Lekarze Ortopeda

Tomasz Góral

Chirurg ogólny, Ortopeda

To moja pierwsza wizyta u Pana Doktora. Trochę długo czekałam ale było warto, lekarz poświęca tyle czasu ile potrzeba dla każdego pacjenta , jest bardzo dokłądny i skrupulatny, Wedlug mnie jest bardzo dobrym lekarzem i jestem zadowolona z tej wizyty. Na pewno będę do niego chodzić.

dr n. med. Roman Sobolewski

Gabinet Lekarski
Wawrzyniaka 2
50-204 Wrocław

Super fachowiec, wspaniały człowiek, bardzo pozytywny. Wszystko dokładnie tłumaczy i każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu ile potrzebuje .
Opinia dodana przez: anonim
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Ortopeda
                                       lekarz Maciej Kasprzyk

lekarz Maciej Kasprzyk

Indywidualna Praktyka Lekarska Maciej Kasprzyk
os. Stefana Batorego 59e
Poznań

POLECAM! Z całego serca! Pan Doktor bardzo uprzejmy,super podejście do Pacjenta,bardzo szybka diagnoza,pełen profesjonalizm!!! Termin wizyty bez problemu,bez wyczekiwania po kilka tygodni... Naprawdę specjalista godny polecenia bez żadnych zastrzeżeń!!! Jeśli ktoś poszukuje ortopedy,który się zna na tym co robi,to tylko i wyłącznie do tego Pana.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Maciej Karaczun

Pro vita
Konstytucji 3 maja
Międzyrzecz

Dr Karaczun nie boi się pytań ze strony pacjentów i bez problemów na nie odpowiada, co dla osób takich jak ja ma spore znacznie. Lubię wiedzieć na czym stoję i znać wszystkie szczegóły, zwłaszcza gdy chodzi o zdrowie moje i bliskich mi osób. Podczas kilku wizyt mogłem zawsze liczyć na konkrety. Rehabilitacja w jednym ze szczecińskich ośrodków przebiega dzięki pomocy doktora naprawdę sprawnie. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Maciek

dr hab. n. med. Rafał Pankowski

Dental Med Clinic
Marii Konopnickiej 10/2,
Gdańsk

Jestem krótko po operacji skoliozy przez Pana Doktora. Bardzo, bardzo polecam wizytę wszystkim borykającym się z tym samym problemem i jak śmiem twierdzić nie tylko z tym. Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania. Zaufałam od pierwszej wizyty i nie żałuję. Dziękuje za 'nowe' plecy :) I jeszcze raz POLECAM jak najbardziej! Oczywiście z efektów również jestem zadowolona, ale to chyba oczywiste. Trafić na takiego specjalistę to naprawdę wielkie ...
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Jurij Babkin

Traumatolog, Ortopeda

Solutaris
Gazowa 2B
47-224 Kędzierzyn-Koźle

Lekarz godny polecenia, kompetentny, mający czas dla pacjenta, miedzy zabiegami znalazł czas by rozwiać wszelkie moje wątpliwości,szczegółowo tłumaczy, jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego lekarza, oby więcej było takich lekarzy z takim podejściem. Pozdrawiam Edyta
Opinia dodana przez: Edyta
Bardzo kompetentny lekarz z doskonałym podejściem do pacjenta. Sympatyczny, cierpliwy, człowiek z wysoką kulturą osobistą. Szczerze polecam tego specjalistę, który uwolnił mnie od wieloletniego bólu i cierpienia. Leczyłam się przez około 4 lata u różnych lekarzy i żaden z nich nie był wstanie mi pomóc. Właściwą diagnozę, a także powrót do zdrowia zawdzięczam profesorowi. Dziś jestem już po zabiegu i znów zaczynam cieszyć się życiem. Dziękuje za pomoc i opiekę.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Wojciech Hoffmann

Chirurg ogólny, Traumatolog

zajecza 6 lok 02
Bydgoszcz

Jestem pod ogromnym wrażeniem po konsultacji u doktora Wojciecha Hoffmana.Bardzo pomocny i empatyczny lekarz z sercem dla każdego. Dziękuję za szelką pomoc i poświęcony nam czas. Szczęście będzie miał pacjent który trafi pod Jego opiekę.
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Jerzy Cholewiński

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Genumed
Grunwaldzka 30
Jaworzno

Wspaniały lekarz. Profesjonalista najwyższego stopnia. W zeszłym roku mialam endoproteze kolana. Jest rewelacyjnie. 2 tygodnie temu mialam zabieg wstawienia endoprotezy biodra z przedniego dostepu metoda małoinwazyjna. Po 2 tygodniach od zabiegu chodzę bez kul i bez bólu. Polecam każdemu kto zmaga się z problemami ortopedycznymi. To mistrz w swojej dziedzinie. Dziękuję z całego serca temu cudownemu pełnemu wiedzy,zdolności lekarzowi. Dzięki takim ludziom zycie po operacji nabiera rozpedu i pozwala cieszyć ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Piotr Kosior

SPSK-4 w Lublinie, SPWSzS w Chełmie
Lublin

Bardzo dobry specjalista, a jednocześnie pozytywny, ciepły człowiek. Jego pomoc i wsparcie są nieocenione. Bardzo kompetentny lekarz, któremu można ufać. Gorące podziękowania.
Opinia dodana przez: Wiesława

lekarz Waldemar Przybysz

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Kołłątaja 50 (Centrum Medyczne nad Świdrem)
05-402 Otwock

Wspaniały lekarz! Zostałam odesłana do Otwocka z innego szpitala w woj.mazowieckim, ponieważ miałam bardzo poważne złamanie łokcia. Traf chciał,że akurat miał wtedy dyżur doktor Przybysz. Będąc kilkunastoletnią dziewczynką,zestresowaną wizją operacji łokcia potrzebowałam kogoś kto podejdzie do sytuacji z życzliwością a nie tylko suchymi faktami. I tak właśnie postąpił doktor Przybysz. Oprócz ogromnych kompetencji, okazał się przesympatycznym, życiowym człowiekiem. W asyście dwóch innych lekarzy przeprowadził operację mojego łokcia. Udzielił mi i ...

Tomasz Samorzewski

Chirurg urazowy, Ortopeda

Szpital Pod Bukami
Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Lekarz chetny do pomocy,słucha i rozmawia z pacjentem.Godny polecenia! Ulga w bólu prawie natychmiastowa. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Marcin Pierchała

Ortopeda, Traumatolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 w Sosnowcu Kliniczny Oddział Ortopedii
Plac Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Polecam gorąco Pana doktora dobry fachowiec i miły człowiek mi bardzo bardzo pomógł dlatego polecam wszystkim którzy mają problemy ortopedyczne
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Lucjan Hatala

Ortopeda, Traumatolog

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Pakosz 68
25-040 Kielce

Powiem krótko i na temat świetny fachowiec, super człowiek o anielskiej cierpliwości. Ogromna wiedza, emanująca życzliwość do pacjenta tak trudnego i upierdliwego, jak ja jest kolejną pozytywną cechą. Dr nie patrzy na człowieka, jak na bankomat, a to rzadko w dzisiejszych czasach spotykana cecha. Jestem dozgonnie wdzięczny Panu doktorowi i jest to dla mnie ogromna przyjemność że spotkałem doktora na swojej drodze.
Opinia dodana przez: Rafał

dr n. med. Hanna Więcławek-Wassermann

Ortopeda, Rehabilitant

Krochmalna 57 lok. 6
00-864 Warszawa

Pani dr po prostu wspaniała pod każdym względem. Bardzo dokładna, rzeczowa, potrafiąca wytłumaczyć medyczne zagadnienia w zrozumiały sposób, z niesamowitą empatią do pacjenta i świetnym podejściem do dziecka i rodzica.
Same superlatywy. Operacja i opieka pooperacyjna na najwyższym poziomie. A do tego Pań Doktor sympatyczny. Jestem dokładnie 3 tygodnie po operacji protezoplastyki stawu kolanowego - chodzę !!!!!
Opinia dodana przez: Maria

Tomasz Petelewicz

MEDIQ Szpital i Poradnie Specjalistyczne
Józefa Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo

Po wielu miesiacach oraz licznych wizytach u specjalistow ortopedow trafilem do Pana dr Petelewicza , ktory po konsultacji stwierdzil , ze musze miec operacje endoprotezy biodra . Inni lekarze stawiali bledna diagnoze , ze musze miec operacje kolana , a nie biodra . W dniu 02.06.2021 zostala wykonana u mnie operacja endoprotezy biodra przez dr Petelewicza . Po 5 tygodniach od operacji moge chodzic o wlasnych silach bez pomocy kul ...
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Andrzej Olszewski

Traumatolog, Ortopeda

Omega
Cieszkowskiego 5/1A
Bydgoszcz

Cieszę się że trafiłam w ręce tak wyspecjalizowanego w swojej prefesji lekarza. Pan Doktor uratował moje kolano po wielokrotnych zwichnięciach rzepki, po tym jak inni lekarze kazali nauczyć się żyć z owymi zwichnięciami. Wszystko jasno wytłumaczył, odpowiadał na każde zadane pytanie. Jestem dozgonnie wdzięczna za poświęcony mi czas jaki i trud włożony w rekonstrukcję MPFL jak również w artroskopowe szycie łąkotki. Pan Andrzej Olszewski to lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Filip Adamcewicz

Szpital Jednodniowy
Marii Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń

Nigdy nie spotkałem się z tak dobrym i życzliwym lekarzem,doktor Filip przeprowadził u mnie w 2018r. rekonstrukcję acl kolana fachowa robota wspaniały specjalista zawsze w kontakcie z pacjentem.w 2020 byłem na wizycie u doktora z biodrem.Pan Filip odrazy skierował mnie na zabieg artroskopii biodra która odbyła sie 2021r. Jestem po zabiegu i wszystko idzie w dobrym kierunku.Super lekarz polecam, pacjent Artur Bejger
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Michał Latalski

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Fantastyczny lekarz!!! Ma świetne podejście do dzieci. Wszystko tłumaczy, nawet jeśli nie ma problemów zdrowotnych i sam zachęca do zadawania mu pytań w razie niejasności. Jeśli ktokolwiek zapyta o ortopedę to bez wahania polecę dr Latalskiego!!!