Lekarze Psychiatra dziecięcy

lekarz Beata Nowakowska

ul.dowbora musnickiego
64-100 Leszno

Serdecznie polecam! Bardzo dobry lekarz psychiatra. Jakaś tak mądrość życiowa i spokój od Niej bije i co istotne dobrze diagnozuje i leczy. (Ja leczę się u p. Beaty również w Lesznie na Racławickiej).
Opinia dodana przez: Lena

lek. med. Justyna Kuc-Gratel

Praktyka Lekarska Justyna Kuc-Gratel
Rybnik, ul. Energetyków 22
Rybnik

Pani doktor jest trzecią psychiatrą, do której trafiłam i w końcu miałam dobre wrażenie. Rozmowa trwała godzinę, wysłuchała moich problemów jednocześnie zadając adekwatne pytania. Było widać, że wie, o czym mówi. Dodatkowo skierowała mnie na dalsze badania diagnostyczne i poleciła terapeutów. Naprawdę jestem zachwycona.

lekarz Monika Wolska

Wąska 10
43-100 Tychy

Pani Doktor Monika Wolska to lekarz z powołania. Potrafi wysłuchać pacjenta. Indywidualne podejście do chorego.Troszczy się o chorego. Zaangażowana w leczenie pacjenta. Nigdy jeszcze nie odmówiła pomocy. W dobie pandemii koronawirusa nie mam problemu, żeby się dodzwonić do Poradni i poprosić o teleporadę. Pani Doktor życzliwa i uprzejma. Bardzo polecam zainteresowanym.,a zwłaszcza pierwszorazowym pacjentom.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Tomasz Błaszczyk

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Warcie
Warta, ul.Sieradzka 3
98-290 Kalisz

Cierpliwy i wyrozumiały lekarz. Polecam z czystym sumieniem. Dociekliwy w rozmowie z pacjentem. Byłam u wielu psychiatrów ale myślę że Pan Tomek jest lekarzem z powołania.
Opinia dodana przez: Sara

Leszek Kuczkowski

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Leszek Kuczkowski
77-100 Bytów

Zanim musiałem szukać psychiatry, sądziłem, że to zbędne wydawanie pieniędzy i każdy powinien sam dać sobie radę. Po pierwszym spotkaniu zostałem zaskoczony. Pan Doktor nie mówił "będzie dobrze", nie oferował banalnego pocieszenia, tylko pod koniec spotkania z pozornie błahych kwestii wyciągnął wniosek, którego sam nie widziałam przez całe swoje życie. Na kolejnych spotkaniach było podobnie, p. doktor prowokuje do samodzielnego myślenia i znajdowania odpowiedzi w sobie, a przy tym cały ...
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Blanka Skrzypkowska-Brancewicz

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz, wiedza, doświadczenie, życzliwa, ale konkretna osoba, nie wieje chłodem zdystansowanego profesjonalisty-analityka. Bardzo dobra organizacja sekretariatu. Jeśli doktor nie ma zawsze zadzwonią. Na wizycie mam wrażenie, że Doktor pamięta co było na poprzednich wizytach.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Krystyna Król-Berdzik

Psychiatra

Zdrowie Psychiczne Specjalistyczny Ośrodek Terapii i Promocji Zdrowia Psychicznego
ul. Śniadeckich 42
Poznań

Lekarz z powołania. Jestem trzecim pokoleniem, ktore korzysta z pomocy Pani Doktor. Indiwidualne podejscie do pacjenta, rozmowa pełna troski i ciepła. Pomaga czlowiekowi żyć na nowo. Z calego serca polecam.
Opinia dodana przez: Monika

dr Agata Dwilewicz

Przychodnia
dr. Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Pani doktor Agata jest wspaniałym lekarzem leczę się już u pani Agaty od siedmiu lat jest wrażliwy delikatnym sympatycznym lekarzem bardzo mocno szanuje panią Agatę dzięki niej potrafię żyć ze swoją chorobą zawsze ma pomóc że strony pani Agaty mogę zawsze na nią liczyć pozdrawiam gorąco przesympatyczna panią Agatę

dr n. med. Roma Kornet

Remedium Clinic
Gdańska 80A
Bydgoszcz

Świetna lekarka. Leczę się u Pani doktor od lutego 2010. Jest bardzo dobrym diagnostykiem i doświadczonym lekarzem, bardzo ciepłą osobą skupioną na pacjencie, ma fantastyczne poczucie humoru, co na pewno ułatwia jej przełamanie lodów i nawiązanie dobrego kontaktu z nowymi pacjentami. Na każdej wizycie pyta się o samopoczucie, objawy, zarówno te, które ustąpiły, jak i te, które doszły, pyta o skutki uboczne leków, w razie gdy jakiś lek ma ich ...
Opinia dodana przez: R_B

lekarz Grażyna Glapa

Przychodnia Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień
Podwale 13
50-043 Wrocław

