Lekarze Ortodonta

Maria Rostek

Pereca 2/410
00-849 Warszawa

Pani Rostek działa cuda. Bardzo kompetentna, profesjonalna i wyrozumiała. Gabinet bardzo czysty. Pani Rostek potrafi wyprowadzić naprawdę trudne wady sprytnie i ekspresowo.

Lidia Markiewicz-Grybionko

Przyjaciół Dzieci 5
Kłodzko

Bardzo fajna P. Doktor jeśli ktoś się boi dentysty polecam w ciemno ja byłem przerażony na myśl o dentyście a teraz mogę siedzieć u P. Doktor godzinami :). Jeżeli chodzi o ceny to są średnie.

lek. dent. Ludmiła Brodowska

Armii Krajowej 13
Żagań

POLECAM....... jestem mega zadowolona. Pani Ludmiła jest cudownie sympatyczną osobą z poczuciem humoru. Wizyty są przyjemnością. Miałam ogromną wadę zgryzu. .. lekarze bali się podjąć mojego leczenia . Pani Ludmiła ma ogromne doswiadczenie .... w koncu mam piekny uśmiech
Opinia dodana przez: Karolina

Urszula Otwinowska

Warszawska 31c lok. 27
25-518 Kielce

w pełni zgadzam się z poprzednią opinia czas leczenia strasznie długi u mnie to 5 lat i końca nie widać. (nie wiem czy polecanie ruchomego aparatu przez panią dr to naprawdę konieczność czy tylko fakt iż nie posiada ona sprzętu do stałego aparatu) podsumowując jakbym wiedziała ze tyle to trwa to zdecydowałabym się na stały aparat. czas krótszy nie mówiąc o kosztach

Dorota Cudziło

Wąwozowa 6 lok. 3a/2
02-796 Warszawa

Serdecznie polecam wizyty u Pani Doktor. Wykonuje swoja pracę z pasją, co widać po efektach jej pracy - córka ma piękny uśmiech.
Opinia dodana przez: Manuela

dr n. med. Michał Tarnawski

Ortodoncja Tarnawscy
Kościuszki 44/3
Katowice

Bardzo dobry lekarz, bardzo fajny człowiek. Ma dużo pacjentów, czasami poślizgi w poczekalni, ale wie co robi i jest uczciwym, zaangażowanym lekarzem. W ciągu 3 lat leczenia (wykorzystanie nowatorskich metod) tylko raz byłam rozczarowana poświęceniem mi zbyt małej ilości czasu i brakiem wyczyszczenia zębów. Naprawiono to na następnej wizycie. Dziwią mnie opinie na temat cen aparatu - na cenę leczenia ortodontycznego w największym stopniu wpływa wiedza, doświadczenie i nieustanne dokształcanie ...
Opinia dodana przez: Marzena

Joanna Mędrecka-Rymarczyk

Krakowska 14 lok. 12
49-200 Grodków

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani,duża wiedza,uprzejma i bardzo sympatyczna kobieta,bardzo polecam!:)

Beata Lewińska

Curie-Skłodowskiej 32/18
85-094 Bydgoszcz

Zrujnowała mi zdrowie używając agresywnych metod leczenia. Asymetria płaszczyzny zgryzu, problemy ze stawami skroniowo-żuchwowymi, wycofanie żuchwy, zanik kości, resorpcje korzeni, powychylanie zębów w szczęce, potężne napięciowe migreny, przestawiony kręgosłup, w bólu przewlekłym żyję 2 lata. Metody inwazyjne które nie powinny być stosowane u dorosłych. Ortodontka w czasie leczenia ani razu nie wysłała mnie na diagnostykę. W momencie wystąpienia problemów odesłała mnie z kwitkiem, nie poczuwa się do odpowiedzialności mimo badań ...

Bożena Czernecka

Necla 2
80-443 Gdańsk

jestem po leczeniu ortodontycznym i moge polecic panią doktor. ja jestem umiarkowanie zadowolona z efektu jak na razie,. ale moze nic sie nie popsuje i wtedy bede mogla powiedziec, ze leczenie bylo udane, jednak bardz polecam te ortodontke!!!

