Lekarze Kalisz

lekarz Elżbieta Kałuża-Maniewska

Dermatolog

62-800 Kalisz

Poszedłem do Pani Doktor za namową znajomych. Moim problemem jest, a raczej przestaje być :), łysienie plackowate. Pani Doktor przedstawiła przyczyny choroby, rokowania, przepisała leki i przekazała wytyczne. Podchodzi całościowo do pacjenta i choroby, przepisuje niedrogie leki, jest przy tym bardzo miłą osobą. Uczciwy lekarz, taki z powołania. Pierwszy raz korzystając z prywatnej służby zdrowia otrzymuję paragon z kasy. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: patelka

lek. dent. Małgorzata Trawkowska

Top Dent Gabinet Stomatologiczny
Braci Niemojowskich 4a
62-800 Kalisz

super atmosfera w gabinecie, na luzie... bardzo dobra dentystka, świetne podejście, polecam........ dawniej bardzo bała się wizyt u stomatologa... teraz nie znam tego uczucia:)
Opinia dodana przez: bożena

lek. med. Marcin Lisiecki

62-800 Kalisz

Bardzo uprzejmy i pomocny lekarz. Jako pacjentka, która kilka razy była operowana na oddziale, na którym pracuje pan chirurg, miałam z nim styczność bardzo często. Także na wizytach w poradni szpitalnej. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Zawsze uśmiechnięty i skory do pomocy. Bardzo dziękuję za opiekę.
Opinia dodana przez: Anna M.

mgr Daria Jurek

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Zakład Medycyny Szkolnej "Szkolmed"
Serbinowska 22
62-800 Kalisz

Pani Daria to bardzo dobry specjalista. W zabawny i ciekawy sposób potrafi przekonać dziecko do ćwiczeń. Atmosfera jest również przemiła, co więcej ćwiczenia przyniosły efekty. Osoba rzeletna i godna polecenia...

lekarz Elżbieta Strzegiecka-Kulesza

Ginekolog położnik, USG

Rolna 3
62-800 Kalisz

Bardzo wspaniały lekarz ginekolog z powołania. Nie kieruje się jedynie środkami finansowymi a dobrem pacjentek.Dzięki niej utrzymałam zagrożoną ciążę. O takim lekarzu można się wypowiadać w samych superlatywach.Polecam-Agnieszka.

lekarz Stefan Pielok

Ortopeda, Chirurg ogólny

Wał Staromiejski 5
62-800 Kalisz

Dziękuję Panie Doktorze. Tak jak wcześniej ktoś napisał " lekarz,który nie zpomniał być człowiekiem" Leokadia z Poznania
Opinia dodana przez: Leokadia

lekarz Paweł Zienkiewicz

Internista, Pulmonolog

Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy
Godziesze Małe
62-872 Kalisz

To lekarz bardzo dociekliwy, dokładny, zleca badania, poświęca choremu czas, dużo pyta, cierpliwie słucha i dobiera skuteczne leczenie. Bardzo kulturalny człowiek przy tym, chorego traktuje z uwagą, bez pośpiechu. Polecam tego doktora.

lek. dent. Maciej Seidel

Żelazków
62-817 Kalisz

polecam ,polecam i jeszcze raz polecam,miły młody lekarz. Zrobil dwa zeby . Jeden usunął,drugi wyleczyl i co wazne...Bezbolesnie DZIEKUJE
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Izabela Łuczak

62-800 Kalisz

Kilka tygodni temu doznałam poważnego urazu oka. Zbiła mi się szklanka, raniąc rogówkę. Dzięki szybkiej interwencji lekarzy kaliskiego szpitala tego samego dnia zostałam przyjęta na oddział. Przeprowadzono również operację w znieczuleniu ogólnym, której podjęła się Pani Doktor Łuczak. Uratowała mi oko i wzrok! Dziś oko goi się bardzo dobrze, mimo, że czeka mnie jeszcze zdjęcie szwów. Profesjonalizm, empatia i życzliwe podejście Pani Doktor budzą we mnie poczucie, że jestem w ...
Opinia dodana przez: Marta

Marta Mieszczańska

Reumatolog, Internista

Kalisz

Najlepszy człowiek, jakiego poznałam. Dzięki Niej czuję się dobrze i normalnie funkcjonuję, mimo, że z RZS zmagam się już ponad 27 lat. Anna Michalczak
bardzo miły i profesjonalny lekarz.nazwa gabinetu "bez bólu" potwierdza moją opinię z całej wizyty.polecam każdemu pacjentowi z bólem wizytę w tym fachowym gabinecie.
Opinia dodana przez: Stanisław

mgr Sebastian Brajer

Psycholog

Pracownia Psychologicznych Badań Kierowców
Wyspiańskiego 23
62-800 Kalisz

Bardzo rzetelny i kompetentny psycholog. Uprzejmy, miły i sympatyczny człowiek. Zdecydowanie polecam.

lekarz Halina Banaszkiewicz

ulica 3 Maja 3/20
62-800 Kalisz

Polecam dr Halinę Banaszkiewicz. Bardzo miła osoba, gdy coś niepokoi kieruje do specjalistów. Cierpliwie wysłuchuje dolegliwości pacjenta. Chętna do pomocy. Życzliwa. Uśmiechnięta. Pacjent jest pacjentem a nie kolejnym numerkiem na liście przyjęć.
Opinia dodana przez: Lidia
Sama byłam pacjentką Pani doktor jako dziecko, teraz Pani doktor leczy moją córkę, jako jedyna trafiła z diagnozą już na pierwszy rzut oka wiedziała co dziecku dolega, po diagnozie i wdrożeniu leczenia objawy chorobowe zniknęły. Opłacało się jechać 400km tylko po to by Pani doktor zbadała dziecko. Z czystym sumieniem polecam, bo oprócz tego że jest świetnym lekarzem jest też bardzo ciepłym i wrazliwym i empatycznym czlowiekiem, widać że jest ...

lekarz Jacek Wenerski

Rogatka
62-800 Kalisz

W wieku 31 lat przeszłam przez 8 ginekologów. Leczyłam zaburzenia miesiączkowania i niepłodność. Bez rezultatów. Nie doczekałam się dziecka. W końcu pozostało mi dbać o swoje "kobiece sprawy" i mieć swego ginekologa. Z poprzednimi nie chciałam już mieć nic do czynienia. Wybór padł na dr Wenerskiego. Miałam z nim kontakt w szpitalu na Toruńskiej w lipcu 2008 roku. Robił mi usg i usuwał polip. Już wtedy wydał mi się przyjazny ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Jarosław Poleszczuk

Neurochirurg

Majkowska 13a lok. 21
62-800 Kalisz

PAN DOKTOR JAROSŁAW POLESZCZUK FACHOWIEC NA 6 .OPEROWAŁ MNIE TRZY TYGODNIE TEMU W STALOWEJ WOLI ODCINEK LEDZWIOWY TRZY IMPLANTY JEST OK . POLECAM MA ZŁOTE RĘCE ODDZIAŁ SUPER PANIE PIELEGNIARKI OK .

Maciej Hofman

Rehabilitant

62-800 Kalisz

Pan Maciej Hofman jest profesjonalistą w swoim zawodzie, a przy tym kompetentny, uprzejmy, życzliwy. Miałam od lat duże problemy z kręgosłupem, a dzięki rehabilitacji w uwolniłam się w końcu od bólu. Mam nadzieję, że na długo.

lek. dent. Maria Drewnicka

STOMA
Widok 33
Kalisz

Szkoda,że pacjent przed zatwierdzeniem opini o lekarzu z którego usługi nie był zbyt zadowolony nie sprawdził komu tą zła opinie wystawia. Łatwo jest kogoś oczernić gorzej odkręcić problem.Drewnicka Maria.P.S.Jak już ma się odwagę o kimś pisać w inetnecie to nich ma się odwagę podpisać.

lek. dent. Agnieszka Wardęga

Stomatologia zachowawcza

Gabinet Lekarski
Słowiańska 56
62-800 Kalisz

uratowala mi jedynke zlamana jestem bardzo wdzieczna dziekuje pani doktor!!!Polecam z calego serca jest fachowcem
nie dająca odczuć " zimna służby zdrowia" ,młoda ,otwarta ,wie o czym mówi ,jestem mile zaskoczony ,/nie wiem czy broń boże to już nie rutyna/, P. dr. tak trzymać -przywraca pani wiarę , nie tyko w służbę zdrowia, ale przede wszystkim odbudowuje pani wiarę w lekarza CZŁOWIEKA /to niestety zawsze brzmi dumnie/.
Opinia dodana przez: piotr cukrzyk