Lekarze Psychiatra dziecięcy

lekarz Paulina Pabin-Rykaczewska

ul. Tadeusza Kościuszki 43/47
87-100 Toruń

U Pani Doktor Rykaczewskiej lecze sie od 8 lat. Od razu swietnie dobrala mi leki wobec czego praktycznie nastapila remisja choroby i do dzis lekow nie trzeba zmieniac. Cenie u Niej fachowosc, stanowczosc, a zarazem cieplo i opiekunczosc. Jest to kulturalna i przemila osoba. Polecam tego lekarza!
Opinia dodana przez: Slawomir

lekarz Joanna Jakacka

ul. gen. Armii Aleksandra Gorbatowa 37
07-410 Ostrołęka

Wspaniały lekarz, miła, ciepła i życzliwa osoba o dobrym sercu. Profesjonalne i empatyczne podejście do pacjenta. Wizyty odbywają się w przyjaznej atmosferze, dzięki czemu nie czuje się skrępowania i można swobodnie wypowiedzieć się, swoje problemy i dolegliwości. Pani doktor potrafi cierpliwie słuchać, okazywać wsparcie jakiego w danej chwili potrzeba i podnosić na duchu. Już za pierwszym razem dobrała mi odpowiednie i skuteczne leczenie. Bardzo mi pomogła w trudnym momencie mojego ...
Opinia dodana przez: Iwona W.

lekarz Lidia Skinder-Wywiał

Ośrodek Wczesnej Interwencji
Jana Dekerta 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani doktor leczy mnie od dwuch lat jest serdeczna i uprzejma,dopiero pani doktor zdiagnozowali moja chrobe jestem chora na chorobe afektywną dwubiegunową i od lat zmagała sie z objawi nie wiedząc co mi jest,bardzo polecam zawsze bardzo pomocna i empatyczna.

lekarz Ewa Bystrzycka

Teatralna 1 pok. 104
58-500 Jelenia Góra

Niesamowita Pani Doktor. Bardzo ciepła, empatyczna, o fachowym podejściu i poświęcająca dużo czasu pacjentowi. Nigdy z takim psychiatrą się nie spotkałam. Jestem w głębokim szoku, że tacy lekarze istnieją.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Longina Zalska

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Warszawa

Witam, aż dziwne, że tak wspaniała osoba jak Pani Longina Zalska do tej pory nie była obecna w tym rankingu. Dotarłam do niej od doktora Rasia. Dzięki niej wracam do życia. Dziękuję Pani doktor.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psychiatra
                                       dr n. med. Ewa Jarzębska

dr n. med. Ewa Jarzębska

Psychiatra, Neurolog

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 2
ul. Dyrekcyjna 33 F (Parter)
50-528 Wrocław

Pomagajmy Razem Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sawicki 8455 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą, zakup leków, rehabilitację w codziennym funkcjonowaniu w problemach życia codziennego za co serdecznie dziękuję z całego serca. Proszę Przekaż 1% podatku KRS OOOO270809 Cel Szczególny 1% Sawicki 8455 Serdeczna Prośba o Pomoc Zwracam się z bardzo gorącym apelem do Państwa i z serdeczną ogromną prośbą jako do ludzi życzliwych wyrozumiałych ...
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Elżbieta Kuballa

Kuballa – Gabinet medycyny estetycznej i chirurgicznej
Dworcowa 11
44-240 Żory

Do pani doktor trafiłam z polecenia innej chorej. Poświęca duzo czasu. Zadaje czasem trudne pytania ale prowadzą one do zastanowienia nad swoim postępowaniem i korygowaniem tego. Wyjaśniła mi skad mi się bierze mój problem, wyjaśniła dlaczego powinnam brać leki. Dobrze dobrała leki- przy czym nie daje dużych dawek. Nie zalezy jej na uśpieniu pacjenta ale na utrzymaniu jego aktywnosci w społeczeństwie. Bardzo uprzejma i kontaktowa. Dyskretna i godna zaufania. Nie ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Piotr Domisiewicz

Centrum Zdrowia Parkowa 10
Parkowa 10
51-616 Wrocław

Bardzo rzeczowa wizyta. Szybka i trafna diagnoza.Duże poczucie bezpieczeństwa podczas wizyty. Dobra lokalizacja - blisko dworca PKP.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Jędrzej Nowaczyk

