Lekarze Ortopeda dziecięcy Bielsko-Biała

lekarz Antoni Kozik

Szpital Pod Bukami
Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Postanowiłam wystawić opinię choć zabieg miałam już jakiś czas temu. Lekarz w obyciu szorstki, bardzo oszczędny w słowach i jakby wizyta od niechcenia. Za to pracę chirurga ortopedy wykonał świetnie. Po roku nie ma śladu cięcia na ręce (rana wtopiła się w linię życia), a palce działają jak trzeba. Mimo wszystko polecam fachowca!
Opinia dodana przez: Krystyna

Ryszard Wróblewski

Beskidzkie centrum medyczne
Dąbrowskiego
Bielsko-Biała

Gdyby mozna bylo wystawic temu Panu zero to i tak byloby za duzo..Mialam te watpliwa przyjemnosc byc dzisiaj z corka u tego ...lekarza.Corka miala pol roku temu wypadek ,potem wizyta u chirurga,potem 3 miesiace rehabilitacji i nadal bol w kolanie-corka skonczyla dopiero co 18 lat i nie moze cwiczyc na WF,nie moze kleknac,co wiecej -kolano jej "ucieka" podczas chodzenia.W poradni rehabilitacyjnej dostala pelny pakiet zabiegow i ostatecznie skierowano nas do ...
Opinia dodana przez: Agnieszka Krzekotowska

lekarz Adam Rajewski

Traumatolog, Ortopeda

Bociania 18c
43-316 Bielsko-Biała

Ja mam podobną opinię jak Pani Tesia z postem poniżej,byłem na komisji i nie mogę złego słowa powiedzieć , a wręcz odwrotnie. Pan ortopeda miły,konkretny,znający się na rzeczy.
Opinia dodana przez: P...

lekarz Roman Gabryś

Przychodnia Nr 1
Młodzieżowa 21
43-309 Bielsko-Biała

Uważajcie na tego lekarza, nie dość że wcale nie leczy tylko przedłuża L4 to jeszcze wystawia recepty po wizycie na silne psychotropy i przekazuje PESEL pacjenta obcym ludziom. totalnie obcy ludzie wykupują recepty a tym samym posiadają dane pacjenta. Mąż nie bierze takich leków na wizycie żadnych nawet nie dostal. Sprawa zgłoszona na Policji i kierownika przychodni..przychodnia w Bieruniu
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Stanisław Ptak

Ortopeda, Chirurg ogólny

zdrowie
Bratków 16 (hala sportowa)
43-300 Bielsko-Biała

Pierwszy raz wystawiam opinię lekarzowi, spotykałam się z różnymi, jak w każdym zawodzie są lepsi i gorsi fachowcy. Nie spotkałam się do tej pory z tak bezczelnym podejściem do pacjenta. Przychodnie podpisujące umowy z NFZ powinny być weryfikowane. Poszłam z zamrożonym barkiem. Lekarz nie zapytał o historię choroby, nie przeprowadził wywiadu ze mną, sprawdził podstawowy zakres ruchu i zajął się wypisywaniem, nie mówiąc co wypisuje. Zadał 4 pytania, gdzie mieszkam, ...
Opinia dodana przez: Karina

dr Bogdan Cham łapówkarz Bożek ortopeda

43-316 Bielsko-Biała

Dziekuje dr Bozkowi za uratowanie odcietego na sieczkarni palca. Reka moja była krwawą miazgą, stracilem palec wskazujecy i srodkowy prawej dłoni. Pan dr Bogdan Bozek uratował mi kciuk, dlatego moge posługiwać sie pokaleczona dlonią i wykonywać rózne prace, bo mam przeciwstawny kciuk. Płaza z Siennej k/Żywca. Dziekuję

lekarz Bogdan Bożek

43-316 Bielsko-Biała

Dwie wizyty, milczenie kompletne. Jedno zdanie. Z czym pani do mnie przychodzi. Żadnego tłumaczenia. Żadnego kontaktu. Do wodzenia to wszystko. Lekarz zalicza pacjenta. Piszę na komputerze. Przepisuje leki. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Ryszard Dobrzański

43-316 Bielsko-Biała

Jak to możliwe skoro wszystkie Ryśki to fajne chłopaki ?!!! Jak to możliwe skoro wszystkie Ryśki to fajne chłopaki ?!!!

lekarz Wojciech Jafernik

Obwód Lecznictwa Kolejowego s.p.z.o.z. w Bielsku-Białej
ulica Traugutta 12
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo nie polecam tego lekarza. Strata czasu, pieniędzi i nerwów. W dniu 25.06.2021 miałem umówioną wizytę u ortopedy (Wojciech Jafernik). Wizyta w dwóch celach: 1. Sprawdzenie małego palca lewej dłoni po rehabilitacji pooperacyjnej. Zalecenie fizjoterapeuty po odbytej rehabilitacji (10 dni) małego palca lewej dłoni. Rehabilitacja nie przyniosła oczekiwanego efektu więc fizjoterapeuta zalecił sprawdzić czy stawy, ścięgna zostały prawidłowo zreperowane podczas operacji w szpitalu. Zapytałem o wykonanie USG. Pan doktor stwierdził, ...
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Tomasz Gwoździewicz

NZOZ "ZDROWIE"
ulica Krasickiego 12a

lekarz Joanna Dudek

Komorowicka 23 (Oko-Centrum SC)

lekarz Bartłomiej Warchał

Komorowicka 23 (Oko-Centrum SC)

lekarz Arkadiusz Laskowski

Bielskie Pogotowie Ratunkowe
Emilii Plater 14

lekarz Krzysztof Dobija

Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej - CMR
Aleja Armii Krajowej 180

lek. med. Mariusz Puszkarz

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B

lekarz Roman Wiącek