Barbara Mirecka-Pawlus

Nowy Sącz

odradzam. przez 2,5 roku nosiłam stały aparat. góra - ładnie się wyprostowała, efekt był widoczny już nawet po 4 tygodniach od założenia. natomiast dół - tragedia. pani doktor zdjęła mi aparat mimo, że zęby nie były wyprostowane - i to przede wszystkim wpływa na moją negatywną ocenę. dodatkowo trzeba ją "ciągnąć za język" żeby dowiedzieć się, co robi i jakie będą tego efekty... nie usłyszałam też nic na temat, tego ...

Małgorzata Czupak

Prywatny Gabinet Stomatologiczny lek dent Małgorzata Czupak
Benjamina Bilsego 7/9
59-220 Legnica

Wspaniała stomatolog, profesjonalne, miłe podejście do pacjenta. Wizyty planowane, okres oczekiwania na wizytę niezbyt długi. Godne polecenia.
Opinia dodana przez: Renia

dr Piotr Ostapowicz

GABINET ORTODONTYCZNY PIOTR OSTAPOWICZ
Dojnowska 23
15-567 Białystok

Po przyjściu do gabinetu widać, że Ortodoncja to pasja Doktora. Można zadać Doktorowi milion pytań, a on cierpliwie na każde odpowie. Fachowa, rzetelna wiedza. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie. Nie naciąga na kasę. Nie przedłuża noszenia aparatu. Opiekuje się pacjentami wiele lat po zdjęciu aparatu, już nieodpłatnie. Pacjent nie jest dla niego kolejną osobą, z której można ściągnąć pieniądze, tylko faktycznym pacjentem, który szuka pomocy i któremu trzeba zapewnić opiekę ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Eugeniusz Geremek

Ortodonta, Protetyk

Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej "GEDENT"
Bytomska 135
41-940 Piekary Śląskie

Bardzo dobre wytłumaczenie metody leczenia i super dobrane plomby. Polecam.
Opinia dodana przez: medea

lek. dent. Anna Lemisz

ALLDENT Centrum Stomatologiczne Anna Lemisz
Focha 22A/2
42-217 Częstochowa

Pacjentem Pani Doktor jest mój syn. Jesteśmy już w zasadzie na finiszu leczenia i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z efektu. Ponadto Pani Doktor bardzo dba o kontakt z pacjentem, jest mocno zaangażowana w to co robi i cierpliwie wyjaśnia wątpliwości.
Opinia dodana przez: Marta

Danuta Boruch-Szwedko

Brynowska 63 lok. 89
40-584 Katowice

Już od kilku lat leczę się u Pani Danuty i jestem bardzo z niej zadowolona. Swoją pracę wykonuje bardzo starannie i za niewielką cenę! :)

lekarz Zofia Zommer

Czecha 21/27
Częstochowa

Pani doktor bardzo miła i kompetentna, ale gabinet za czasów wczesnej komuny. Brak nowoczesnego sprzętu i mocno zużyte instrumenty medyczne, a dodatkowo pani doktor, żeby było bardziej na czasie, nie wkłada rękawiczek.

lek. dent. Barbara Strąk

Konopnickiej 167
42-260 Kamienica Polska

dopero 1 wzyta ale ogolnie ok wytlumaczylami co i jak kolejna wizyta za 2 ty z planem leczenia

Katarzyna Dera

Ortodonta, RTG

Jaśminowa 18
Bielsko-Biała

Ogólnie nie polecam, trochę gmatwa w diagnozie, w zasadzie nie wiadomo czy wogóle pomoże, mnie nie przekonała, mimo że jest bardzo miła.

lek. dent. Jadwiga Banaszak

ul. Kazimierza Wielkiego 3 d
56-400 Oleśnica

Dwa lata chodzimy do pani doktor. Karolinka ma 7 lat nosi aparat bo ma krzywy zgryz, bardzo lubi panią doktor , jest dla Karolinki bardzo miła, zawsze tłumaczy jej ,że o ząbki trzeba bardzo dbać.Karolinka dla pani doktor zawsze coś rysuje.Polecam
Opinia dodana przez: 1halgo1

Ewa Maruszewska

Kraszewskiego 37
Dąbrowa Górnicza

Jestem zadowolona z leczenia ząbki ładnie równo ustawione. Polecam. Negatywne opinie to chyba nieuczciwa konkurencja pisze bo moja cala rodzina leczy się ortodontycznie u pani Doktor. Przenieśliśmy sie z innego gabinetu ortodontycznego i nie żałujemy. Ceny ok pani bardzo mila i kompetentna do tego.