Credus Clinic

Nasi lekarze

Kompleksowość leczenia

Kontrolna wizyta - terapia osoczem bogatopłytkowym prawego kolana. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ po kilku miesiącach bólu, w końcu mogę chodzić. Bardzo dziękuję za profesjonalne podejście i pomoc. Na pewno wrócę na kolejne zabiegi osoczem, bo wiem, że jest oczekiwany efekt. Polecam!

Kompleksowość leczenia

Długo szukałam dobrego ortopedy, aż trafiłam na Pana doktora Tomasza. Serdecznie polecam :) Przede wszystkim - profesjonalne podejście do pacjenta. Pan Doktor przeprowadził wywiad, zlecił badania i zaproponowane leczenie, które nareszcie przyniosło efekty.

Kompleksowość leczenia

Do Pana doktora Andrzejewskiego wróciliśmy z synem kolejny raz, tym razem z innym urazem. Pan doktor z uwagą poświęca pacjentowi czas i niezwykle precyzyjnie analizuje sytuację. W jasny sposób tłumaczy przebieg leczenia. Rozmowa i atmosfera bardzo przyjazna. Oby jak najwięcej takich lekarzy! Bez żadnego zawahania polecam!

Kompleksowość leczenia

W placówce przyjmuje świetny ortopeda, bardzo otwarty i z empatycznym podejściem do pacjenta. Bardzo szybko zdiagnozowany problem i zaproponowane konkretne leczenie - wizyta kontrolna za 2 tygodnie. Doktor Tomasz dokładnie na USG pokazał, gdzie jest problem, przeprowadził pacjenta przez proces diagnostyczny i odpowiedział cierpliwie na wszystkie pytania. Połączenie wizyty ortopedycznej z USG jest ogromną zaletą!

Kompleksowość leczenia

Wizyta u ortopedy umówiona dla mamy. Problem ze stopą po skręceniu i nieprawidłowym postawieniu stopy ze schodka. Lekarz bardzo przyjemny, rzetelny. Szczegółowo przeprowadził wywiad, wykonał badanie plus USG, które wykazało niewielkie, ale bardzo bolesne złamanie. Doktor konkretnie przedstawił plan leczenie oraz zalecenia. Mama bardzo zadowolona i poleca Doktora Andrzejewskiego :)

Kompleksowość leczenia

Bardzo profesjonalne i zaangażowane podejście do pacjenta. Doktor Tomasz Andrzejewski rzeczowo opowiedział o tym, gdzie tkwi problem i jakie będą dalsze działania. Uzyskałam też konkretne zalecenia i odpowiedzi na moje pytania. Jestem bardzo zadowolona z konsultacji. Serdecznie polecam.

Kompleksowość leczenia

Wspaniałe miejsce, gdzie udowodniono mi, że usuwanie ósemek może być bezbolesne i mimo paniki da się to przeżyć :) Trafiłam we wspaniałe ręce Pani chirurg. Nawet dzień po zabiegu nie odczuwałam bólu i nie wyglądałam jak chomik. Dziękuję!

Kompleksowość leczenia

Pan Doktor Andrzejewski wykazał się nie tylko głęboką wiedzą w dziedzinie ortopedii, ale również empatią i troską. Bardzo klarownie wyjaśnił mi diagnozę oraz przedstawił możliwe opcje leczenia. Gorąco polecam tego specjalistę oraz tę placówkę wszystkim poszukującym kompetentnej i życzliwej opieki ortopedycznej.

Kompleksowość leczenia

Serdecznie polecam placówkę oraz pana doktora Andrzejewskiego. Jako jedyny wśród wielu ortopedów zainteresował się moim dość nietypowym przypadkiem i dąży do znalezienia oraz wyleczenia przyczyny problemu. Jest również bardzo miłą osobą. Dziękuję i do zobaczenia za tydzień.

Kompleksowość leczenia

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pan doktor potrafi postawić diagnozę a następnie, w bardzo jasny i czytelny dla pacjenta sposób wyczerpać temat. Na każde zadane pytanie usłyszałem odpowiedź. Polecam. Miło i profesjonalnie.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii