Lekarze Ortodonta

Stanisław Krachulec

I Armii WP 15a
81-383 Gdynia

Polecam ! wszystko super !naprawde warto odwiedzic tego ortodonte, wszystko zrobi w jak najwiekszym porządku .

Agnieszka Zawiła

ORTODONCJA od A do Z
ul. 1 Maja 49
58-500 Jelenia Góra

Lekarz - ortodonta, którego naprawdę polecam. :) Nie mam zastrzeżeń do pani Zawiłej. Zawsze uśmiechnięta, sympatyczna, miła. Pozdrawiam.

Elżbieta Kołucka

ulica Zbiegniewskiej 10A
87-800 Włocławek

bardzo dobry stomatolog polecam:) ....................................................................................
Opinia dodana przez: Bartłomiej

Anna Polak

Nowowiejskiego 14 lok. 62
42-200 Częstochowa

Gorąco polecam tą Panią doktor, chodziłam do niej kilka lat temu ale bardzo dobra oraz godna polecenia specjalistka, miałam bardzo krzywe zęby nosząc aparat ortodontyczny wybrany przez panią doktor oraz przez regularne wizyty i kontrole mam teraz piękne proste ząbki. NAPRAWĘ POLECAM

Urszula Bamberska-Pośpiech

Śląska 69 lok. 1
44-335 Jastrzębie-Zdrój

WITAM!!!Byłam na jednej wizycie.01.03.2012 mam nastepną-plan leczenia.Pani doktor jest bardzo miła,odpowiada na wszystkie pytania.Aparat metalowy kosztuje 1.800zł(na jedną szczenkę)koszt wizyty 100zł,za odciski nie płaciłam.Zleciła pantonogram szczęki koszt za 2 zdjecia 90zł.
Pani doktor Kuszkowska to profesjonalny lekarz ortodonta. Szczerze mogę ją polecić. Przy każdej wizycie kontrolnej byłam informowana na jakim etapie jest moje leczenie i jaki będzie następny "ruch". Czułam się bezpiecznie. Moje leczenie trwało dość długo ze względu na mój wiek (po 40.) i uwarunkowania, ale efekty znacznie przerosły moje oczekiwania. Gdybym wiedziała, że mogę zacząć się uśmiechać bez zakrywania ust, zdecydowałabym się o wiele wcześniej, ale tylko u tej ...
Opinia dodana przez: Kasia

mgr MaŁgorzata Gliwa

44-300 Wodzisław Śląski

SWIETNY SPECJALISTA. MOJE DZIECI NIE BOJA SIĘ WIZYT I CHĘTNIE LECZA ZĘBY. BARDZO MIŁA I UPRZEJMA OSOBA. ILOŚĆ PACJENTÓW SWIADCZY O JAKOŚCI USŁUG
Bardzo miła pani.Dokładnie omówiła sposób leczenia.Pomogła,efekty jej wskazań są pozytywne tak więc polecam.

lekarz Anna Adamczyk-Marek

Prywatny Gabinet Lekarski
Szybka 37 lok. 1a
31-831 Kraków

bardzo kompetentny lekarz i przemiła osoba
Pani Kaczmarek jest wspaniałym lekarzem i przemiłym człowiekiem. Wyciągnęła mi trójkę z podniebienia oraz ósemkę, a zęby ustawiła tak dobrze, że nie ma śladu po straconej szóstce. Ponadto zawsze była bardzo pomocna, cierpliwa i niesamowicie serdeczne, a do łatwych pacjentów na pewno nie należałem.
Opinia dodana przez: Piotr

Edyta Szubert-Nowosielecka

Gabinet lekarski
Zgierz

Wystawione opinie wszystkie na 5 myślę, że mówią same za siebie, lekarz godny polecenia dla dzieci jak i dla dorosłych!!!!!!!!

Magdalena Mazur

NZOZ UdentE
40-038 Katowice

U Pani Doktor byłam na konsultacji dotyczącej leczenia ortodontycznego. Jasno wytłumaczyła mi na czym polega moja wada i jakie kroki podjąć w celu dalszego leczenia, przy tym bardzo sympatyczna. polecam :)
Opinia dodana przez: nakla

lek. dent. Olga Krukowska-Drozd

Śląskie Centrum Implantologii Stomatologicznej Biały Uśmiech
3 maja 7
44-200 Rybnik

Bardzo miła i kompetentna pani. ma właściwe podejście do dzieci. zawsze służy pomocą i poradą. chodzę do niej z dzieckiem już od dwóch lat.
Opinia dodana przez: aga

lek. dent. Wioletta Sowińska-Abramczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście 1" w Radomiu
Staszica 6/8
26-600 Radom

Polecam Panią Wiolettę Sowińską-Abramczyk. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Wyleczała moją ciężką wadę zgryzu. Chodziłem w aparacie prawie 2 lata ale było warto.
Opinia dodana przez: Adam
Rozpoczęłam leczenie mojego dziecka u tego lekarza 2 miesiące temu. Niezwykle sympatyczna osoba, nie szczędzi czasu pacjentowi i szczegółowo opisuje etapy leczenia. To dopiero początek leczenia wiec nie mogę ocenic wyników leczenia, ale w porównaniu z innymi ortodontami dr Kovalenko wydaje się być niezwykle kompetenta i odpowiedzialna. Jesli jest potrzeba dodatkowej wizyty, zawsze znajdzie czas, najczęściej bez dodatkowych opłat. Póki co mocno polecam.
Opinia dodana przez: Golka

lek. dent. Michał Toczek

ORTO-PLUS
ŹRÓDŁOWA 2/6
25-335 Kielce

Polecam Pana Michała, konkurencyjne ceny, rzeczowo i konkretnie, zawsze wizyta na czas , nigdy nie musiałem czekać. Pan doktor

lek. dent. Agnieszka Dembowska-Niczyporuk

Sienkiewicza Henryka 26/4
15-092 Białystok

Na pierwszej wizycie dr jasno i zrozumiale określiła problem, przedstawiła plan leczenia.Dr.bardzo miła. Polecam.
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Katarzyna Jamroszczyk

KLINIKA PIĘKNEGO UŚMIECHU Katarzyna Jamroszczyk
Niemcewicza 24A
Szczecin

Po ponad 2 latach ściągnęłam aparat ortodontyczny. Efekt przerósł moje oczekiwania. Pani Katarzyna cechuje się niezwykłą precyzją, czuć że posiada fach w rękach. Czytałam wiele opinii, że ściąganie aparatu nie jest przyjemne itp. Nic bardziej mylnego, wystarczy trafić na odpowiednią osobę na odpowiednim miejscu. Zęby wyglądają przepięknie, wszystko zostało dokładnie dopracowane. Jedyne zarzuty miałam do asystentki Pani doktor, która wprowadzała nerwową atmosferę w gabinecie i podchodziła do pacjenta bardzo nieuważnie ...
Opinia dodana przez: Ilona