Lekarze Onkolog

lekarz Arkadiusz Przybył

Plażowa 10 m. 3
93-436 Łódź

Leczę się u Pana Doktora w Szpitalu Kopernika w Łodzi. Pan Doktor podczas każdej wizyty jest uprzejmy i rzeczowy. Zawsze zbada pacjenta, wszystko dokładnie wytłumaczy i zleci potrzebne badania. Polecam w 100%.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Piotr Sobiczewski

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Fantastyczny lekarz z powołania. Bardzo przejmuje się pacjentami, sprawnie i szybko podejmuje decyzje co do leczenia na podstawie rzetelnie przeprowadzonych badań. Bez żadnych problemów w przypadku nagłej sytuacji załatwia nawet termin operacji. Kontynuuje z zaangażowaniem leczenie po operacji. Jest uprzejmy i dba o dobre samopoczucie pacjentów a w tej specjalizacji bywa to trudne. Lekarz ewidentnie z ogromnym doświadczeniem o czym świadczą przeprowadzane operacje. Z całego serca dziękuję Panu Doktorowi za ...
Opinia dodana przez: ewa
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Mariusz Żmijewski

dr n. med. Mariusz Żmijewski

Chirurg ogólny, Onkolog

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Prawdziwy lekarz z powolania. Pomogl mojemu mezowi nawet kosztem swojego prywatnego czasu. Pan doktor jest kompetentnym, doswiadczonym lekarzem. Dokladnie zapoznal sie z problemem, skrupulatnie analizowal wyniki badan , opisal przyczyne w szerszym kontekscie laczac stan zdrowia meza nie tyko z choroba, ale i stylem zycia jak rowniez praca zawodowa. Wytlumaczyl w jakiej kolejnosci i w jaki sposob trzeba pracowac nad poprawa zdrowia (sylwetki) meza. Jestesmy oboje bardzo wdzieczni panu doktorowi.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg ogólny
                                       prof. dr hab. n. med. Piotr Skotnicki

prof. dr hab. n. med. Piotr Skotnicki

Centrum DER-MED
Krzywa 8, lok. 1
31-149 Kraków

Pan profesor jest wspaniałym lekarzem, wybitny specjalista. Bardzo mily i uprzejmy. Odpowiada na każde nurtujące pytania. Widać, że kocha to co robi. Zawsze trafna diagnoza i leczenie zgodnie z planem. Pan doktor, każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Ciszę się , ze moja 83 letnia mama., trafiła w ręce Pana profesora. Dziękuję...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Janina Przybora

Kochanowskiego 11a lok. 6
60-845 Poznań

Wspaniały specjalista. Jej ręce rozpoznają lepiej niż usg czy mammografia. Widać, że to osoba która kocha to co robi i szanuje swoich pacjentów. Wspaniały lekarz i CZŁOWIEK.

Wiesław Lasota

Chirurg onkolog

Onklomed-Lecznica Onkologiczna
Nowoursynowska 139L(Rosoła róg Płaskowickiej)
02-776 Warszawa

Człowiek o ogromnej wiedzy, doświadczeniu, rozsądny, a przy tym ciepły , wyrozumiały i miły człowiek. Podziwiam jego opanowanie w krytycznych sytuacjach i empatyczne podejście do cierpiącego człowieka.

lekarz Dominik Bałuka

Klinika Chirurgii Przewodu Pokarmowego
Medyków 14
40-751 Katowice

Bardzo przyjazny i oddany pacjentowi lekarz.To on postawił na czas właściwą diagnozę. Wzbudza zaufanie, doskonały chirurg.Właśnie mnie operował w klinice w Katowicach. Jest godny polecenia. Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo dziękuję Panie doktorze za szczęśliwą operację i opiekę medyczną w czasie pobytu w klinice. Serdecznie dziękuję . Pacjentka z Gliwic.

lekarz Wojciech Papiewski

Onkolog, Pulmonolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

Pan Doktor bardzo mi pomógł. Gdy inni nie poswiecali mi czasu zajal sie mna calym sercem. Polecam !!
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Liwia Colins

Chirurg onkolog, Onkolog

centrum onkologiczne
armii krajowej
Gliwice

Polecam !!! mimo młodego wieku bardzo duża wiedza!! i fachowośc moge powiedzieć że chyba najlepszy lekarz na tym oddziale!!

lek. med. Sylwia Szabłowska-Siwik

Zakład Medycyny Nuklearnej VOXEL w Katowicach
Ceglana 35
40-514 Katowice

Zrównoważona,kompetentna.Polecam.Stara się wprowdzać nowe metody leczenie.Swego czasu prowadziła badania kliniczne z dużym powodzeniem.Pozdrawiam.

