 Warszawa

Świetny specjalista (olbrzymia wiedza) ale przede wszystkim Dobry Człowiek. Olbrzymia empatia. Jestem wdzięczna losowi że trafiliśmy do Pana Profesora z Mamą. Pomimo że nie ma Jej między nami to w tych ostatnich miesiącach życia Mama czuła że ma opiekę. Pan Profesor odbierał telefony zawsze doradził - pomagał nawet na odległość.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jolanta Andrzejuk

Internista, Onkolog

Pileckiego 130/124
02-781 Warszawa

Uważam że jest niesamowita w przekazywaniu/dzieleniu się swoją ogromną siłą i wiarą z potrzebującymi
Opinia dodana przez: ARTUR