Lekarze Ortopeda

Mam problemy po złamanej dłoni. Mimo, że korzystam z leczenia w sektorze publicznym (szpital i agia medica), podejście lekarza jest takie, że mam pełne zaufanie. Kieruje na badania dodatkowe, specjalistyczne i zabiegi. Leczenie trwa nadal, ale nie mam powodu do szukania innego lekarza. Oceniam tego lekarza jako dobrego fachowca i pogodnego człowieka (co jest ważne przy chorobie). Życzę sobie, abym nie zmieniła oceny po zakończeniu leczenia.

dr Paweł Obidzinski

Warszawa

Pan doktor to mistrz w swoim fachu. Nawet gdyby był nieuprzejmy i zadufany to i tak korzystał bym z jego usług. Przez dotychczasowe doświadczenia uważam że.to NAJLEPSZY fachowiec jakiego spotkałem......a trochę ich było. Poza tym to bardzo miły a bardzo zapracowany człowiek.
Opinia dodana przez: Robert

Sławomir Dudko

Górnośląskie Centrum Neurorehabilitacji i Fizjoterapii Dysfunkcji Narządu Ruchu MODERN-REH
3 Maja 100
41-408 Mysłowice

jestem po zabiegu ...wspaniały lekarz, godny polecenia, miły ,pogodny, otwarty na pacjenta, dobry fachowiec
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Piotr Krawczuk

Wielkopolska Przychodnia Sportowo-Lekarska
ulica Reymonta 35
60-791 Poznań

BARDZO dobry fachowiec, 3 operacje (dwa kolana i biodro) JUŻ za mną, które zrobione zostały profesjonalnie. Podejście Pana Doktora na najwyższym poziomie. Rzetelny i BARDZO miły. DZIĘKUJĘ
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Tomasz Jędral

Limanowskiego 11/79
02-944 Warszawa

Znakomity lekarz, wnikliwy, bardzo dokładny, z niesamowitą wiedzą ale też cudownym podejściem do pacjenta. Trafiłam do dr Jędrala z 73-letnią mamą, która po upadku skarżyła się na bardzo silne bóle biodra i pośladka. Dr Jędral zrobił najpierw usg, wszystko dokładnie tłumaczył i pokazywał na ekranie, dał skierowanie na tomografię i żeby nas uspokoić zaproponował żeby przyjechać z samą płytą (na opis trzeba było czekać przez weekend). W ramach tej pierwszej ...
Opinia dodana przez: Anna
Pan dr Wojciech Zalewski to lekarz, do którego mam zaufanie. Dzięki rzetelnej diagnozie, perfekcyjnej trudnej operacji, skutecznemu leczeniu, uratował nogę mojemu synowi. Do tego ma dar genialnej intuicji i budowania fajnych relacji z pacjentem.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Tomasz Mazur

ulica Jodłowa 38
58-100 Świdnica

Przed operacją strach spędzał mi sen z powiek...dziś wiem ,że zupełnie nie potrzebnie.Lekarz Tomasz Mazur profesjonalista pod każdym względem.Jezeli ktoś sie waha przed wyborem lekarza ortopedy to można śmiało.Czeka mnie jeszcze jeden zabieg ale ja już wiem,że ten lekarz i żaden inny....Polecam bardzo bo to nie tylko bardzo dobry lekarz ale też miły i uprzejmy człowiek..a to też jest bardzo ważne.
Opinia dodana przez: GosiaMPZ
Wspanialy lekarz i człowiek. Bardzo cierpliwy,taki swój chłop. Nie zostawia w potrzebie.Przed zabiegiem, nie czeka z założonymi rękami,tylko pomaga personelowi. Po wszystkim, interesuje się bardzo stanem zdrowia Byłem już w kilku szpitalach i pierwszy raz spotkałem kogoś takiego.
Opinia dodana przez: Tadeusz

dr Daniel Makowski

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

ReMedicalTorun
Matejki 94/96
87-100 Toruń

Fizjoterapeuta z prawdziwego zdarzenia..sprawił że córka spoglada"prościej "na świat..godny polecenia i dorosłych i dzieci☺
Opinia dodana przez: Anna

