Lekarze Pediatra Łódź

lekarz Maria Malczewska

Rehabilitant, Pediatra

Al. I Dywizji 4/9
91-836 Łódź

Bardzo polecam Panią doktor. Bardzo dokładnie bada i sprawdza wyniki. Ma wyśmienite podejście do dzieci. Mój synek bardzo lubi Panią doktor. Zawsze trafia w decyzję.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Anna Szczepaniak-Kubat

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Pani doktor to bardzo dobry specjalista i miły człowiek, ma wspaniałe podejście do dzieci. Udzieliła mi również wielu cennych porad dotyczących karmienia piersią.

lekarz Janusz Kozłowski

Aleksandrowska 120 m. 33
91-224 Łódź

Wielkie podziękowania dla pana doktora za uratowanie mi życia. Dziękuję bardzo.........................
Opinia dodana przez: marcin

lekarz Monika Tomaszewska

Endokrynolog, Pediatra

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Jeździłam z synem kilka lat do Pani doktor w Dziekanowie Lesnym,cudowna i miła kobieta a przede wszystkim super lekarz.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Danuta Pietrucha

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia
Wschodnia 41
90-272 Łódź

Polecam pania doktor bardzo mila serdeczna pomocna zawsze pomoze wytlumaczy,wszystko co potrzeba.Moj syn bardzo lubi pania i zawsze chetnie idzie .pani doktor z powolania
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Olga Wegner

Onkolog, Hematolog

Pulsmedica
Paderewskiego 6
93-509 Łódź

Doktor szczegółowo odpowiadał na wszelkie pytania, dokonał szczegółowego wywiadu, poświęcił mi bardzo dużo czasu. Dzięki Pani Doktor córka otrzymała szybką pomoc, byłam na każdym kroku informowana o wynikach i kolejnych krokach. Dostałam dużo więcej opieki, pomocy i życzliwości niż mogła bym oczekiwać. Prawdziwy lekarz z powołania, bezinteresowny, kompetentny, a przede wszystkim niezwylke miły i sympatyczny. Najwspanialszy doktor jakiego kiedykolwiek napotkałam, a dużo przeżyć miałam z córką i lekarzami :) Jedyny ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Elżbieta Piaskowska

ul. Obywatelska 63/11
93-558 Łódź

Bardzo miła, a przy tym konkretna i kompetentna osoba. Wysłuchała śródmiąższowe zapalenie płuc u córki, które potem potwierdził rtg. Nie nadużywa antybiotyków, ale od nich nie stroni, gdy to konieczne. Widzimy, że odkąd stosujemy się do jej zaleceń, córka choruje wyraźnie rzadziej i lżej. Jest łatwo dostępna. Wizyta zazwyczaj odbywa się w dniu zgłoszenia. Często korzystamy również z porad drogą telefoniczną. Do tego nasza córeczka ją uwielbia. Mam pełne zaufanie ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Anna Gasińska

ulica Sierakowskiego 67A
91-324 Łódź

Wspaniały Pediatra i człowiek. Zawsze trafna diagnoza miła dla dziecka :) Poświęca dużo czasu ,potrafi słuchać.
Opinia dodana przez: zola
pani doktor jest wspaniałym lekarzem, pomogła nie raz mojemu synkowi. Polecam serdecznie, to najlepszy pediatra w Łodzi!
Opinia dodana przez: Antonia

prof. dr hab. n. med. Krystyna Wąsowska-Królikowska

Alergolog, Gastrolog

Niepubliczny Zakłąd Opieki Zdrowotnej "DIAG-MED"
Snycerska 3
91-302 Łódź

Polecam p. doktor. W pełni profesjonalne podejście do pacjenta. Otrzymałam wyczerpującą informacje o chorobie oraz lekach, które mam przyjmować. Więcej takich lekarzy.

lekarz Agnieszka Podczaska-Słowińska

Bułgarska 22a
93-362 Łódź

Nie mam słów pochwały dla pani doktor. Trudno spotkać się z tak cudownym podejściem lekarza do pacjenta i jego rodziny. Naprawdę szczerze polecam. Pani doktor szczerze przejmuje się pacjentem!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Paweł Kawczyński

Zespół długoterminowej opieki domowej
Sienkiewicza 137/141
91-202 Łódź

Wrażliwy, z olbrzymią wiedzą, najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam. Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Artur Kobielski

Radiolog, Pediatra

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Lekarz godny polecenia. Wspaniałe podejście do pacjentów , tłumaczenie pacjentowi zagadnień chorobowych na najwyższym poziomie, profesjonalista o wielkim sercu, z bardzo dużą dozą ludzkiej życzliwości i uprzejmości, tak mało spotykanej w naszym społeczeństwie.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Grażyna Stasiak

Alergolog, Pediatra

Tuwima 22/26
90-020 Łódź

Bardzo dobry lekarz. Pani doktor jest nie tylko kompetentna, ale także uprzejma i cierpliwa. Pacjentowi poświęca bardzo dużo czasu. Chętnie, rzeczowo i jasno przekazuje informacje. Ma podejście holistyczne. Nie skupia się tylko na dolegliwościach alergicznych, lecz zwraca uwagę na wszystkie zgłaszane przez pacjenta.

lekarz Wanda Bielacka

Pulmonolog, Pediatra

ulica Weselna 1
92-014 Łódź

Większość moich doświadczeń ze służbą zdrowia jest po prostu maksymalnie negatywna. W przypadku pani doktor, choćbym bardzo chciał, nie jestem w stanie doszukać się problemów.W skrócie: kompetentna, cierpliwa, wyrozumiała niezwykle uprzejma. Lekarz z powołania, jak to się kiedyś mawiało.
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Grażyna Oknińska

NZOZ MEDAR
Strzelców Kaniowskich 6/10
90-750 Łódź

Takich lekarzy szukać ze świecą!!! Nie wiem co ja zrobię jak Pani Doktor już zakończy swoją misję leczenia....jest wspaniałym lekarzem. Leczy moje 2 córeczki zawsze trafna diagnoza. Zna je na tyle że spojrzy i już podejrzewa co im dolega. Cudowna, troskliwa nie daje odczuć lekarz a pacjent. Jest normalna odnosi się wrażenie jakby każdy pacjent był jej dzieckiem którym chce się zaopiekować i wyleczyć jak matka. JESTEM BARDZO WDZIĘCZNA ŻE ...
Opinia dodana przez: Żanetta

lekarz Małgorzata Szałapska

Diabetolog, Pediatra

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Joanna Kupś-Rzepecka

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

Bardzo dobry lekarka miła sympatyczna. Antybiotyk jest dawany ostateczności nie zamienię na innego lekarza. Miła atmosfera w gabinecie i super podejście do dzieci i jak do rodziców i też do dziadków
Opinia dodana przez: Aneta Szymańska

dr n. med. Małgorzata Biernacka-Zielińska

Reumatolog, Pediatra

Kopernika 62 (Reuma-Med)
90-553 Łódź

Pani doktor prowadziła nam chorowitą córkę przez kilka lat. Mamy do niej całkowite zaufanie. Jest kompetentna i skuteczna w leczeniu - dziecko bada długo i kompleksowo. Z racji praktyki szpitalnej wie, jaki wirus aktualnie 'się sieje' w populacji. Dobrze dobiera leki. Do tego ma miłą osobowość - jest otwarta na małych pacjentów i ich rodziców. Świetny praktyk i człowiek! Mama Wiktorii i Olka
Bardzo dobre podejście do dziecka. Pełen profesjonalizm. Cieszę się, że trafiłam z dzieckiem do takiego chirurga z powołania.
Opinia dodana przez: Kinga