Lekarze Pediatra

dr n. med. Krystyna Zielińska

Boya-Żeleńskiego 12
71-145 Szczecin

Najlepszy lekarz na świecie, poprostu wspaniały człowiek. Każdy lekarz powienien brać z niej przykład.
Opinia dodana przez: Marzena
Bardzo dobry lekarz pediatra a także jako lekarz rodzinny. Badania są przeprowadzane dokładnie i rzetelnie, przez co dzieci można wyleczyć do końca choroby ( u poprzedniego lekarza było różnie). Chodzę z dziećmi do niej odkąd przeprowadziliśmy się do Redy.

lekarz Marcin Krzywdziński

Lekarz rodzinny, Pediatra

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowogrodźcu
ulica Asnyka 55
59-730 Nowogrodziec

Wzorowy lekarz pierwszego kontaktu. Świetny pediatra. Stawia trafne diagnozy i kieruje na dalsze badania lub do specjalistów.
Opinia dodana przez: Jacek

Robert Przybylski

Sochaczew

TO cudowny lekarz, w szpitalu aż milo czekać kiedy po porodzie bada dziecko z taka troska,moja córcia miała 4 miesiące i kiedy trafiłam do doktora po raz pierwszy i całe szczęście bo on rozpoznał chorobę natychmiast (wcześniej byłam u 2 lekarzy i dostała tylko syropki od których zaczęła się dusić)a okazało się ze ma zapalenie oskrzeli,dostała inhalacje i szybko wyzdrowiała.Doktor za kontrolna wizytę nie bierze pieniędzy. nic dodać nic ując ...

lekarz Michał Jędrasek

Zdrowie
26-670 Pionki

Najlepszy Pediatra w Pionkach i okolicach Bardzo miły i sympatyczny lekarz z powołania. Z tym ogromną wiedzą i zaangażowaniem
Opinia dodana przez: Michał Bajko
Lekarz z powołania, ma bardzo dobre podejście do dziecka jak i rodzica. :) pomaga każdemu dziecku najlepiej jak potrafi, widać że kocha swoją pracę i kocha dzieci. Polecam z całego serca. :)
Opinia dodana przez: Dominika
świetny lekarz, dokładna, nie lekceważy żadnych objawów a w dodatku miła i sympatyczna
Najlepsza. Cudowna kobieta. Posiada wszystko co powinien mieć dobry lekarz: trafność diagnozy, maksymalne poświęcenie czasu dla dziecka i wytłumaczenie rodzicom danej przypadłości (co,jak dlaczego), minimalne zastosowanie antybiotyków ( tylko wtedy kiedy jest naprawdę potrzeba a inne metody nie skutkują), dostępność jak nie w gabinecie, domu to chociaż przez telefon ( jak zna pacjenta). Można tak długo o niej pisać. Reasumując- NAJLEPSZA I GODNA POLECENIA
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Grzegorz Bereza

Internista, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej
Grzybowa 1
04-498 Warszawa

Porządny lekarz o wysokiej kulturze osobistej. Wizyty są przyjemne i rzeczowe. Do pacjenta podchodzi indywidualnie i z należytą starannościa. Chodzę na stałę do tego lekarza. Polecam.

lekarz Katarzyna Kowalik-Kufel

Armii Krajowej 74 (NZOZ Medica)
83-110 Tczew

Jedna z najlepszych pediatrów, na jakich udało nam się trafić. Lekarz z powołania, z podejściem do dzieci, niezwykle wyrozumiała. Wielokrotnie pomagała naszym dwóm synom wyjść z infekcji.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Małgorzata Sobierajewicz

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Gabinet pediatrii i neurologii dziecięcej lek. Małgorzata Sobierajewicz
Władysława Jagiełły 48
64-100 Leszno

Jestem zdecydowanie na TAK, to Pani doktor zawdzięczam to kim jestem teraz :) Zachorowałam gdy miałam 7 lat, dziś jestem już dorosła(ciągle pod obserwacją innego lekarza-ale od 10 lat nie miałam napadu), jestem pracownikiem socjalnym. To Pani doktor powtarzała że mimo choroby mam normalnie żyć,ale ostrożnie ;) to ona tłumaczyła moim rodzicom jak mają się zachowywać i dawała nadzieję. Pilnowała terminów badań kontrolnych, chętnie też wypisywała skierowania na badania kontrolne ...

lekarz Bożena Chamerska

Pulmonolog, Pediatra

Beskidzka 6
25-550 Kielce

Trafiłam do Pani doktor ponad rok temu. mój teraz dwuletni synek cały czas chorował.Zaczęło się od infekcji gardła a później co trochę było zapalenie oskrzeli. Ciągle antybiotyki... A już po pierwszej wizycie u niej i radykalnej zmianie leków - koniec z antybiotykiem - synek przestał chorować! i od marca ubiegłego roku jest zdrowy! kiedy tylko coś mnie niepokoiło dzwoniłam a Pani doktor zawsze poradziła mi co zrobic. nie kazała od ...

dr Jolanta Wiśniewska

Alergolog, Pediatra

ulica Dębowa 21
87-600 Lipno

Przyjeżdżam do Pani doktor kilka lat z dziećmi. Leczyła wcześniej jeszcze mnie jako małe dziecko. Jestem bardzo zadowolona z podejścia Pani doktor do dzieci i z leczenia. Moje dzieci nigdzie nie chcą jechać tylko do WIMEDU. Miła obsługa nie tylko w ciągu dnia ale również na dyżurach. Polecam Panią doktor i przychodnię WIMED.
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Justyna Lichodziejeska-Gałązka

Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego
ulica Szpitalna 37
77-400 Złotów

GORĄCO POLECAM! Kobieta z powołaniem, oby było więcej takich lekarzy. Kompetencja przede wszystkim.

lekarz Beata Litwińska-Zujko

Szpital Powiatowy
Jana Pawła
Pyrzyce

dla mnie rewelacja, jako mama z czystym sumieniem mogę ja polecić innym mamą. Poświęca bardzo dużo czasu maleństwu, wszelkie wątpliwości woli sprawdzić dając skierowania do specjalistów i badania. GORĄCO POLECAM MIŁA CIEPŁA SYMPATYCZNA I SERCEM PODCHODZI DO DZIECI.

lekarz Magdalena Nyzio

Nzoz Ugorek
ul. Ułanów
Kraków

Również polecam Panią doktor. Miła, sympatyczna osoba, dzieci za nią przepadają. Bardzo kompetentna .
Opinia dodana przez: dorota

lekarz Barbara Karpińska-Kurek

Pazińskiego 5
05-400 Otwock

Bardzo polecam Panią Doktor , poświęca dużo czasu , zawsze rozpozna chorobę i skutecznie jej zaradzi , miła kompetętna i zawsze uśmiechnięta.

Jadwiga Kucharczyk-Magiera

Częstochowska 33
98-300 Wieluń

Bardzo sympatyczna Pani Doktor, spokojnie wszystko wytlumaczy, porozmawia, ma podejscie do dzieci, skuteczna w leczeniu i serdecznie polecam!
Takiego lekarza to ze świecą szukać. Pani doktor zawsze szuka przyczyn aby dobrze leczyć i wyleczyć.
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Dorota Duralewska

Przemysława 10
81-509 Gdynia

Gorąco polecam ! Pani D. Duralewska rzeczowa, spokojna, kompetentna. Pełna spokoju, szczerości, profesjonalizmu i wiedzy. Cieszę się, ze trafiłam na takiego lekarza dla dzieci.
Opinia dodana przez: Bbb