Jacek Matysiakiewicz

Med-Korn Poradnie Specjalistyczne Henryk Sosna
41-600 Świętochłowice

Dr Jacek Matysiakiewicz , jeśli są anioły na ziemi to Pan doktor jest jednym z nich !!! Bardzo dokładna diagnoza przed badaniem rezonansem magnetycznym. Lekarz bardzo miły i grzeczny w rozmowie z pacjentem. Jestem mu bardzo wdzięczna za usunięcie chirurgiczne guza w palcu V prawej dłoni. Lekarz u którego nie jest się złem koniecznym, lecz człowiekiem , któremu chce pomóc. Polecam z całego serca . Daniela T.
Opinia dodana przez: Daniela

lekarz Wojciech Owsiany

Przychodnia Beskidzkie Centrum Medyczne
ulica Dąbrowskiego 3/1
43-300 Bielsko-Biała

Mistrz!!! Nie można inaczej określić Lekarza ( celowo z dużej litery) który uratował mojemu tacie dłoń obciętą podczas pracy. Operacja majstersztyk!! Czucie powoli wraca, pięknie się goi, jesteśmy Mu bardzo wdzięczni za zaangażowanie, Tata bardzo chwali podejście i pozytywne nastawienie, Lekarz na medal!!!
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Sebastian Kister

Bolesława Chrobrego 6/8
81-759 Sopot

Pan doktor jest rzetelny, świetnie zorganizowany, bardzo pomocny, ma ogromną wiedzę i cudowne podejście do pacjenta. Przed, w trakcie operacji jak również po, przy zmianie opatrunku, czułam się zaopiekowana i dobrze poinformowana co i jak dalej. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Dorota
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ortopeda
                                       lek. med. Mariusz Urban

lek. med. Mariusz Urban

Ortopeda, Chirurg urazowy

Centrum DER-MED
Krzywa 8, lok. 1
31-149 Kraków

Właśnie wróciłam po wizycie u dr Urbana i jestem zachwycona jego podejściem do pacjenta. Pan dr wszystko dokładnie mi wytłumaczył, poświęcił mi dużo czasu i podniósł mnie na duchu. Pan dr jest doskonałym fachowcem a równocześnie jest sympatyczny, z dużym poczuciem humoru. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Zbigniew Lewiński

Traumatolog, Ortopeda

Księcia Kazimierza I 8
72-400 Kamień Pomorski

Świetny lekarz. Miałam wstawiane skoble i je ponownie wyciągane. Szybko wróciłam do formy. lekarz godny polecenia

lekarz Jan Dudek

Chirurg ogólny, Traumatolog

Lipkowska 4b
Góra Kalwaria

wspanialy lekarz ,duza wiedza zawodowa ,nie wspominajac o uprzejmosci.

Dariusz Gąsiorowski

Halluxmed
Pabianice ul.Grota Roweckiego
Łódź

Serdecznie polecam. Kompetentny , miły, zaangażowany w leczenie. Ważny jest pacjent i lekarz robi wszystko aby pomóc. Stan mojego stawu barkowego po leczeniu przez innego pseudo lekarza był tragiczny. Dr Gąsiorowski potrzebował 2 miesięcy abym uzyskała 95 % sprawność. Nie szukajcie, macie problem idżcie do dr |Gąsiorowskiego. POLECAM
Opinia dodana przez: Beata
Pan Doktor Domagała. Wspaniały Lekarz, Świetny specjalista i człowiek który bardzo mi pomógł . Dziękuję Panie Doktorze....
Opinia dodana przez: Antoni Walukiewicz

dr Andrzej Cieślik

Biomed
Dantego 7/68
Warszawa

Super lekarz, fachowa opieka. Polecam wszystkim.
Bardzo miły i sympatyczny lekarz z ciepłym podejsciem do pacjenta . Polecam Wszystkim w 100 % . najlepszy Ortopeda w Turku
Opinia dodana przez: justyna

dr n. med. Dariusz Mątewski

Szpital Eskulap
ul. Koperkowa 2 Osielsko
86-031 Bydgoszcz

Jestem pacjentką dr Dariusza Mątewskiego od ponad 15-tu lat. Jest znakomitym ortopedą, życzliwym i empatycznym człowiekiem. Swoją wiedzą i zaangażowaniem w problemy zdrowotne pacjenta daje poczucie bezpieczeństwa i przekazuje niezbędne informacje dotyczące aktualnego etapu leczenia. Jestem pełna szacunku i wdzięczności za dotychczasową opiekę ortopedyczną.
Opinia dodana przez: Jadwiga