Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa im. św Jana Pawła II

Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!

O nas

Naszym celem jest wszechstronna pomoc kobietom, małżeństwom i całym rodzinom. Robimy to w poszanowaniu godności życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci. Pragniemy pokazywać, że prokreacja może być przeżywana z radością i poszanowaniem życia, nawet w obliczu poważnych problemów. Opieramy naszą działalność na dwóch filarach: rzetelnej wiedzy medycznej i wierności nauczaniu Kościoła Katolickiego.

- Udowadniamy, że jest alternatywa dla in vitro
- Leczymy przyczyny niepłodności (NaProTechnologia)
- Odrzucamy antykoncepcję, uczymy metod Naturalnego Planowania Rodziny
- Prowadzimy ciążę traktując podmiotowo zarówno matkę jak i jej dziecko
- Pomagamy kobietom pokochać swoje dziecko i siebie jako mamę wtedy, gdy jest to trudne (niechciana ciąża, upośledzenie dziecka)
- Przekonujemy, że aborcja to ZAWSZE najgorsze z możliwych rozwiązań
- Pomagamy duchowo kobietom z poważnymi moralnymi rozterkami
- Przygotowujemy do porodu, opiekujemy się noworodkiem
- Udzielamy różnorakiej specjalistycznej pomocy dzieciom, oraz jego rodzicom
- Udzielamy porad prawnych i psychologicznych związanych z rodzicielstwem

W naszej działalności kierujemy się nauczaniem świętego papieża Jana Pawła II zawartym głównie w jego encyklice Evangelium Vitae i adhortacji Familiaris Consortio. Naszą ważną inspiracją jest również encyklika papieża Pawła II Humanae Vitae oraz instrukcja Kongregacji Nauki Wiary Dignitas personae na temat problemów bioetycznych.

Sprzęt na którym pracujemy:

ALOKA ProSound ALPHA 7
Kliniczny, kompaktowy ultrasonograf klasy PREMIUM

Innowacyjny, kompaktowy system klasy Premium o najwyższej wydajności i jakości. ALOKA Alpha 7 to najnowszy system zbudowany na uznanej platformie Alpha, to pierwszy kompaktowy system klasy Premium – stworzony w zawansowanej, najnowszej technologii firmy ALOKA – Ultimate Compounding Technologies – oferuje obrazowanie diagnostyczne najwyższej jakości i wydajności na poziomie dotąd niespotykanym w świecie ultrasonografii.
ALOKA Alpha 7 posiada super wydajny 12 bitowy przetwornik cyfrowy, dowolnie konfigurowalną (w zależności od aplikacji) ilość kanałów nadawczo-odbiorczych, zawansowana technologia II harmonicznej (Extended Pure Harmonic Detection – ePHD) bezpośrednio wpływa na szybkość i wiarygodność przeprowadzanych badań ultrasonograficznych.

ALOKA Alpha 7 posiada unikalny tryb obrazowania Dopplerowskiego eFlow (Extended Flow – kolorowy Doppler nowej generacji), łączącej w sobie niespotykaną wcześniej czułość z niewiarygodną wprost rozdzielczością przestrzenną i czasową. Zastosowanie tej opcji pozwala obserwować przepływy i unaczynienie tkanek z dokładnością nieosiągalną dotąd nawet przy zastosowaniu środków kontrastowych.
Na czystość obrazu ma również istotny wpływ zastosowanie głowic hemisferycznych o konstrukcji wielorzędowej (HST+) z ogniskowaniem dwupłaszczyznowym.

Specyfikacja sprzętu pochodzi ze strony jego producenta.
Pełna charakterystyka tu: http://miromed.pl/produkt/aloka-prosound-alpha-7/

Właścicielem Poradni Zdrowego Rodzicielstwa jest Fundacja S.O.S Obrony Poczętego Życia. Została ona założona w 1989 r. przez Księdza Ryszarda Halwę, pallotyna.

Nasi lekarze

Chirurg ogólny   (+5 więcej)
Ginekolog położnik   (+3 więcej)
Internista   (+3 więcej)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki