Lekarze Pediatra Kraków

lekarz Beata Dolik

ul. Opolska 31/211
31-276 Kraków

Trafiliśmy do dr Dolik kiedy mój synek Antoś miał niewiele ponad rok. Był dzieckiem który od początku zmagał się problemami alergologicznymi, tak jak nietolerancja laktozy. Miał czerwona buzie, jego ciało było permanentnie obsypane, w zgięciach łokci i kolan miał wysypkę, Co noc budził się i uderzał plecami o ścianę łóżeczka i nikt nie znał powodu. Lekarze przepisywali maści ze sterydami i machali ręką, że kiedyś wyrośnie.. Na całe szczęście wtedy ...

lekarz Michał Knapik

NZOZ Pielęgniarek Zabiegi
Kronikarza Galla 24/125
30-053 Kraków

Lekarz z powołania, dla którego najwazniejsze jest zdrowie dziecka. Trafnie stawia diagnozy i zaleca leczenie które konczy się sukcesem. Nie ogranicza się tylko do środków farmakologicznych i często zakeca stosowanie dodatkowych domowych sposobów leczenia.

lekarz Urszula Kucharska-Mendrala

ul. Jana Kasprowicza
31-523 Kraków

Świetny kontakt. Wielka empatia i pomoc pacjentowi jak tylko może. Pełen profesjonalizm przy podejściu do małego pacjenta. Doskonały kontakt z dzieckiem. Diagnoza i leczenie objawów a nie wyników to jej motto. Serdecznie dziękujemy za wszystko i każdemu polecam !!!!
Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Ewa Starzycka-Bigaj

Okulista, Pediatra

Św. Krzyża 5
31-028 Kraków

Pani doktor to wyjątkowy lekarz o niespotykanej cierpliwości wobec pacjenta, wysokiej kulturze osobistej. Jest godna polecenia, profesjonalna i bardzo dokładna w badaniu, taka sama wobec pacjentów prywatnych w gabinecie prywatnym jak i na oddziale okulistycznym na Kopernika. Jej siła spokoju i opanowania bardzo pomaga w przezwyciężeniu lęku przed operacją.
Opinia dodana przez: Lidia

dr n. med. Ewa Kopytko

Pulmonolog, Alergolog

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
31-503 Kraków

super lekarkabardzo dobre podejśćie do pacjenta

lekarz Marta Żołnowska

wizyty domowe
Kraków

Pozytywnie nastawiona do dzieci,godna zaufania i polecenia.

lekarz Lidia Szewczyk

Pediatra, Wizyty domowe

wizyty domowe
Kraków

Pani Doktor opiekowała się moim synkiem Stasiem podczas jego pobytu na oddziale infekcyjnym. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za troskę i zainteresowanie z jakim Pani Doktor podeszła do niespecyficznych objawów, na które skarżył się Staś. Zaleciła nam na oddziale masę badań, a przy wypisie dokładnie poinstruowała na temat dalszego leczenia i wręczyła wszystkie potrzebne skierowania. Lekarka z powołaniem, nie lekceważy drobnych objawów, bardzo dokładna i sumienna. Polecam!
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Danuta Włoch

Dermatolog, Pediatra

ul. Juliana Tuwima 10
31-581 Kraków

„Jestem bardzo zadowolona ,szybka i fachowa pomoc lekarska,Pani doktor bardzo kompetentna i co najważniejsze pomogła mi wyleczyć dolegliwośći..Polecam wszystkim ”
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Krzysztof Strózik

Kosocicka 60D
30-694 Kraków

Świetny lekarz, super podejście do dzieci, trafne diagnozy, a co najważniejsze możliwy kontakt telefoniczny w sytuacjach awaryjnych
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Tomasz Szczerbiński

Alergolog, Pediatra

ulica Ruczaj 15d
30-409 Kraków

Po dwudziestu latach sprawowania opieki nad moimi chorowitymi dziećmi nie mam wątpliwości co do najwyższych możliwych kompetwncji Pana Doktora Szczerbińskiego, starszego syna wyprowadził z astmy, młodszy czuje się coraz lepiej. Dzięki Panu doktorowi przetwałam dziesiątki angli, ataków duszności, zapaleń krtani, które przy poprzednich pediatrach konczyły się wizytami na ostrych dyżurach. Podczas każdej wizyty Pan Doktor poświęcał nam zawsze tyle czasu ile wymagała sytuacja i przy każdej okazji niezwykle szczegółowo badał ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Eliza Drexler

Gabinet prywatny Eliza Drexler
Fryderyka Chopina 34/3
30-049 Kraków

Pani doktor ma super podejście do dzieci :) Jest bardzo kompetentna i potrafi wytłumaczyć dokładnie na czym polega leczenie. Polecam
Opinia dodana przez: Tomek

dr Krystyna Wicher-Kawińska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KRAK-MEDYK
UŁANÓW 29
31-455 Kraków

Kompetentny lekarz i bardzo miła,rzeczowa osoba.Super podejście do dzieci.Polecam!

lekarz Urszula Nowotny

Alergolog, Pediatra

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
Frycza Modrzewskiego 2
31-215 Kraków

Holistyczne podejście do leczenia , trafna diagnoza , bardzo spostrzegawczy lekarz - czuć ogromne doświadczenie

lekarz Kinga Pirowska

Pulmonolog, Pediatra

MEDIC-KOLOR
os. Kolorowe 21
31-941 Kraków

To najlepszy pediatra, jakiego do tej pory spotkałam. Prowadziła moje dzieci przez kilka lat. Bardzo profesjonalna, konkretna, dobry diagnosta, jasno informuje jak postępować. Zalecenia były zawsze skuteczne. Świetnie edukuje rodziców - dzięki niej bardzo wiele się nauczyłam. Po przeprowadzce mogę powiedzieć, że bardzo mi jej brakuje....
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Bogusława Szywalska-Zduńczyk

Pulmonolog, Pediatra

Małopolska Poradnia Stomatologiczna Spółka z o.o.
os. Szkolne 9
31-976 Kraków

Naszym dzieciom i innym niestety- już nie pomoże, a to wielka szkoda, Pani doktor była przez nasze dziciństwo w latach 1995-2018 najlepszym lekarzem, doradcą, powiernikiem, była wspaniałym lekarzem pediatrą, już takich nie ma....Cześć JEJ PAMIĘCI !
Opinia dodana przez: Joanna

Stanisław Cholewa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital na Siemiradzkiego im. Rafała Czerwiakowskiego - Oddział noworodkowy
31-137 Kraków

Mojej córeczce ten lekarz uratował życie!Będziemy wdzięczni za to do końca życia. Przez błąd lekarza-ginekologa (zbyt późne wykonanie cesarskiego cięcia,choć były ku temu wskazania) moja córeczka urodziła się w ciężkiej zamartwicy...:( Nie oddychała,była sina,wiotka,zabiegi na sali porodowej nie pomogły....Do tego zachłysnęła się wodami,miała zapalenie płuc,obrzęk mózgu...Została zabrana na OIOM i tam dalej reanimowana przez Dr Cholewę.To dzięki niemu nasza kruszynka żyje.Dziękujemy z całego serca!!!
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Barbara Furczyk-Wyroba

31-503 Kraków

Pani Doktor jest bardzo miłą i sympatyczna osobą. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Wszystko dokladnie wyjaśni i wytłumaczy.. Naprawdę godny polecenia lekarz.. jesteśmy zadowoleni z opieki nad naszą Milenką.. Naprawdę godny w 100% polecenia lekarz.. Dziękujemy za wszystko Pani Doktor..

lek. med. Katarzyna Jeleń

Nefrolog, Pediatra

31-503 Kraków

Mam jak najlepsze zdanie o Pani Doktor. Od 5 lat regularnie konsultujemy u niej chorobę naszego syna. Pani Doktor ma świetne podejście zarówno do dziecka jak i do rodzica. Jest miła, chętnie i cierpliwie tłumaczy, dopytuje, poświęca zawsze pacjentowi sporo czasu. Pani Doktor zleciła synowi przez te 5 lat mnóstwo badań, dzięki czemu wiemy bardzo dużo o jego dolegliwości i obecnej kondycji zdrowotnej.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Izabela Trzebuniak

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
30-663 Kraków

Panią Doktor miałam przyjemność poznać na SOR w Prokocimiu. Cudowna kobieta, zaangażowana, uprzejma, zawsze uśmiechnięta. Przeprowadzila rzetelny wywiad, badanie przebiegło w miłej atmosferze, pomimo braku wspolpracy ze strony dziecka. Pani Doktor dokładnie wszystko wytlumaczyla, upewniajac się, że informacje są dla nas zrozumiale. Gorąco polecam! Lekarz z powolania :)
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Agnieszka Mironiak

Turka 27/40
30-717 Kraków

Pani Doktor w przychodni w Garbatce-Letnisko przyjmuje od niedawna. Byłam i Niej z moimi dziećmi i uważam, że jest bardzo kompetentnym lekarzem. Spokojna, dokładna i uprzejma. Lubi dzieci i to co robi. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Magdalena