Lekarze Ortodonta

Anna Miziniak

ul.Zacisze
Poznań

Bardzo polecam. Mam aparat założony rok temu. Leczenie daje efekty. Miła atmosfera, konkrety i rzeczowe informacje.

lek. dent. Dorota Niedziejko

Warszawa

Szczerze mogę polecić. Zarówno do dzieci jak i dorosłych ma kobieta podejście - czego mogą jej pozazdrościć inni lekarze. Leczę ząbki ja oraz moja rodzina. Potrafi przekonać kilkulatka żeby usiał na fotel i zrobić ząbka a potem kolejnego jeśli trzeba. Wraca się z przyjemnością.

lek. dent. Jolanta Smertycha - Chimowicz

Stomatolog, Ortodonta

ulica Kościuszki Tadeusza 21/16
45-062 Opole

Trafiłam do Pani doktor około trzy lata temu z mega widoczną wadą uzębienia tzn. Moje zęby były obrócone o 180°. Pani Jola szczegółowo wytłumaczyła na czym będzie polegać leczenie i jak będzie wyglądać sytuacja już po zakończeniu leczenia. Dzisiaj po trzech latach ciężkiej pracy Pani doktor, jej zaangażowaniu i determinacji mam piękny, zdrowy uśmiech. Szczerze polecam 😊
Opinia dodana przez: Patrycja

lek. dent. Anna Sosnowska

Skarszewska 53
62-800 Kalisz

Bardzo dobra ortodontka, aczkolwiek nieraz przy użyciu siły, żeby coś wcisnąć na miejsce, zdarzyło się, że pani trafiła mi w dziąsło więc leciała krew oraz bolało :/ Bardzo duży minus według mnie to mówienie BARDZO cicho, w dodatku kiedy doszły maseczki przez covida to już w ogóle nic nie słychać.

lek. dent. Jacek Dembski

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Brzuchalskiego nr 1
77-400 Złotów

Bardzo niestarannie zakładane plomby , które po kilku dniach wypadają, niestety tak się tego nie robi!
Opinia dodana przez: łukasz

dr n. med. Iwona Śliwonik-Johansen

"S-DENT"
11 Listopada 72A/4
74-100 Gryfino

Na początku tygodnia poprosiłem telefonicznie o wizytę. Pani podała wolny termin czwartek godzina 14-16. Ok. Zostałem umówiony na 14. Rano w czwartek otrzymałem przypomnienie na sms że mam wizytę. Jestem o 1350. Pani informuje mnie że mam czekać ile nie wiem. O 1425 muszę zrezygnować bo mam umówioną inną sprawę nie mniej ważną. Pani doktor rozmawiała z pacjentem , druga pani nie mogla powiedzieć ile będę jeszcze czekał. Tego samego ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Bozena Szymoniak

Środa Wielkopolska

Te opinie były pisane chyba przez samą Pani doktor takie ładne. Koledze przy ściąganiu aparatu tak się spieszyła iż pękł mu ząb ale to oczywiście zauważył dopiero inny dentysta na innej wizycie. Jak opowiada próchnicy też nie dostrzegła i całego zepsutego zęba też nie. Od wielu osób słyszałem, że się śpieszy no nic dziwnego kolejka długa czeka.Ale za to zawsze chwali efekty i daje miłe komplementy o rezultatach leczenia.Jedyna w ...

lek. dent. Anna Belowska

White Dental Clinic
Żeromskiego 1, lok. U9
01-887 Warszawa

Pani doktor bardzo uprzejma , miła sympatyczna , w 100% jej ufam. Prowadziła moją pierwszą ciąże oraz była przy moim porodzie. Jestem w 100 % z niej zadowolona . Gorąco polecam !!!

lek. dent. Wioletta Wojtanek

Ortodonta, Protetyk

Lekarskie Poradnie Specjalistyczne "OMEGA"
Stanisława Moniuszki 8
40-005 Katowice

Fajna babeczka. Zakochałem się :* Ogólnie wizyta OK, boję się stomatologów, ale ta doktor jest naprawdę godna polecenia. Moje zdanie jest identyczne jak poprzedników.

lek. dent. Katarzyna Wiśniewska

Stomatolog, Ortodonta

SMILE ART STUDIO STOMATOLOGIA ESTETYCZNA
ARMII KRAJOWEJ 29
21-300 Radzyń Podlaski

Jestem w trakcie leczenie u Pani Doktor, jej podejście oraz tłumaczenie choroby jest jak najbardziej prawidłowe. Bardzo miła i sympatyczna osoba, z dużą cierpliwością. Cenię przede wszystkim chęć wytłumaczenia mi wszystkiego co nie jest zbędne przy mojej dolegliwości. Polecę każdemu, kto będzie chciał udać się do ortodonty

