Lekarze Toruń

Otolaryngolog

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne
Szosa Bydgoska 46
87-100 Toruń

Bardzo uprzejma Pani doktor, cierpliwa i otwarta do ludzi. Wielu lekarzy powinno brać z niej przykład, w jaki sposób traktować pacjenta. Podczas badania zwraca nie tylko uwagę na problem z jakim się przyszło, ale też doradza jakie konsultacje będą potrzebne.

lekarz Teresa Łukasiewicz

Rabiańska 17 lok. 4
87-100 Toruń

Bardzo sympatyczny i wspaniała kobieta. Super podejście do pacjenta (córka 1,5roku) . Poświęciła nam naprawdę dużo czasu, wysluchala i wyjaśniła z ogromnym poświęceniem uwagi na stan zdrowia dziecka .Trzy miesiące córka chodziła z duszącym kaszlem raz suchym a pod koniec mokrym, byliśmy zbywani u innych lekarzy i bez diagnozy. W końcu trafiliśmy na sympatyczna pani doktor z super podejściem i córka w końcu zdrowa 😊 Bardzo dziękujemy i z czystym ...
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Łukasz Paczesny

ulica Podgórna 12
87-100 Toruń

Fantastyczny lekarz! Godny polecenia. Nie tylko jest uprzejmy ale co najważniejsze przeprowadził bardzo dokładne badanie kręgosłupa córki. Wytłumaczył bardzo dokładnie. W końcu ktoś potraktował nas jak osoby, które nie znają problemu a nie ja specjalistów. Ja nie jestem lekarzem i nie musze się na tym znać więc potrzebuję dokładnego wytłumaczenie co się dzieje i takie otrzymałam od dr Paczesnego. Pani wyżej pisze obrażona, że dostała skierowanie na rezonans prywatnie najwidoczniej ...
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Małgorzata Szufarska

Stomed
Mickiewicza 134/136
87-100 Toruń

Pani doktor jest ze mną od 23 roku życia. Jej podejście, zaangażowanie jest zawsze wzorowe. Zaufałam jej w 100% i dzisiaj z całą pewnością jestem przekonana, że dokonałam właściwego wyboru.Bywaly trudne momenty a ja zawsze byłam dobrze o wszystkim doinformowana, przebadana i wręcz dopieszczona. Polecam Panią Doktor i śmiem twierdzić, że badania u niej to tylko i wyłącznie kobieca przyjemność.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Maciej Jackowiak

Traumatolog, Ortopeda

Novamed Jackowiak Krajewski Sp. J.
Broniewskiego 4/2
87-100 Toruń

Trafiłam do doktora Jackowiaka przypadkiem, ale to była najlepsza decyzja w życiu. Podarował mi drugie życie , przeprowadził skomplikowaną opetację dzięki której chodzę - nie utykam a noga jest silna .Za tydzień kolejna opetacja , ale jestem spokojna , bo wiem że operować będą mnie najlepsze ręce , że doktor Jackowiak złapie mnie za rękę przed zabiegiem , a jego troska , dobroć i wrsżliwość pomogą mi przetrwać pobyt w ...
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Dorota Termanowska

Alergolog, Pediatra

Szeroka 30
Toruń

Pani doktor ma dużą wiedzę. Bardzo mądra i rzeczowa kobieta. Profesjonalizm, podejście do Malutkich dzieci. Wysoka kultura osobista. Pani doktor wszystko ładnie wytłumaczyła. Sama mam wykształcenie medyczne. Bardzo dobra Pani Alergolog w Toruniu, a niestety w dzisiejszych czasach brakuję takich lekarzy. 10/10. Jeżeli macie Bardzo alergiczne dzieci z całego serca polecam! W gabinecie czuliśmy się jak u siebie w domu a nie jak na przysłowiowym przesłuchaniu.
Opinia dodana przez: Oliwia
Dziękuję za to, że jest taki oddział jeden z najlepszych w Polsce. Nie jest to tylko moja opinia, ale też wielu innych pacjentów. Stworzył go go zespół najlepszych specjalistów i wspaniałych pielęgniarek. Dla mnie najważniejszą osobą na tym oddziale jest Pan doktor Mazurek. Lekarz z ogromem empatii do pacjenta, wspaniały fachowiec w swojej dziedzinie, ale również cudowny człowiek. Poprostu brak mi słów na wyrażenie mojej wdzięczności.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Jarosław Redziński

Chirurg onkolog

Centrum Homeopatii
Szczytna 1
87-100 Toruń

Wracam bardzo rozczarowana. Na mój wniosek jedno z pomysłów anulowane, a drugie na tak ale to była moja sugestia. Czułam się nie pewnie, rozmydlanie tematu ale może też dlatego, że działał w zastępstwie. No ale lekarza, którego zastępował nie da się zastąpić.
Opinia dodana przez: HANNA

lekarz Sylwia Jaworska

Neurolog

ulica Podgórna 12
87-100 Toruń

Super lekarz, godny polecenia. Jest b. dociekliwa ,z cierpliwością wysłucha pacjenta i bardzo dokładnie bada przed postawieniem diagnozy.
Opinia dodana przez: Janina J.

lekarz Marek Kuternoga

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w Toruniu
ulica Dąbrowskiego 1
87-100 Toruń

Pan doktor który leczy mnie od kilkunastu lat zarazem moją całą rodzinę jestem mu bardzo wdzięczny za pomoc którą służy bardzo pomaga bo to fachowiec w swoim zawodzie mogę tylko bardzo serdecznie podziękować który bardzo pomaga ludziom.Dziękuje Panu doktorowi za wszystkie porady życzę zdrowia dla Pana i całej rodziny
Opinia dodana przez: Andrzej
ten lekarz uratował mi nogę po wypadku. jedyne co pamiętm to uśmiech, który "powiedział " , że wszystko będzie dobrze. bardzo w porządku człowiek, podobno jego żona jest świetnym ginekologiem

lekarz Małgorzata Jaworowska

87-100 Toruń

Pani doktor jest lekarzem z dużym doświadczeniem, przygotowaniem i zapałem. Profesjonalizm i spokój z jakim prowadziła mnie do operacji (potrzebne badania itp.) powodował, że oddałam się tym czynnościom i samej operacji z pełnym zaufaniem. Po operacji wstawienia endoprotezy stawu biodrowego - trudnej a wykonanej bezbłędnie wróciła możliwość normalnego chodzenia bez bólu, kuli, wykrzywionej postawy. Wyrażam wielką wdzięczność Pani doktor. Polecam!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Elżbieta Zaremba

Ortodonta

Gabinet stomatologiczny
87-100 Toruń

Lekarka w pełni spełnia moje oczekiwania. Jest kompetentna i uprzejma. Wesoła i sympatyczna. Dzieci za nią przepadają. Poświęca zawsze sporo czasu dla każdego pacjenta. Szczegółowo planuje leczenie i ustala wszystkie szczegóły. Wiem co mnie czeka podczas leczenia. Warto przekonać się i przyjść na pierwszą wizytę. Ceny aparatów nie są wygórowane i można w miarę możliwości finansowych rozłożyć ten koszt na raty. Największym atutem pani doktor jest dostępność. W razie niespodziewanych ...

lekarz Iraida Szarkowska

ulica Kościuszki 12
87-100 Toruń

Noszę okulary od 16 roku życia, byłem u wielu specjaistów w moim mieście Toruniu, ale dopiero po założeniu szkieł zapisanych przez doktor Szarkowską czuję się komfortowo i widzę prawidłowo. Przez 25 lat żaden specjałista nie potrafił wykryć tak prostej wady, jaką jest astygmatyzm.
Lekarz profesjonalista.Całościowe badania. Długa wizyta w szpitalu, szczególowe pytania.Prawie sto procent traffionej diagnozy.

lekarz Gabriel Bielawski

Kardiolog

Szpital Miejski
Batorego 17
Toruń

W czasie wykonywania koronografii a następnego dnia angioplastyki małomówny,zdecydowany,pewny tego co robi.Swoją postawą w czasie zabiegu działa uspakajająco na pacjenta.

lek. dent. Hanna Walkowska

87-100 Toruń

leczę zęby u Pani doktor od pewnego czasu, kiedy poprzednia "cudowna", polecana przez znajomych pani dr zostawiła mi kawałek narzędzia w zębie.. Jak do tej pory jestem zadowolona, ceny może nie są najniższe ale mam do Pani dr zaufanie.

lek. dent. Dorota Jaraczewska

87-100 Toruń

Pani doktor uratowała mi zęba podczas gdy inny doktor chciał już wyrywać (bo tak przecież najłatwiej). Także serdecznie polecam!

lekarz Weronika Piszczek

Nałkowskiej 10
87-100 Toruń

Jestem świadkiem leczenia mojego młodszego brata, który choruje na czerwienicę prawdziwą. Od początku prowadzi go Pani dr Weronika Piszczek. Leczenie trwa już kilka lat, a ja zajmuję się "obsługą" brata, który jest inwalidą i osobą samotną. Dlatego mam pełną wiedzę o jego problemach. Od początku leczenia dr Piszczek dała się poznać jako osoba kompetentna, niezwykle cierpliwa, uprzejma i dokładna. Diagnoza i zastosowana terapia doprowadziła do ustabilizowania stanu zdrowia brata, a ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Jolanta Danninger

Specjalistyczny gabinet ginekologiczno - położniczy. Jolanta Danninger
Fałata 17a/6
87-100 Toruń

Wczoraj byłam pierwszy raz u pani ginekolog z bardzo wczesna ciąża byłam strasznie zestresowana ale ta cudowna pani pokazała że nie muszę się stresować 💓 wszystko wyjaśniła po kolei. Cudowna kobieta
Opinia dodana przez: Aleksandra