Centrum Medyczne Damiana - Przychodnia dla dzieciCentrum Medyczne Damiana - Przychodnia dla dzieci - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

Centrum Medyczne Damiana - Przychodnia dla dzieci

Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!

O nas

Przychodnia dla dzieci jest odpowiedzią na potrzeby naszych najmłodszych pacjentów. Na dwupiętrowej, przestronnej powierzchni świadczymy szeroki zakres konsultacji specjalistów dziecięcych, badań diagnostycznych, szczepień profilaktycznych oraz rehabilitacji.
W naszej zintegrowanej i wyspecjalizowane placówce do Państwa dyspozycji oddajemy 7 gabinetów lekarskich, gabinet zabiegowy oraz punkt szczepień. Osobno wydzieliliśmy części przychodni dla dzieci zdrowych i chorych.
Nasza przychodnia to miejsce przyjazne dziecku i mamie. W miłej i ciepłej atmosferze dzieci czują się swobodnie i zapominają o stresie, który towarzyszy im podczas wizyty lekarskich. Cała przychodnia została zaprojektowana z myślą o tym, żeby najmłodsi pacjenci czuli się w niej jak najlepiej. Jest w niej wiele zabawek, kolorowych ścian, a nawet jeżdżąca karetka. Stoliki, krzesełka, jak również poręcz przy schodach dostosowane są do wzrostu dzieci. Zadbaliśmy również o kącik dla mamy z dzieckiem, gdzie każda mama może w intymnym i spokojnym miejscu nakarmić lub przewinąć pociechę. Przy wejściu znajduje się miejsce na wózki, jest również winda do ich wygodnego transportu.
Konsultacje lekarskie:
• Urolog dziecięcy
• Bilanse zdrowia
• Szczepienia obowiązkowe i zalecane
Badania diagnostyczne:
Punkt Pobrań czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00, a w soboty w godzinach 9.00-15.00.
• Badania laboratoryjne: pełen zakres, w tym tryb CITO
• Szybkie testy diagnostyczne: grypa typ A i B, CRP Quik Read, Strep A Test
• Słuchu: audiometria tonalna, audiometria wysokich częstotliwości, tympanogram 3D, otoemisje akustyczne, ASSR – wyznaczanie progu słuchu we śnie fizjologicznym
• Testy alergologiczne
Nasi najmłodsi pacjenci mają zapewniony dostęp do badań diagnostycznych takich jak: USG, echo serca, EKG, RTG, EEG, tomografia komputerowa w CM Wałbrzyska 46 (budynek obok).
Zabiegi ambulatoryjne:
• Chirurgiczne (przykładowe)
o usunięcie zmian skórnych,
o pobranie wycinków skóry ( oraz badanie histopatologiczne wycinka)
o zszycie/zaopatrzenie rany
• Urologiczne
o Rozdzielenie sklejonych warg sromowych (synechia), u dziewczynek
o Odklejenie napletka w znieczuleniu powierzchniowym (emla)
o Wprowadzenie cewnika do pęcherza moczowego u dziecka poniżej 16 roku życia

Nasi lekarze

Pozostali lekarze

Neonatolog   (+3 więcej)
Lekarz rodzinny   (+4 więcej)
Psycholog   (+3 więcej)
Neurolog dziecięcy   (+3 więcej)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii