Lekarze Pediatra

dr n. med. Adam Szarszewski

Pediatra, Gastroenterolog

Heweliusza 17 lok. 3
80-890 Gdańsk

DOSKONAŁY fachowiec, BARDZO DUŻO mu zawdzięczam. Lekarz, który interesuje się swoimi pacjentami i w szczególny sposób dba o nich i stara się im pomóc. POLECAM BO TO NIE TYLKO BARDZO DOBRY LEKARZ ALE RÓWNIEŻ CZŁOWIEK.

lekarz Katarzyna Faruga

Jastrzębie-Zdrój

Pani doktor to lekarz z powołania,jednak przede wszystkim jest dobrym człowiekiem,który wsłuchuje się w pacjenta,tłumaczy i przede wszystkim poświeca swój czas i uwagę na dokładną diagnostykę.To lekarz,który współpracuje z dzieckiem w duchu porozumienia bez przemocy.Dla P.doktor dziecko jest człowiekiem, anie przedmiotem badań.Polecam!!!
Opinia dodana przez: Kasia

Urszula Wyrwińska

ul. Piastowska
Gdańsk

Lekarz godny polecenia, poświecą dużo czasu małemu pacjentowi, robi to bardzo dokładnie jak robi to każda mama
Opinia dodana przez: Elzbieta

dr n. med. Waldemar Gołębiowski

Ślężna 185a lok. 7
53-110 Wrocław

Mądrość, rozwaga, spokój, to cechuje doktora. Dla niego każdy pacjent jest wazny, lekarz z pasją. Polecam z całego serca. Wybitny fachowiec i do tego lubi dzieci i ich rodziców:), poświeca na kazdej wizycie tyle czasu ile potrzebuja rodzice, odpowiada na każde pytanie ( twierdzi, że nie ma głupich pytań), darzymy go ogromnym zaufaniem,zawsze oddzwoni, wysle sms, interesuje sie swoimi pacjentami.

lekarz Halina Gryglicka

Cyprysowa 1
02-265 Warszawa

Byliśmy dopiero dwa razy u Pani doktor ale jestem pod wrażeniem kompetencji! za pierwszym razem była trzecim lekarzem który Oglądał dziecko i jako jedyna odrazu postawiła trafna diagnozę oraz dała skuteczne leczenie , wczorajsza wizyta Równiez mnie zachwyciła , po Jednym dniu ponownie widzę ogromna poprawę u dziecka . Bardzo bardzo polecam oby było więcej tak dobrych lekarzy
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Katarzyna Rusek

Przychodnia nr.1
legionowo
05-120 Legionowo

Wspaniała ,ciepła i wrażliwa osoba . Kochająca swoją pracę ....Super podejście do małego pacjenta ,Polecam
Opinia dodana przez: awesok@gmial.com

lekarz Wanda Zegarek

Pulmonolog, Pediatra

PRIMET
82-200 Malbork

Najlepszy lekarz pediatra jakiego znam. Zawsze pomoże, doradzi. Wspaniała osoba. Stara się w pierwszej kolejności stosować leki z naturalnym składem i nie daje antybiotyków od razu na wszystko jak niektórzy lekarze.

lekarz Grzegorz Mazurek

SPZOZ Szpital Powiatowy
12-200 Pisz

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Pomogl nam gdy synek przechodził potocznie zwana 3 dniowke. Dokładnie wytłumaczył co należy robic, co podac dziecku gdy wymiotowalo i miało biegunkę. Dzięki konsultacji Pana Doktora synek szybko doszedł do siebie.
Opinia dodana przez: Joanna

prof. dr hab. n. med. Konrad Kamil Hozyasz

MediPark Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci
Obrzeżna 5
02-691 Warszawa

Bardzo polecam pana doktora. Uratował moją laktację, o wszystko wypytał, wszystko dokladnie wytłumaczył. Jestem zachwycona, spokojna i wdzięczna 😊 Bardzo dziękuję panie doktorze.
wspaniała PANI DOKTOR!!!znam Ją wiele lat,leczyła moje dzieci,teraz leczy moje wnuki,zawsze można liczyć na pomoc,wyjątkowe podejcie do dzieci,ogromną wiedzę.Dokładnie tłumaczy rodzicom,a także dzieciom-jeśli rozumieją i jest taka potrzeba,cierpliwie odpowiada na pytania.Nie kieruje się chęcią zysku,ale najważniejsze są Dzieci i BEZINTERESOWNA POMOC dla Nich!Tacy lekarze ,to dziś naprawdę "unikaty".Wdzięczna mama i babcia.

lekarz Barbara Laskowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "MEDYK" Sp. z o.o.
ulica Szwedzka 20
22-400 Zamość

Prawdziwy lekarz. Dziś rzadkość. Przyjęła maluszka, zdiagnozowała, przepisała leki dokładnie tłumacząc co i jak, a co najważniejsze - od razu pozytywne efekty. Widać, że w przypadku pani doktor powołanie idzie w parze z wykształceniem.
Opinia dodana przez: Maciej
Zgadzam się, że to lekarz z powolania, ale i z zasadami, co ja akurat sobie cenię :). Ma świetne podejście do dzieci, badania są zawsze spokojne i dokładne, więc dzieci bez strachu chodzą na wizyty. Rodzicom wszystko dokladnie tłumaczy, odpowiada na pytania. Kiedy moje dziecko miało bardzo zawyzone wyniki pani doktor sama do nas zadzwoniła i poprosiła o wizytę. Sama też bardzo pomogła w podjeciu dalszego leczenia w innych placówkach.

lekarz Grzegorz Zieliński

Anestezjolog, Neonatolog

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Najświętszej Maryi Panny
Częstochowa

Pan Doktor to złoty człowiek, a przede wszystkim lekarz, który uratował życie mojej córce. Gdy tylko pojawia się choroba u mojej dziś 4 letniej córki zawsze udajemy się na wizytę do Pana Doktora. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: KASIA

lekarz Maria Styka

tel. kom. 608-440-319
Niemcewicza 2e/6
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ciepła , miła kompetentna Pani doktor. Dokładnie wykonuje badanie , słucha uważnie, tłumaczy dokładnie i wizyta przebiega bez pośpiechu.zawsze trafia z diagnoza a leczenie u nas zawsze było w punkt. Z czystym sumieniem mogę poleciec Panią Doktor bo mało jest teraz tak dokładnych i kompetentnych lekarzy .
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Katarzyna Jungowska

Niedżwiednik
Gdańsk

Wspaniała ,ciepła o niesamowicie wielkim sercu .Chyba pierwszy raz w życiu spotkałam tak cudownego lekarza .Zajmuje się moją mamą od ponad roku i w życiu nie zamieniłabym Pani Doktor na innego lekarza.W pełni zajmuje się chorym ,bada dokładnie ,wszystko wytłumaczy ,jest uśmiechnięta i tu się czuje,że Lekarz jest całkowicie oddany pacjentowi.W naszej smutnej ,szarej rzeczywistości ,kiedy wiemy jaka jest sytuacja w służbie zdrowie ,kiedy rzadkością jest tak cudowny kontakt lekarza ...
Opinia dodana przez: Bożena Hebel

dr Jolanta Herzog

Internista, Pediatra

ul.Wrocławska
63-400 Ostrów Wielkopolski

Świetne podejście do pacjentow w kazdym wieku, nie boi sie wypisywac skierowan na badania jesli ma jakies watpliwosci. Panią doktor uwielbiam ja, moje dziecko a takze moj dziadek :)
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Małgorzata Kalinowska-Michalak

Anestezjolog, Pediatra

Dermomedic
ul. Grunwaldzka 12
09-100 Płońsk

Super kobieta ;) takiego lekarza jak pani doktor nigdy nie bedzie!! Jest najlepsza!! Leczyla mnie a teraz moje dzieci super :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Zofia Kopeć

FORMIKA
UL.PILCZYCKA
Wrocław

Pani doktor doskonała pod każdym względem. Chodziłam z córką przez 3 lata i nie było sytuacji żeby Pani doktor nie pomogła. Kobieta zna się na rzeczy, jest konkretna, uprzejma i wie co robi. Z powodu przeprowadzki bardzo żałuję, że nie mogę dłużej korzystać z pomocy tego lekarza. Polecam tą Panią doktor wszystkim, którzy szukają dobrego pediatry. Pozdrawiam Kasia.

lekarz Paweł Paszkowski

Ostrów Wielkopolski

Znakomity kontakt z dzieckiem. Wiedza dla rodzica doskonale i w szczegółach podana przez pana doktora pozwala czuć się bezpiecznie. Trafna diagnoza! Leczenie udane i szybki powrót dziecka do zdrowia. Gorąco polecam!!

lekarz Jarosław Gruszka

Multimedica, ul.Zakrzowska 19A, Wrocław
Drobuta 3
Wrocław

Dr Gruszka zasługuje na więcej niż tylko szacunek. To godny zaufania specjalista, który wyleczyl naszą córeczkę z choroby, jako jedeny zrobił rozpoznanie ,a zapalenia oskrzelików nie stwierdził nikt z lekarzy z całego Kępna. Nasze dziecko było źle leczone różnymi lekami, antybiotykami, a nawet raz próbowano zalecić zastrzyki, przez które mogło dojść do bardzo groźnych konsekwencji zdrowotnych. Miły, sympatyczny, a przede wszystkim mądry, oczytany i kompetentny człowiek. Konsultacje pozwoliły nam na ...
Opinia dodana przez: enter00