Lekarze Opole

Przez lata "leczyłem się" u dr Stolarczyk. Zmieniłem na dr Urbańczyk - okazało się, że to jedna z lepszych decyzji medycznych w moim życiu. Podejście pani doktor jest niezwykłe! Autentycznie przejmuje się losem pacjenta, stara się pomóc, wizyta jest kompleksowa. Nawet dzwoniła telefonicznie by "przypomnieć", że mam przyjść. Gdybym wcześniej na nią trafił...
Opinia dodana przez: D

Marek Mączka

Damrota 10A/12
45-064 Opole

Bardzo dobry lekarz byłam dzisiaj na badaniach prenatalnych wszystko powiedział co i gdzie u dziecka widać nawet 14 zdjęć dał. Naprawdę wporzadku polecam.
Opinia dodana przez: Lidia

lek. dent. Waldemar Hajduk

Chirurg stomatolog, Stomatolog

MegaMed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Chabrów 117
45-221 Opole

... nie wiem co napisać. Obojętne czego bym tu nie umieścił, to i tak nie wyrazi bólu jaki nas wszystkich spotkał. Gdziekolwiek teraz jesteś na pewno pomagasz z całej swojej duszy wszystkim. I miej dalej nas w swojej opiece. Tak jak za życia, tak i w lepszym świecie.

dr n. med. Paweł Mielczarek

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Ozimska 25, Budynek Kaskada III piętro
45-057 Opole

Tą drogą chciałbym podziękować Panu Doktorowi za leczenie mojego syna w Oddziele Chirurgii Dziecięcej na Witosa w Opolu. Wraz z Kubą trafiliśmy do oddział zaraz po urodzeniu z powodu poważnej wady układu moczowego. Pan Doktor dokładnie wytłumaczł nam na czym polega choroba i jak będzie przebiegało leczenie. Mały przeszedł dwie operacje. Wszystko przebiegło dobrze. Teraz przychodzimy do kontroli i Doktor upewnia nas że Kuba będzie zdrowy. Dziękuję za serdeczną i ...
Opinia dodana przez: Tatokuby

lekarz Antoni Kosiba

Młyn Prokopa
Opole

Dr Kosiba wspaniałym fachowcem , konkretny,uprzejmy,dba o pacjenta.Uratował mi nogi , ręce , serce.Polecam w 100%

lekarz Krzysztof Tomsza

Lekarz medycyny ratunkowej

ulica Grota Roweckiego 11E/6
45-256 Opole

Wyjątkowo kompetenty lekarz. Pełen empatii i zrozumienia. Potraktował mojego dziadka z pełnym szacunkiem i poświęcił nam na wyjaśnienia sporo swojego czasu!!!! Szczerze polecam i serdecznie dziękuję!!!

lekarz Marcin Kalus

Prywatna Praktyka Lekarska
Opole , ul. Wrocławska 286 /2
45-716 Opole

Pan doktor ze wspaniałym podejściem do pacjenta- co rzadko się zdarza- ułatwia badanie przez poczucie humoru. Postanowiłam zacząć leczyć się u niego, mimo iż moja pani doktor jest osobą doświadczoną.
Opinia dodana przez: Małgosia

lek. dent. Nidal Abolfadel

Chirurg stomatolog

nzozeuromed
sosnkowskiego 40-42
Opole

Najlepszy stomatolog i chirurg jakiego znam- sprawdziłam z 8-9 lekarzy ( w tym wrocławskich estetycznych) i nikt nie może się równać z dr Nidalem. Nie jestem w stanie zliczyć ile zębów już mi uratował ( z powodu choroby przewodu pokarmowego- moje zęby kruszą się i zapadają- On jedyny odkrył w czym problem i stale mnie leczy). Jestem po zabiegu resekcji, wszczepianiu implantów oraz mam kilka koronek- wszystko w idealnym stanie. ...

lek. dent. Maciej Bystry

Prywatny Gabinet Lekarski
Wiejska 114
45-303 Opole

Pełen profesjonalizm, leczę zęby od dziecka u tego lekarza i zawsze jestem zadowolony, polecam innym
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Krystyna Augustyn

Laryngolog, Foniatra

Chabrów 20 lok. 10
45-221 Opole

Uważam, że Pani doktor jest naprawdę znakomita. Bardzo uprzejma, tłumaczy dolegliwosci i co najważniejsze wyleczyla mnie. Z pewnością gdy bede miał problemy z gardłem znów zwróce sie do Pani Augustyn. Polecam.

lekarz Jadwiga Czarny

Dermatolog, Wenerolog

Opole

Pani doktor przesympatyczna i bardzo cierpliwa. Jak dla mnie wyczerpująco i konkretnie odpowiadała na moje pytania i wątpliwości.

lekarz Robert Janiszewski

Chirurg onkolog

Wojewódzki Szpital Onkologiczny
Opole

bardzo dobry lekarz. Poszłam do niego prywatnie z guzami na węzłach chłonnych, które okazały się nieszkodliwe. Wybadał, że mam powiekszoną tarczycę. Badanie było długie i dokładne. Polecił mi dobrego radiologa w Opolu, który ma dobry sprzęt.

lekarz Łucja Skowron

ulica Krakowska 12
45-067 Opole

Serdeczna Pani doktor z dużą wiedzą. Wizyta w przyjaznej atmosferze, wszystko wytlumaczy i poswięci odpowiednią ilosc czasu.

lekarz Anna Bieniasiewicz

Neurolog

Armii Krajowej 16a lok. 2
45-071 Opole

Pani dr Anna Bieniasiewicz. Jest lekarzem kompetentnym i kompleksowo podchodzi do problemów zdrowotnych. Jest dobrym specjalistą neurolog i godna polecenia. Mnie pomogła
Opinia dodana przez: matrix007

lek. dent. Maciej Knuth

ulica Mickiewicza 4/213-201
45-369 Opole

Pełen szacun dla duetu Macieja Knuth z małżonką Katarzyną. Po raz pierwszy spotkałam się z leczeniem na podstawie przeswietlenia. poprzedni dentysta leczył na pseudo wyczucie którego nie miał. Dwie wizyty I leczenie kanałowe zakończone. Po wielkiej traumie jaka mnie spotkała włącznie ze znieczuleniem które prawie wyslalo mnie na tamten świat, gdzieś musiałam się udać. I tu szok. Doktor Maciej po pierwsze zapewnia swoją osobą komfort psychiczny. Strach znika. Sympatyczny i ...
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

Andrzej Kucharski

Chirurg naczyniowy

Opole

kompetentny, uprzejmy. Jestem zadowolony z wizyt.

lekarz Grzegorz Zasański

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Stokrotek 24/2
45-219 Opole

Bardzo skrupulatny lekarz, poświęcający dużo czasu pacjentom, potrafi prostym językiem objaśnić pacjentowi dany problem oraz udzielić trafnych wskazówek. Polecam Pana Doktora.

lekarz Krzysztof Womperski

Kardiolog

MEDREM-POLIKLINIKA
KATOWICKA 55
Opole

Bardzo miły,zainteresowany stanem zdrowia pacjenta.

lekarz Konrad Gliński

w trakcie remontu
Katowicka 19 lok. 7
Opole

jest bardzo dobrym lekarzem, który mimo tego że wiele lat pełnił stanowisko ordynatora oddziału, miał zawsze czas dla pacjentów i przeprowadzał wiele operacji.

lekarz Marcin Pasternok

Szpital Ginekologiczno-Położniczy
Opole

Pan doktor robi bardzo dobre wrażenie, wzbudza zaufanie. Zajął się moim przypadkiem bez chwili zwłoki. Polecam