Lekarze Pediatra

dr n. med. Grzegorz Gąszczyk

Pulmonolog, Pediatra

Medicta
58-500

Super człowiek i fantastyczny lekarz. Profesjonalista przez duże P. Polecam wszystkim, którzy się miotają w sytuacjach kiedy dziecko zaczyna chorować. Opanowanie i racjonalizm doktora działają nie tylko na dziecko ale i rodzica.
Opinia dodana przez: Jacek

Izabela Korzeniowska

Pracownia Protetyczno-Ortodontyczna
Jedności Narodowej 28
97-300 Piotrków Trybunalski

Szczerze polecam dr Korzeniowską! Na pierwszym miejscu stawia zdrowie małego pacjenta, o czym świadczy jej dyspozycyjność. Kiedy córeczka zaczeła kasłać i dostała katarek, poczułam się bezradnie. Była niedziela a mieszkamy w małej miescowości 25 km od Piotrkowa. Nie wiedziałam co mam zrobić, biłam się z myślami czy jechać na pogotowie. Bałam się czekać ten jeden dzień, żeby móc jechać do przychodni, ponieważ u małych dzieci infekcja mogła by się szybko ...
Opinia dodana przez: Sylwia

dr Grzegorz Sikorski

SZPZLO
ulica Fabryczna 1
05-500 Piaseczno

Świetny lekarz mam do niego pełne zaufanie. Leczy moje dzieci od 13 lat. Diana, mama Julii i Amelii
Opinia dodana przez: Diana
Bardzo dobra pani doktor, niestety z nadmiaru obowiązków i pacjentów nie zawsze ma tyle czasu dla pacjenta ile każdy by wymagał.

Ewa Minda

Inowrocław

To pierwsza wizyta z Dzieckiem. Wszyscy byliśmy bardzo zaniepokojeni stanem dziecka, mimo iż byliśmy u laryngologa, a 4 dni wcześniej u innego pediatry (w Inowrocławiu jesteśmy gościnnie). Po pierwsze przemiła, spokojna osoba, która ma dobre podejście do pacjenta i rodzica. Dokładnie zadała i nie obejrzała córkę, do choroby podeszła kompleksowo. Wszystko zostało wytłumaczone, wyjaśnione, mogliśmy się w końcu nieco uspokoić. Osoba kompetentna, wydaje mi się,że do każdego podchodzi indywidualnie. Jestem ...
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Elżbieta Waradzyn

Neonatolog, Pediatra

Rabka-Zdrój

Witam! Pani Doktor jest najlepszym pediatrą jakiego miałam możliwość spotkać! Córka jest Jej pacjentką od lat i póki nie będzie za duża nadal nią pozostanie! Nawet, gdy wyjeżdżamy do Irlandii, mogę do Pani Doktor zawsze zadzwonić w razie problemów a Ona zawsze doradzi! Nie będę się tutaj rozpisywała, więc ujmę samą esencję tematu. Pani Doktor to bardzo miły, kompetentny lekarz z powołania, a takich dzisiaj niewielu! Ciepła, urocza, komunikatywna i ...
Opinia dodana przez: Joanna Czyszczoń

lekarz Małgorzata Raczyńska

Różana 5
59-220 Legnica

Bardzo dobry lekarz, stawia prawidłowe diagnozy. Po kilkunastu latach regularnych wizyt moje dzieci nareszcie przestały chorować. Pełny szacunek dla Pani Doktor. POLECAM

lekarz Danuta Gmyrek

Waryńskiego 10b lok. 1
47-223 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo dobry lekarz.Pani Doktor pamięta swoich pacjentów. Ma podejście do dzieci. Powięca dużo czasu, bada kompleksowo . I jest bardzo życzliwa . Zawsze też wspiera radą " telefonicznie ". Bardzo jest miła

Małgorzata Bihun

MEGAVITA
Czarnowąsy, ul.Dworcowa
46-020 Czarnowąsy

Miałam z synkiem przez pewien okres czasu znaczne problemy ze zdrowiem. Przez pół roku 4 wypady do szpitala i inne. Jest już dużo lepiej. W moim przypadku p. Małgosia Bihun podała mi swój numer telefonu w razie nagłych wypadków. Za pewne nie z każdym się podzieli numerem telefonu- powtarzam, mocno chorował mi syn. Widać że jest lekarką z powołaniem, coraz mniej takich spotykam.
Opinia dodana przez: Marta

dr Jadwiga Kacprzak

Lekarz rodzinny, Pediatra

BARLICKI
kopcińskiego 22
90-131 Łódź

Jest to cudowny lekarz z powołania. Pani dr Kacprzak była moim pediatrą teraz także zajmuje sie moim pierwszym dzieckiem i już wiem że drugie też do niej zapisze. Poświęca 100% swojego czasu zawsze odpowie na wszystkie pytania i co najważniejsze. Zawsze dokładnie zbada pacjenta nie ważne czy małego czy dużego.
Opinia dodana przez: Paulina
Wspaniały lekarz! Cierpliwie potrafi wytłumaczyć na czym polega choroba, z czego wynika i w jaki sposób zamierza ją wyleczyć. Dodatkowo ma bardzo dobre podejście do dziecka i jest bardzo empatyczny, co zdaje się już być rzadką cechą u lekarzy.

lekarz Grzegorz Dobaczewski

Zawiszy Czarnego 95
Wrocław

Bardzo chciałabym mieć do czynienia tylko z takimi lekarzami. Jestem pod ogromnym wrażenie osobowości Pana Doktora. Jego chęć pomocy pacjentom jest imponujaca. Bardzo dziękuję.

dr n. med. Beata Kisiel-Latkowska

Neonatolog, Pediatra

Klinika Patologii Ciąży i Rozrodczości
plac Traugutta 6
41-800 Zabrze

Pani doktor to wspaniały lekarz, sympatyczny człowiek z bardzo dobrym podejściem do małego pacjenta. Pomogła naszej małej córeczce zarówno swoją wiedzą i umiejętnościami ,ale także wspierając nas rodziców. Gorąco polecam, wielu znajomych którym poleciłam naszą doktor było bardzo zadowolonych i korzystają z pomocy pani doktor do dzisiaj. Pozdrawiam panią doktor, Dorota
Opinia dodana przez: Drota

dr Daria Gowin

Pożarna 4 gab 1
83-330 Żukowo

Lekarz godny polecenia. Kompetentna i pogodna. Antybiotyk to u pani doktor ostateczność. Jednak idąc na wizytę trzeba się uzbroić w cierpliwość bo są długie kolejki. Najlepiej wziąć coś dziecku do czytania.. Oczekiwanie rekompensuje fachowość i trafna diagnoza. Polecam
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Edyta Zawłocka

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Pani Doktor zajmowala sie moim synkiem w szpitalu Bielańskim. Dokladnie badala (komleksowo, nie tylko osluchowo - bo tego dotyczyl pobyt w szpitalu), sprawdzala i wszystko mi tlumaczyla (po co, jakie sa opcje, jakie dzialanie itd), co bylo dla mnie bardzo istotne. Zastosowane przez nia leczenie szybko przynioslo porzadany efekt, za co bardzo jestem wdzieczna. Dodatkowo jest to bardzo pozytywna i kontaktowa Kobieta o wielkim sercu i super podejsciu do dzieci. ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Marta Nazimek

Pediatra, Diabetolog

Radomski Szpital Specjalistyczny O/Dziecięcy
Radom, ul. Tochternana1
26-600 Radom

Bardzo dobry pediatra polecam z całego serca, zawsze trafna diagnoza i super podejście do dzieci.Lekarz kompetentny, miły
Opinia dodana przez: Esperanta
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       lekarz Magdalena Czerska

lekarz Magdalena Czerska

Internista, Lekarz rodzinny

Magdalena Czerska Lekarz Rodzinny, Leczenie Bólu
Warszawa

Dr Czerska to lekarz godny polecenia. Oprócz profesjonalizmu i kompetencji charakteryzuje ją prawdziwa troska o pacjenta. Skutecznie i szybko pomogła mi w walce z każdym schorzeniem, mniejszym i większym. Czuć, że to lekarz z pasją a do tego dużą wrażliwością i życzliwością w stosunku do ludzi. Polecam Panią Doktor :)
Opinia dodana przez: Joanna

Janusz Safiński

Prosta 54c
42-311 Poraj

Nie ma drugiego Takiego lekarza, nie ma lekarza z Taką wiedzą lekarza, który jak często mówię jest od beznadziejnych przypadków. Nie ma choroby, z którą Pan doktor sobie nie poradzi, jeśli mówi że wyzdrowienie nastąpi w tym a w tym dniu tak się dzieje, leki które Nam dorosłym wydają się nie trafione bo pojawiają się inne objawy w końcu zaczynają działać tak jak powiedział lekarz. Lekarz, który emanuje spokojem, popatrzy ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Elżbieta Babicz-Noga

1 Maja 188
44-340 Godów

Polecam Panią doktor! Bardzo profesjonalna i rzeczowa,lekarz pediatra z powołania!.Bardzo dokładnie bada dziecko i przeprowadza bardzo dokładny wywiad, analizuje, ma wspaniałe podejście do dzieci.Przy dwójce dzieci spotkałam już na swojej drodze wielu pediatrów,a Pani Doktor jest jedną z najlepszych z jakimi miałam okazję konsultować dziecko.Szkoda,że tak niewielu mamy takich LEKARZY.
Opinia dodana przez: Reni

lekarz Barbara Baranowa

ulica Smolenia 3/1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Lekarz z powołania. Życzliwa, serdeczna, ludzka. Ma ogromne doświadczenie i wspaniałe podejście do dzieci. Bada bardzo dokładnie, wszystko analizuje. Pomocna w każdej sytuacji. Nawet zdarzyło mi się zadzwonic jak była na urlopie, przeprosiłam i chciałam zakończyć rozmowę, a Pani dr na to, ze przecież może spróbować pomóc na odległość. I oczywiscie pomogła. Ma niesamowitą pamięć. Dla mnie IDEAŁ!!!