Dworcowa 2/g.108
83-300 Kartuzy

Bardzo uprzejmy lekarz,potrafiący prawidłowo zdiagnozować przyczynę choroby i odpowiednio dobrać leki.Dziękuje panie doktorze za pomoc i polecam wszystkim. Bogdan z Gdańska
Opinia dodana przez: Bogdan
Pani doktor Wiśniewska jest wspaniałą, ciepłą osobą, rozumiejącą drugiego człowieka. Jest cierpliwa, nie "patrzy" na zegarek. Przyjęła mnie mimo kompletu pacjentów, gdyż miałam ogromną potrzebę wypowiedzenia się na temat moich bardzo trapiących mnie ostatnio problemów., oraz dobrania leków, gdyż od lat cierpię na depresję. Gdyby było więcej takich lekarzy to świat byłby lepszy i piękniejszy, dziękuję Pani Doktor!
Opinia dodana przez: janina1

dr hab. n. med. Krystyna De walden-Gałuszko

ul. Ludowa 2/1
80-279 Gdańsk

Kobieta anioł. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Z ogromną wiedzą, empatią - o co dziś niezmiernie trudno, z sercem. Nie znajduję słów, by Ją ocenić. A "dziękuję" to dużo za mało.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Marciniak

Sienkiewicza 7 (Zdrowie)
09-100 Płońsk

Pani Doktor ma indywidualne podejście do każdego pacjenta, poświęca każdemu tyle czasu ile potrzebuje, jest bardzo uprzejma. Od lat leczę się u Pani Doktor w przychodni i jestem bardzo zadowolona. Jest naprawdę godna polecenia.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Anna Serafin

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Leczenia Uzależnień
Dzielna 7
00-154 Warszawa

bardzo dobry lekarz,wzbudza zaufanie, podaje nie tylko diagnozę ale tez różne sposoby leczenia,poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu,dokładnie tłumaczy chorobę , jej objawy i wskazuje jak pokonać problem,gorąco polecam

dr n. med. Joanna Żurada-Wyrwińska

Krasickiego 11 lok. 2
81-377 Gdynia

dzieki za wszystko.metody sa tak skuteczne ,ze dzieki PANI jestem (normalna)

mgr Iwona Peczka-Przygoda

Neurologopeda, Neurologopeda dzieciecy

Iwona Peczka-Przygoda
Przemysłowa
Lubań

Fachowa neurologopedka z ogromnym zasobem wiedzy i kompetencją. Doskonałe podejście do dzieci. Sympatyczna i kontaktowa.Chodziłam do tej Pani z moim dzieckiem,bardzo nam pomogła. Polecam
Takich lekarzy powinno być więcej! Bardzo sympatyczny, uprzejmy i wyrozumiały człowiek, a przy tym niezwyle profesjonalny i kompetentny. Polecam serdecznie Pana Doktora. Przywrócił mi radość życia i zaufanie do ludzi! Pozdrawiam

dr n. med. Magdalena Stokowacka-Zakrzewska

Specjalistyczny gabinet Psychiatryczny
3-go Maja 14, DT SEZAM, III piętro
41-200 Sosnowiec

Wizyty przebiegają bardzo spokojnie i komfortowo, w luźnej, przyjaznej atmosferze- Pani doktor zawsze maksymalnie skupia się na pacjencie, nie spogląda na zegarek, nie niecierpliwi się. Jest bardzo wnikliwa, zgłębiając problem zadaje dużo pytań, ale też potrafi wsłuchać się w człowieka, spokojnie wyjaśnia wszystkie moje wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu terapii i zapisanych leków, serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: maria82

lekarz Justyna Sędek

Seminaryjska 23
25-366 Kielce

Super lekarz. Bez żadnych uprzedzeń i otwartą głową :-). Polecam
Bardzo dobry lekarz, podejście do pacjenta wzorowe, dobór leków odpowiedni, polecam wspaniałą panią doktor
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Magdalena Gromysz

Dział Farmacji Szpitalnej
Piłsudskiego 28
23-100 Bychawa

lekarz autentycznie zainteresowany właściwą diagnozą pacjenta.Poprzez szereg kompleksowych i szczegółowych pytań starajacy sie ustalić przyczynę choroby.Rzeczowo,spokojnie i w sposób zrozumiały dla pacjenta stara się tłumaczyć chorobę oraz przedstawia sposób leczenia.Ilość poswięconego czasu jest absolutnie adekwatna i wystarczająca do potrzeb pacjenta.Wysoki poziom obsługi pacjenta.Lekarz uprzejmy i rzeczowy.Chętnie odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości pacjenta.Z czystym sumieniem polecam.Uważam,że inni powinni wybrac tego lekarza ze względu na jego wiedzę,fachowość i życzliwe podejście do ...
Opinia dodana przez: grzegorz