Lekarze Ortopeda

lekarz Jerzy Bentkowski

Chirurg ogólny, Ortopeda

ulica Osiedlowa 30
38-600 Lesko

Mój kilkudniowy pobyt w szpitalu w Lesku uświadomił mi, że są jednak lekarze z powołania. Zawsze kiedy był na dyżurze pytał czy wszystko w porządku i jak sie czuje, chociaż nie byłam jego pacjentką. Dzięki Panu Doktorowi czułam się tam bezpieczniej. Zawsze będę wspominać Pana Doktora z uśmiechem na twarzy. Chciałabym takich lekarzy częściej spotykać w swoim mieście.
Opinia dodana przez: Kasia Radom

dr n. med. Artur Bełżek

Ortopeda, USG ortopedyczne

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Wszystkie zalety zostały wypunktowane powyżej. Chciałabym aby tacy lekarze byli we wszystkich specjalizacjach a świat byłby "zdrowszy". Miałam wykonaną min. artroskopię kolana...przy stwierdzonej chondromalacji II st. Brak mi słów aby wyrazić swoją wdzięczność za tak wspaniałą, kompleksową opiekę medyczną przed zabiegiem, w szpitalu i po zabiegu. Pacjent przez cały czas czuje wsparcie i pomoc lekarza, nawet w trakcie rehabilitacji,przy próbie uruchomienia funkcji mięśni. Jest oczywiste, że po zabiegu operacyjnym dolegliwości ...

dr n. med. Adam Czwojdziński

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
Otwock

Pan Doktor Adam Czwojdziński to wspaniały i doświadczony specjalista. Jestem po operacji endoprotezy stawu biodrowego i minął już ponad rok od operacji, a ja jestem w pełni sprawna. Do pracy wróciłam już po trzech miesiącach od zabiegu... Moje życie po zabiegu jest wreszcie bez bólu i mogę spać spokojnie. Jestem bardzo wdzięczna za nowy staw biodrowy. Polecam z całego serca Pana Doktora i dziękuję bardzo za powrót do pełnej sprawności. ...
Opinia dodana przez: Ewelina

dr Bogusław Bobrowski

ulłazarza w krrakowie
Kraków

Bardzo dobry lekarz, doskonale zna się na swojej pracy i wie co robi. O wszystkim na bieżąco informuje pacjenta, szczegółowo odpowiada na pytania. Polecam
Opinia dodana przez: Mariola

dr n. med. Agnieszka Łabuć

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Gdańsk

Pani doktor to wspaniała specjalistka oraz wybitny fachowiec. Pierwszy raz korzystałam z wiedzy Pani Doktor kiedy córka była nastolatką .Pani doktor uratowała zdrowie mojej córki, jako jedyna pochyliła się nad problemem, gdzie pomocy szukaliśmy u wielu ortopedów. Po raz kolejny córka trafiła do Doktor Agnieszki po kontuzji , której ulega na zawodach. Pierwsza pomoc szpitalna miała złe zastosowanie, a forma leczenia była niewłaściwa, a jak trwoga to do Boga i ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Wiesław Łoba

Ortopeda, Traumatolog

przychodnia Bełchatów
Czapliniecka 93/95
97-400 Bełchatów

Od kilku miesięcy miałem problemy z kręgosłupem lędźwiowym z promieniowaniem bólu do lewej nogi. Leczenie rozpocząłem na rejonie gdzie przez 2 miesiące stosowano na zmianę leki doustne oraz zastrzyki. Nie wiele mi to pomogło. Skierowany zostałem do specjalisty ortopedy gdzie znowu dostałem nowe leki oraz fizykoterapię. Po serii zabiegów poprawa na krótko. Doktora Łobę poleciła mnie moja znajoma, której wyleczył migrenowe bóle głowy po 32 latach cierpień. Wizyta u tego ...

lekarz Piotr Waśniewski

Parzęczewska 36/69
95-100 Zgierz

Fantastyczny lekarz i cudowny człowiek! Miałam szczęście, ze trafiłam właśnie do tego Pana Doktora, wiedza, empatia i olbrzymia kultura! Brawo Panie Doktorze! Operacja wcale nie była straszna tylko dzięki Panu.Gorąco polecam -wdzięczna Marianna Lulusiowa ć
Opinia dodana przez: marianna

lekarz Marcin Stęplowski

105 SzWzP SPZOZ
Domańskiego 2
68-200 Zielona Góra

Czułam się poważnie potraktowana i kiedy mój haluksik będzie do wycięcia, na pewno wrócę do tego doktora.

dr n. med. Maciej Owczarek

Ortopeda, Rehabilitant

Jaworowa 12
09-401 Płock

Bardzo dobry specjalista. Wiele lat temu (chyba w 1991) operował mi kolano w szpitalu w Kutnie. Do tej pory jest super i nadal jeżdżę na nartach. Serdecznie pozdrawiam Panie Doktorze 😊😊😊
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Andrzej Tomecki

miejsce pracy nieaktualne!
Łąkowa 12a lok. 23
95-100 Zgierz

Wysokiej klasy profesjonalista, poza tym niezwykle życzliwy, pomógł mi skutecznie w nagłej sytuacji w niedzielę.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Krzysztof Klawonn

Chirurg ogólny, Ortopeda

os. Kopernika 5/12
83-200 Starogard Gdański

Miałam wyznaczony termin kwalifikacji do operacji stawu biodrowego. Przyjął mnie Pan Dr Krzysztof Klawonn i po zbadaniu, oraz krótkiej rozmowie, zostałam zaskoczona wyznaczonym terminem. Tego dnia dostałam długo wyczekiwane skierowanie do Sanatorium. Nie wiedziałam jaką podjąć decyzję. Pan Dr Krzysztof Klawonn ma świetne podejście do pacjenta. Jest bardzo miły i życzliwy. Oznacza się wysoką kulturą osobistą i szacunkiem do drugiego człowieka. Miałam świadomość, że trafiam na wspaniałego i wyjątkowego specjalistę ...
Opinia dodana przez: Teresa K.
Bardzo dobry lekarz. Prowadził mnie po złamaniu otwartym ręki oraz uszkodzeniu nerwów. Lekarz godny polecenia. Wszystko spokojnie tłumaczy, jest bardzo uprzejmy i kompetentny. Nie mam zastrzeżeń. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tak pomocnego lekarza.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Sebastian Chamara

ul. Dionizego Czachowskiego 21a
26-600 Radom

Bardzo rzeczowy lekarz, sympatyczny i kompetentny. Wszystko dokładnie tłumaczy, spokojnie, pierwszy raz od dawna czułam się zaopiekowana jak pacjent. Zlecił konkretne badania. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Krzysztof Mozol

Ortopeda dziecięcy, Chirurg dziecięcy

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA
00-175 Warszawa

Dr Mozol to bardzo dobry specjalista. Jest cierpliwy i zawsze wszystko dokładnie wyjaśnia. A przede wszystkim ma trafne diagnozy i dobrze dobiera lekarstwa.
Opinia dodana przez: Mama Adasia

lekarz Klaudiusz Kosowski

Zakład
Wyspiańskiego 8
63-300 Pleszew

Mialam operacje na kolano (ALC) dwa lata temu u lek. med. Kosowskiego. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Doktor z wielkim sercem i bardzo godny polecenia. Noga dziala jak przed wypadkiem.

lekarz Marek Jędrysik

Ortopeda, Traumatolog

Klinika chirurgii endoskopowej
żory

świetny ortopeda, byłamu u wielu innych, przeszłam wiele operacji ale dopiero, gdy dr jędrysik zabrał się za moje kolano, wyzdrowiałam :):):) polecam wszystkim

Rafał Pajda

NZOZ INTER-MED S.C.
ulica Grabowa 32
40-172 Katowice

Najlepszy lekarz pod słońcem serdecznie polecam, naprawdę bardzo pomógł mnie i moim bliskim. Sprawdzcie sami.
Świetny lekarz,wielki człowiek z serdecznym i cieplym podejściem do pacjenta. Operował z powodzeniem skoliozę mojej córce, profesjonalista, rzeczowy, potrafiący zarazić optymizmem i spokojem. bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Piotr Żywiecki

Gabinet
Daleka 5
25-319 Kielce

Polecam Pana doktora, kompetentny , życzliwy, wszystko tłumaczy i profesjonalnie podchodzi do chorego mimo iż leczona jestem u niego na NFZ. Oby w Kielcach było więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Zbigniew Góra

Neurocentrum
Jaroszowice 6
34-100 Wadowice

Bardzo dobry specjalista. Punktualnie. Szybko. Dowcipnie. Polecam. Doktor tłumaczy bez niepotrzebnego komplikowania. Bark odblokowany.
Opinia dodana przez: Michał K.