Andrzej Lachowski

Chirurg ogólny, Onkolog

Prywatny Gabinet Chirurgiczno-Onkologiczny Lachowski Andrzej
10-525

Dr Lachowski jest wybitnym chirurgiem. Przeprowadził bardzo skomplikowaną operacje resekcji zrakowaciałej części trzustki i uratował życie mojej żonie. Jego profesjonalizm, kontaktowość z pacjentem i rodziną, wysoka troska o pacjenta, życzliwość, sprawia że jest osobą godną polecenia
Opinia dodana przez: Janusz Zieliński

lekarz Grzegorz Szczęśniak

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

ul. Główna 12/5,6,7
26-600 Radom

Doktor Grzegorz Szczęśniak to dobry fachowiec, miły człowiek. Odpowie na każde pytanie pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Grażyna Pietrzyk

ulica Pereca 29/7
53-430 Wrocław

Pani Doktor 20 lat temu zadzialala blyskawicznie wycinajac mi czerniaka na NFZ w Euromedicare. Sama zadzwonila po histopatologi i kazala natychmiast przyjezdzac aby poszerzyc obszar wycietej skory. Wposcila miedzy pacjentami umowila natychmiast nastepna wizyte chirurgiczna aby poszerzyc obszar wyciecia. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Sławomir Trepka

Piramowicza Grzegorza 25
25-617 Kielce

Takiego lekarza jak Pan Slawomir Trepka nigdy jeszcze nie spotkalam. Pacjent jest dla niego zawsze na PIERWSZYM miejscu. Potrafi rozmawiac z chorym merytorycznie dajac poczucie bezpieczenstwa. Mam wielkie szczescie ze w mojej chorobie spotkalam Pana doktora- czlowieka o pieknym wnetrzu. To dla mnie zaszczyt. Dziekuje Panie doktorze.

lekarz Wojciech Wybrański

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Lawendowa 7
65-012 Zielona Góra

Bardzo polecam tego lekarza. Pomaga mi leczyć chorobę od początku , godny zaufania. Jeden z lepszych onkologów .

lekarz Sławomir Cieśla

Na Skarpie 24
64-100 Leszno

Szybko sprawnie pomaga kobietom. Nie naciągane na jakieś niepotrzebne badania. Miły uprzejmy. Na NFZ. Bezinteresowny
Zachwycająco przemiła, sympatycznie wprowadzająca pacjenta w jego aktualny stan, można by rzec gorąco polecam, gdyby nie ta paskudna choroba, dzięki pani doktor za wspólne chwile
Opinia dodana przez: ania nowacka
Tak wyobrażam sobie lekarza z powołania, wszystkie inne słowa są zbyteczne. Jestem pacjentem tego Oddziału Onkologii od kilku m-cy i znam wiele podobnych opinii innych pacjentów. Te same słowa uznania dla pani dr. Bogumiły Dedyk-Drosik
Opinia dodana przez: Edward

lekarz Dorota Cieślar-Jopek

Onkolog, Radiolog

Bielsko-Biała

Bardzo gorąco polecam pania doktor. Bardzo miła i kompetentna, nie stwarza bariery, swobodnie moża zapytać o wszystko, pod jej opieką czuję się bardzo dobrze. Nawet jak zadzwoniłam po pół roku doskonale mnie pamiętała choć nie byłam ciężkim przypadkiem pani doktor, to było miłe.

Barbara Smereka-Gacek

Wojewódzki Szpital Zespolony
64-100 Trzebiny

Dziękuję Pani za wspaniałą opiekę i profesjonalizm podczas pobytu mojej mamy w szpitalu, podziwiam i wychwalam profesjonalizm i wyrozumiałość Pani zespołu na oddziale. Jeżeli ktoś twierdzi że trzeba jechać do wiekszego miasta do jakiegoś profesora, że pieniądze coś więcej pomogą to mówię szczerze i bez ogródek że jest w wielkim błędzie. Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję.
Opinia dodana przez: Mariusz