Lekarze Pediatra

lekarz Irena Konopka

Neonatolog, Pediatra

Reymonta 82b
46-100 Namysłów

P.doktor jest wspaniałym człowiekiem .

lekarz Alicja Dziemianko

Pulmonolog, Pediatra

Rękodzielnicza 21
43-100 Tychy

Pani doktor jest kochanym człowiekiem znam ją już tyle lat do rany przyłożyć :*
Opinia dodana przez: kasiek77
Bardzo fajny lekarz, kompetentny, z dobrym podejściem do małego pacjenta i jego rodziców. Takich lekarzy trzeba cenić!

lekarz Eugenia Kowalska

Kormed
Jawor
59-400 Jawor

Wyjątkowa. Lekarz i uzdrowiciel z powołania i z intuicją. Ma czas dla każdego co nie zawsze podoba się oczekującym w kolejce. No cóż mogą zmienić lekarza ale czemu tego nie robią???
Opinia dodana przez: Agnieszka
Marzy mi się by inni pediatrzy mieli taka wiedzę i podejście do dzieci i rodziców. Polecam. W szpitalu wykazuje się wielkim zrozumieniem i świetnym podejściem. Można pytać o wszystko i zawsze spokojnie wyjaśni i wytłumaczy.
Opinia dodana przez: Qwertina

lekarz Violetta Łaguna

Prywatny Instytut Zdrowia i Urody
ulica Sobieskiego 18
02-957 Warszawa

Bardzo kompetentny lekarz. Ciepła, serdeczna. świetne podejścia do małych dzieci. Polecam!!! Pani nie wypisała mocnych leków tylko zaleciła proste metody leczenia. Od dzisiaj chodzę tylko do tego lekarza.
Opinia dodana przez: Kasia

dr Bożena Gwałt

Iłżecka 150
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Od lat jest to lekarz moich dzieci.Fachowa, kompetentna, jej diagnozy zawsze są w 100% trafione. Polecam wszystkim Panią doktor.

dr Zofia Hadrzyńska-Trzebuchowska

Neonatolog, Pediatra

Przychodnia Rejonowa
Powstańców Śląskich 19
01-381 Warszawa

Cierpliwa, kompetentną i nietuzinkowa w dzisiejszych czasach. Nie dała się omamić koncernom farmaceutycznym.
Pani doktor jest najlepsza w rykach.Zawsze pomoze moim chłopakom już od 7 lat nigdy sie nie pomyliła

Dorota Masłowska-Kijowska

Internista, Pediatra

Akamedik Gdańsk
Marii Skłodowskiej-Curie 5
80-210 Gdańsk

Profesjonalne podejście. Zawsze wysłucha i rzetelnie oceni. Nie szuka leczenia na siłę jeśli istnieje alternatywa. polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Mieczysław Bąkowski

ulica Kolejowa 27
09-401 Płock

Jezdzialam i jezdzic bede do Pana doktora. Wiem ze. Moge w pelni zaufac, nie to co innym ktorzy potrafia tylko wypisac recepte na antybiotyk, powiedziec 200 zl i do widzenia. Doktor podchodzi do pacjenta indywidualnie!
Opinia dodana przez: Akeksandra

lekarz Mariusz Cywiński

Pediatra, USG

Jodłowa 17
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo polecam. Nie trzeba wszystkiego dopytywać. Lekarz wszystko wyjaśnia zrozumiale, jak przebiega leczenie, na czym polega choroba co może się dziać itd. Badanie jest dokładne i diagnoza u nas zawsze trafna w 100%. To samo z lekami, zawsze dobrane idealnie i od razu widać poprawę. Fajne podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Aleksandra Rusin-Glazer

Pulmonolog, Pediatra

Gabinet Psychoterapii
ul. Daszyńskiego 171
44-100 Gliwice

Pani doktor jest bardzo kompetentną osobą, ma świetny kontakt z dzieckiem i rodzicem. Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, nigdy nie zbywa. Jest zawsze uśmiechniętą osobą.

lekarz Alicja Łydka

Laboratorium Diagnostyczne "AMED" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Eluarda 2
54-019 Wrocław

Pani dr jest osobą bardzo kompetentną i zorientowaną na pomoc dzieciom. Polecam szczególnie dla niemowląt i noworodków.

lekarz Aleksandra Turuk

ulica Reymonta 21B
21-500 Biała Podlaska

Pani doktor jest bardzo wyrozumiała wobec małych pacjentów, cierpliwa, sympatyczna. Jest to jedyna Pani doktor do której moja córeczka idzie w "podskokach" i w dodatku pierwsza wchodzi do gabinetu. Zdecydowanie polecam wszystkim którzy szukali odpowiedniego i przede wszystkim kompetentnego lekarza. Wszystko skrupulatnie wytłumaczy, porozmawia, szuka przyczyn choroby u podstaw, a nie od razu objawy i diagnoza. Jestem mile zaskoczona, że istnieją jeszcze tacy lekarze jak Pani Aleksandra. Polecam wszystkim. Dbajcie ...
Opinia dodana przez: Kinia28

lekarz Jadwiga Gradkowska

Paderewskiego 8 / 4
Wałbrzych

Dołączam się do pochlebnych opinii. Pani doktor jest bardzo spokojna, kontaktowa i potrafi stworzyć świetną relację z małym pacjentem. Ma dużą wiedzę i doświadczenie, przez co jest godna zaufania. Nie przepisuje antybiotyków profilaktycznie, przez 5 lat syn miał antybiotyk jeden raz na zapalenie ucha środkowego. Jeździmy do doktor ze Śródmieścia i niech to będzie najlepsza wizytówka. Polecamy bardzo.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Ryszard Jadach

Estońska 23
Wrocław

Pan doktor ma wspaniałe podejście do dzieci. Poświeca dużo czasu pacjentowi. Opanowany i sympatyczny.
Super lekarz . Otwarty na świat i nowości. Nie zamyka się w schematach.Bardzo otwarta i kontaktowa . Lekarz z powołania.

dr Mirosława Moczała

Lekarz rodzinny, Pediatra

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Pediatryczno-Internistyczny
43-430

Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą, doświadczoną w leczeniu dzieci, konkretną, dobiera leki skuteczne, doradza w sprawie tańszych, jest na bieżąco z nowościami. Zawsze pomocna, zadaję mnóstwo ale konkretnych pytań odnośnie tego jak się pacjent czuje, poświęca dużo czasu na osłuchiwanie małego pacjenta. Mojemu synowi zdiagnozowała astmę (przy czym sugerowałam to wcześniej kilku lekarzom, że z synem dzieje się coś niedobrego ale żaden nie zareagował), skierowała do alergologa, podjęliśmy leczenie ...
Jest wspaniałym lekarzem, godnym polecenia. Pediatra z powołania. Dzięki niej Moj synek uwielbia chodzić do przychodni. Życzę każdemu takiego lekarza.