Bożena Mackiewicz

ORTODENTAL
ul.Biwakowa 3 Gdańsk
80-299 Gdańsk

Zdecydowanie polecam Panią Doktor. Zawsze miła dla pacjentów. Niejednokrotnie nie pobiera opłaty za dodatkowe wizyty.Zawsze wszystko cierpliwie tłumaczy i pyta się jakie pacjent ma oczekiwania. Pod gabinetem nie czeka się w nieskończoność, pacjent umawiany jest na godzinę i o danej porze wchodzi. W gabinecie panuje bardzo miła atmosfera. POLECAM wszystkim!!!

lek. dent. Mirosław Podolski

Ortodonta, Protetyk

prywatny gabinet stomatologiczny, współpraca z NFZ
os. Pawlikowskiego 14 A
44-240 Żory

Do Pana Doktora trafiłem z naprawdę beznadziejnym stanem zdrowia. Począwszy od trafnej diagnozy i wdrożeniu leczenia, aż do etapu gdy goiły się moje rany po zabiegu Pan Doktor codziennie kontrolował przebieg leczenia, czy jest wszystko okej i nie wziął za to ani złotówki za codzienne kontrolę. I jako człowiek i jako lekarz kompetentny, uprzejmy oraz bardzo kulturalny. Świetnie wyrywa, dobrze szyje rany oraz zawsze dba o dobro pacjenta. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Patryk

Anna Przybylska

Klonowa 55
25-315 Kielce

Nie jestem wstanie powiedzieć nic o tej pani jaki o pani dr, Mozgiel,gdyż od 1,5 roku próbuje się do nich zapisać i co miesiąc przychodziłam do rejestracji i cały czas pani , która tam urzęduje odsyłała mnie chamsko co miesiąc albo ze po nowym roku będą zapisy. Do dnia dzisiejszego nie zapisałam się gdyż nie przyjmują nikogo nowego. Od znajomych słyszałam żeby się tam dostać trzeba mieć w rodzinie jakiegoś ...

lek. dent. Jerzy Owczarek

Chirurg stomatolog, Ortodonta

Jasna 3 lok. 15
70-777 Szczecin

Nie polecam, moim zdaniem średnio zna się na rzeczy. Powiedział, że mam 2 dziurki na zębach. Po wykonanym zabiegu, powiedział że skoro jestem znieczulony to możemy zrobić jeszcze trzeciego zęba. Wyglądało to na mega naciąganie. Po zabiegu bolały mnie zęby przez 2 tygodnie
Opinia dodana przez: Kamil

lek. dent. Monika Bogusz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ulica Mickiewicza Adama 4/14
78-500 Drawsko Pomorskie

Ta pani wcale nie jest aż taka dobra jak ją wyświęcają . Jak można pomylić zatokę zębową z nosową . NIE POLECAM .
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Michał Rokosa

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Przychodnia Stomatologiczna
Plebiscytowa 18/1B
45-361 Opole

Od lat zawsze bałam się dentysty. Kładąc się na fotelu miałam duży stres i mokre plecy ze strachu. Kiedy znalazłam tą kliniką ambasada uśmiechu wszystko się zmieniło! Tam naprawdę nic a nic nie boli :) !! Pierwszy raz w życiu... a już trochę lat mam, trafiłam na stomatologa który powiedział mi wszystko o moim uzębieniu oraz że leczenie nie będzie bolało. I rzeczywiście nic nie bolało. Poza tym atmosfera panująca ...
Opinia dodana przez: Anna P.

dr n. med. Renata Doellinger

EL-ORTO
ul. Wita Stwosza 2
43-300 Bielsko-Biała

Jestem pacjentem Pani doktor od bodajże ośmiu lat i z pełną świadomością mogę ją polecić. Jako student stomatologii jestem w stanie obiektywnie stwierdzić, że usługi świadczone przez Panią doktor są niezwykle profesjonalne, a wiedza i doswiadczenie wyraznie większe od reszty lekarzy tej specjalizacji. Kompleksowo leczy wszystkie wady, podkreśla tez, jak ważna jest współpraca na linii pacjent-dentysta, rozumienie problemu i regularne wizyty. Niezywkle miła i rozmowna (o ile poczekalnia nie jest ...
Opinia dodana przez: Kuba
W zupełności polecam Panią doktor. Konkretna, uprzejma, godna zaufania. Obecnie prowadzi moje leczenie aparatem stałym, jestem bardzo zadowolona z efektów i obsługi. Polecam!
Opinia dodana przez: Gość

lek. dent. Agata Ragin

Centrum Medyczne "PROMEDICA" Ośrodek Wsparcia Psychicznego
Młodzieżowa 35
89-604 Chojnice

Witam! :) Noszę aparat stały i od początku Pani Agata jest bardzo uprzejma i jeśli ktoś chce wiedzieć coś dokladniej, to ona wszystko ładnie wytłumaczy :) Godna polecenia!
Opinia dodana przez: Aparatka