Lekarze Ortodonta

dr n. med. Joanna Szajnar

Ars Dentica
al.Piastów 28a
70-326 Szczecin

Trudno spotkać lekarzy o tak ogromnej wiedzy, kompetencjach i poświęceniu dla pacjenta. Pani dr Joanna Szajnar to osobowość w gabinecie i poza nim. Wielka kultura, wiedza i skromność mogą zaszokować wielu. Udzielona pomoc jest w wydaniu Pani Doktor najwyższej próby.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Nedal Aidi

ORTO-AIDI Poradnia Stomatologiczna
Strzeszyńska 198
60-479 Poznań

Wnuczka nosiła aparat przez 2 lata, gdy później zobaczyłam wcześniejsze zdjęcia nie mogłam uwierzyć! Jestem zachwycona! Polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: Elzbieta
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Katarzyna Dziuba-Osikowicz

lek. dent. Katarzyna Dziuba-Osikowicz

Ortodoncja i Stomatologia Całe i Białe
Daliowa 3
30-611 Kraków

Gorąco polecam doktor Osikowicz. Świetna specjalistka. Jakość usług na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony że trafiłem właśnie na panią doktor. Podczas wizyty konsultacyjnej zostałem zapoznany z planem leczenia i kosztami. Po założeniu aparatu pouczono mnie na temat diety i higieny oraz jakie ewentualnie dolegliwości mogą się pojawić. Podczas wizyt doktor lub asystentka informuje co zostało zrobione, a co jeszcze należy wykonać.Gdy wystąpiła jakaś awaria aparatu wystarczyło ,że zadzwoniłem i ...
Opinia dodana przez: Tomasz

Agnieszka Murawska

Reja 36
87-100 Toruń

bardzo miła Pani doktor. mimo młodego wieku wydaje się znac na swoim fachu. jestem w trakcie leczenia, ale mam nadzieję, że całe będzie przebiegało tak, jak dotychczas i że będę zadowolona z efektu. polecam. :)

lek. dent. Halina Suchwałko

Ortodonta

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska.
Słowackiego15k
19-300 Ełk

Bardzo serdecznie polecam panią doktor i cały zespół. Cały proces leczenia wyjaśniony od samego początku, czułam, że jestem w odpowiednich rękach. Polecam wszystkim podjąć współpracę z panią doktor i cieszyć się pięknym uśmiechem!!!
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Halina Śliwka

Przyjazna Stomatologia
41-400 Mysłowice

Żałuję, że nie podjęłam się leczenia ortodontycznego u w/w. Przedstawiła mi plan leczenia z wyrwaniem dwóch zębów, co mnie wtedy powstrzymało bo żal mi było wyrywać. Trafiłam potem po tej lekarce do Codziennej Stomatologii Łukasza Babczyńskiego, który zarekomendował najdroższy aparat Damona twierdząc, że leczenie nim będzie bezekztrakcyjne. Po prawie dwóch latach leczenia stwierdził, że trzeba jednak wyrwać! Leczenie trwało u niego 47 miesięcy! Choć na początku twierdził, że potrwa 15 ...

Wanda Drejer-Nosalik

gabinet ortodontyczny
ul. Ks. Skorupki 10 lok 1
16-300 Augustów

Polecam tę Panią. Leczyła mnie i mego brata ponad 2lata i efekty są rewelacyjne. Mieliśmy dość skomplikowane wady zgryzu i krzywe zęby. Teraz wszystko jest w porządku. Pani Wanda wszystko powie i wytłumaczy. Zna się na ortodoncji jak mało kto. Bierze udział w wielu międzynarodowych szkoleniach z zakresu leczenia ortodontycznego w kraju i zagranicą. Stosuje najnowsze metody leczenia. Polecam. Warto się u niej leczyć.

Janina Stefaniak

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Moniuszki / 9
Głogów

Ósemka wyrwana w kilka sekund, bez bólu, bez powikłań. Równie sprawnie poszło nastawianie szczęki, a co najważniejsze, skutecznie i fachowo, bo problem nie powraca.
Opinia dodana przez: Chaos

Andrzej Drelich

Młodzieżowa 6 lok. 20
22-400 Zamość

Bardzo dobry ortodonat. Najlepszy w Zamościu. Polecam bardzo. Miałam bardzo dużą wadę zgryzu nik w Zamościu nie podją się mojego leczenia bo niewiedzieli co z tym zrobić. Poszłam do niego i on nie widziała problemu w tym jak to wyleczyć,odrazu podją się leczenia. Chodze do niego już ponad rok i efekty są niesamowite. Polecam

Barbara Jacyna

al. Niepodległości 2
88-300 Mogilno

Polecam.Jedyny problem to umowienie się na wizytę okres oczekiwania około miesiaca nie zawsze odbierane sa telefony,stomatolog bez zarzutów :)

Agnieszka Ferdynus

Protetyk, Ortodonta

Przychodnia Rejonowa
Kościuszki 13
57-540 Lądek-Zdrój

Wszystko dobrze. Cała wizyta odbyła się w miłej i przyjacielskiej atmosferze (a tak się bałem przed wizytą). Pani doktor profesjonalnie podeszła do tematu wyjasniając co w danej chwili robi. Do tego wszystkiego cały zabieg mogłem ogładać na monitorze. Nowoczesny gabinet z super stomatologiem. Niezdecydowanym polecam wizyty u tej pani.

lek. dent. Joanna Kalita

Ul. Ogrodowa 8/3
Janów Lubelski

Bardzo dobra specjalistka, stale się dokształca. Mam szybkie postępy w korekcie aparatem stąd osobiście jestem bardzo zadowolony. Wszystko na bieżąco tłumaczy. Bardzo miłe podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam Panią Doktor !

Andrzej Wędziński

Grochowska 200/93
Warszawa

Fantastyczny stomatolog, bardzo miły. Przede wszystkim znakomity specjalista. Polecam wszystkim pacjentom, szczególnie tym, którzy boja się dentystów. Ten jest Super.
Opinia dodana przez: Guliwer

lek. stom. Paweł Kudlik

Gabinet Ortodontyczny
Przedbronie
32-410 Dobczyce

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Jestem ogromnie zadowolona z efektów leczenia w gabinecie. Myślałam, że w wieku 30 lat już nic nie da się z robić z wadą zgryzu, którą mam od dzieciństwa. Efekt przerósł moje oczekiwania.
Opinia dodana przez: Julia

Jolanta Czech

Protetyk, Ortodonta

NZOZ ZIENIEWICZ MEDICAL
Opaczewska 43/18
02-201 Warszawa

Super lekarka. Przyjmuje na ulicy Drawskiej blisko Opaczewskiej na Szczesliwicach przy parku

lek. dent. Elżbieta Kiszkurno-Haenel

Gabinet Stomatologiczny
Lidzbarska 25
87-300 Brodnica

Trafiłam do pani doktor z polecenia znajomej i się nie zawiodłam! Pani wytłumaczyła mi moja wadę zaproponowała sposób leczenia, opowiedziała jak wyglada „codzienne życie z aparatem” co serio było bardzo ostotne, p. Doktor bardzo uprzejma i konkretna. Z całego serca polecam!
Opinia dodana przez: K

lek. dent. Bruno Darski

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Artura Grottgera 18
33-300 Nowy Sącz

Pełny profesjonalizm, życzliwość i fachowe doradztwo. Zawsze uśmiech na twarzy. Świetne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Celina

lek. dent. Elżbieta Zaniewska-Krakowiak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Poradnia Stomatologiczna
Aleja "Solidarności" 155/22
00-877 Warszawa

Moja wizyta dotyczyła zbijania kamienia czyli nalotu nazębnego, wizyta refundowana z nfz. Nie miałem szczególnych oczekiwań, bo wizyta nfz, rutynowa czynność... a tu na początku pytanie "co Panu dolega?". Na początku nie zrozumiałem, i myślałem, że to żart. Ale po mojej odpowiedzi nastąpiła wnikliwa analiza moich dolegliwości periodontologicznych (a mam ich kilka). No i robota wykonana została bardzo porządnie, co oczywiście nie jest bez znaczenia. Było opóźnienie, tak jak to ...
Opinia dodana przez: Andrzej

Anna Zalewska

św. Benedykta 10
30-536 Kraków

Takich lekarzy jak Dr Anna Zalewska nie spotyka sie czesto! Specjalistka w swoim fachu a przed wszystkim wspanialy i bezinteresowny czlowiek! Bardzo dziekuje za pomoc !
Opinia dodana przez: Magdalena

Elżbieta Duziak

ulica Rynek 6
09-500 Gostynin

Bardzo dobry ortodonta,super osoba i lekarz w jednym.Serdecznie pozdrawiam panią doktor z Gostynina.Pani Katarzyna ...