Jest bardzo ciepłą,współczującą i wyrozumiała.Brak słów które mogą opisac tak cudownego lekarza.Ja osobiście dzięki P.dr.Glapie zawdzięczam życie nie umiem wraźic ile ciepła i serca umie podarowac w czasie wizyty.Z całego serca polecam jak i życze by P.dr.Glapa dostawała od nas pacjetów też duzo szacunku i podziekowań za jej podejscie do pacjeta.Z wyrazami szacunku Elzbieta K.stała skomplikowana pacjetka/:)

lekarz Urszula Żok-Jaroszewska

Psychoterapeuta, Psychiatra

Prywatny Gabinet Psychoterapeutyczny Urszula Żok-Jaroszewska
Limanowskiego 11 m 82
02-903 Warszawa

Ciepła, inteligentna i empatyczna osoba. Potrafi pomóc. Polecam każdemu wrażliwcowi:)

Olgierd Kossowski

Neurolog, Psychiatra

Słowackiego 28 lok. 1
43-300 Bielsko-Biała

stara się pomóc pacjentowi jest kompetentny i uprzejmy

lekarz Jacek Pasternak

Pabianicka 25
53-339 Wrocław

Pan Jacek to najlepszy lekarz jakiego można sobie wymarzyć zwłaszcza w tej trudnej profesji jaką jest psychiatria. Jedyny lekarz w tej dziedzinie do którego nie mam kompletnie żadnych obaw oraz stresu gdy przychodzi termin wizyty. Konkretny empatyczny cierpliwy Bardzo profesjonalny. Po każdej wizycie czuję się jak by mi podładował ktoś akumulatory ponieważ pan doktor przekazuje tyle pozytywnej energii dobrego humoru i ciepła. Najlepszy lekarz i bardzo bardzo serdecznie polecam wszystkim ...
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Seksuolog
                                       dr hab. n. med. Bartosz Grabski

dr hab. n. med. Bartosz Grabski

Seksuolog, Psychiatra

Centrum Dobrej Terapii
Miłkowskiego 7/U1
Kraków

Co tu mówić, nie ma lepszego, bardziej kompetentnego i z bardziej empatycznym podejściem do pacjenta, lekarza.

dr n. med. Krzysztof Sołtys

Syntonia - Poradnia Zdrowia Psychicznego w Gdyni
ulica Zgoda 9/1
81-361 Gdynia

Pan Doktor Sołtys to wybitny specjalista w swojej dziedzinie. Współpraca z Panem Doktorem różniła się od współpracy z innymi lekarzami. Oprócz opierania doboru leków i terapii na swojej rozległej wiedzy, Pan doktor zalecił codzienne monitorowanie objawów według ustandaryzowane skali, dzięki czemu przebieg choroby z pozoru chaotyczny, dał się usystematyzować, co uczyniło dobór leków skuteczniejszym. Cenię Pana Doktora Sołtysa za skuteczność i profesjonalne podejście.
Opinia dodana przez: Anonimowe

lekarz Martyna Szurmińska

Poradnia Zdrowia Psychicznego
Wałbrzych,ul. Batorego 4
58-309 Wałbrzych

Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem, widać, że zna się nie tylko na psychiatrii, ale na innych chorobach somatycznych, dowiedziałam się potem od Niej, że pracowała kiedyś Pogotowiu Ratunkowym, a także była lekarzem pierwszego kontaktu w poradni na Sabiecinie. Znała moje leki. Biorę ich dużo od lekarzy internistów. Znała jak działają i tak dobrała mi leki psychiatryczne by nie kolidowały z innymi. Inni Lekrze psychiatrzy nawet mnie nie pytali jakie ...
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Jadwiga Rytelewska

Prosta 27/28 lok. 1
10-028 Olsztyn

godna polecenia jest bardzo mila i profesjonalna
Bardzo dobry lekarz,pomoze dobrać odpowiednie leki,bardzo mi pomogła polecam wszystkim,jest kompetentna ,miła i potrafi poswięcić czas pacjentowi
Opinia dodana przez: ewa
Polecam z całych sił, świetny lekarz, specjalista w każdym zakresie. Pomocny człowiek, fachowiec. Pierwszy lekarz, który cokolwiek był w stanie pomóc mojej córce, na prawdę dobry i sumienny człowiek.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Eligiusz Stamirowski

os. Zachód B 12e lok. 7
73-100 Stargard Szczeciński

Jeśli ktokolwiek zastanawia się na pójściem do dr. Eligiusza Stamirowskiego to nie ma powodów do obaw.Doktor niesamowicie kompetentny,uprzejmy,dokładny.Kompleksowo podchodzi do problemu pacjenta.Na samym początku wzbudził moje zaufanie i poświęcił mi bardzo dużo czasu.Jestem bardzo zadowolona z wizyt u doktora.
Opinia dodana przez: Justina322