Lekarze Psychiatra Gdańsk

prof. dr hab. n. med. Hanna Jaklewicz

Psychoterapeuta, Psychiatra

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Bardzo kompetentny lekarz. Pani profesor pokazała jak ogromna jest przepaść pomiędzy psychologiem a specjalistą. polecam

dr n. med. Anna Pakalska-Korcala

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n.med. Anna Pakalska-Korcala
ul. T.Sygietyńskiego 3
Gdańsk

Bardzo dobry lekarz godny polecenia! Koszt wizyty stosunkowo wysoki Ale Pani doktor poświęciła nam bardzo dużo czasu i czułam że warto było. Jesteśmy pod stałą opieką A wcześniej odwiedziliśmy innym specjalistów.
Opinia dodana przez: Malgorzata
Bardzo rzeczowe podejście do problemu i pacjenta. Poświęcona uwaga i zaangażowanie. Dr Wrońska - człowiek na swoim stanowisku z powołania. Sama wizyta jest już odczuwalną pomocą.
Opinia dodana przez: Anonimowa pacjentka

Monika Czucha-Wołkowska

Psychiatra

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Psychiatryczno-Psychologiczna "GOSOPDY-MED" - Poradnia zdrowia psychicznego dla młodzieży
80-344 Gdańsk

Pani doktor Czucha to ,,anioł w ludzkiej skórze" bardzo empatyczna osoba życzliwa z bardzo miłym głosem mogłaby pracowac w radiu i mieć audycje do poduszki relaksujące.bardzo pomocna zarowno dla nastolatkow jak i doroslych.my z pewnoscią polecamy bardzo!!!!!! I bedziemy sie pani doktor trzymac.mama ela i krzyś.
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Maciej Węgielnik

Szpital Srebrzysko
ulica Srebrniki 17
80-282 Gdańsk

lekarz spoko :), najlepiej powiedzieć wszystko o sobie i swoje podejrzenia dotyczące siebie..... mogę go polecić,
Opinia dodana przez: kasia

lekarz Alicja Furmańska

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Lekarz przepisuje pacjentom kilka worków chemii!! Chyba chce ich struć! Masakra! Stawia złe diagnozy. Daje jakieś głupie testy na inteligencje! Jeśli można je nazwać że są na ,,inteligencje"!!Nie polecam.

lek. med. Elżbieta Mrozik-Wysota

Psychiatra dziecięcy

Niepubliczny Specjalistyczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Poradnia Psychiatryczno-Psychologiczna "GOSPODY-MED"
GOSPODY 7
80-344 Gdańsk

Bardzo się zraziłam do doktor Mrozik.Bylam z córką na wizycie Lekarka dowiadujac się o co chodzi naskoczyła na mnie że to moja wina że się córka pociela .Stwierdziła tak po prostu nie przeprowadzając szczegolowej rozmowy bo się po prostu nie dało spokojnie porozmawiać .Wizyta była na tyle nerwowa gdy obie strony zaczęły przedstawiac swoje racje i Pani doktor się zdenerwowala chyba tym ze ktos moze miec odmienne zdanie i nie ...
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Teresa Nitka

al. Grunwaldzka 85/3
80-244 Gdańsk

Bardzo dobra lekarz dla dorosłych i dzieci :)
pani doktor jest przyjazna dla pacjenta. nie patrzy na zegarek .cierpliwie wsluchuje sie w problemy z jakimi sie przychodzi stwarzajac mila atmosfere , ktora jest szczegolnie wazna przy problemach psychicznych. jest cudownym i profesjonalnym lekarzem. polecam wszystkim potrzebujacym pompcy.

lekarz Agnieszka Kwiatkowska

ul. Olsztyńska 3A/10
80-395 Gdańsk

Miła bardzo ,uprzejma ma aurę anielską.. już wyszedłem tu Bąk M co się znęcał nad matką i ojcem ciągle był naćpany amfetamina i trochę tabletkami z różnymi wzorkami nie jest ciekawa osobą on a pani musiała dwukroć słuchać go. Jest pani naj szkoda że siedziałem za takie rzeczy dlatego bywałem lekko nie przyjemny ale panią to można tylko lubić.
Opinia dodana przez: Bak

lekarz Katarzyna Murat

Psychiatra

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Godna polecenia, dobra miła lekarka, "po owocach ich poznacie"- nie jednemu w ciężkiej chorobie już pomogła, jest lekarzem która ma duże doświadczenie .
Opinia dodana przez: Hubert

Teresa Nitka

al. Grunwaldzka 85/3
80-244 Gdańsk

Pani doktor bardzo miła, kompetentna i rzeczowa. Potrafi wszystko wytłumaczyć i poprowadzić małego pacjenta wraz z jego rodzicami. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Eugenia Doroszkiewicz

Pilotów 10a lok. 12
80-460 Gdańsk

Naprawdę lekarz z powołania. Chodziłam na prywatne wizyty, ale podobno przyjmuje też w przychodniach. Świetnie dobiera leki, otrafi ocieszyć i wyjaśnić przyczyny choroby. Dała mi swój numer komorki i powiedziala, ze moge dzwonic nawet w godzinach wieczornych. Raz przyjęła mnie w dzien wolny i nie wzięła pieniędzy za wizytę, ponieważ wiedziała, że studiuję, Naprawdę polecam.

lekarz Ewa Dołomisiewicz-Antolak

Przychodnia Mickiewicza www.logop-logopedia.prv.pl
ul Mickiewicza 28/30
Gdańsk

Spoznia sie notorycznie od godziny do dwoch. Kompletnie przedmiotowe podejscie do pacjenta. Brak jakiegokolwiek zaangażowania lub zainteresowania problemem. Wizyta na nfz. Miałam wrażenie jakbym miała jak najszybciej wyjść z gabinetu.
Opinia dodana przez: olga
Wszystkim gorąco polecam tego wspaniałego lekarza. Wiedza Pana Doktora, która idzie wraz z doświadczeniem sprawia, że jego pacjenci czują się lepiej. Byłam kilka razy na oddziale w szpitalu u Pana Doktora i zauważyłam, iż ma on indywidualne podejście do każdego pacjenta i zrozumienie problemu choroby, z którym pacjent walczy. Jestem bardzo mu wdzięczna, iż moje życie wróciło do normy i nadal mogę cieszyć się życiem.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Barbara Sęp-Kowalik

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Bardzo miła i uprzejma Pani Doktor. Bardzo mi pomogła w kwestii mojej choroby wiele lat temu. Obecnie systematycznie uczęszczam na kontrole i czuję się rewelacyjnie. Zawsze uprzejma, konkretna, stosuje trafione leczenie. Polecam szczególnie młodym, studiującym osobom. Dzięki jej leczeniu bez problemu skończylam studia.
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Krzysztof Magiera

Psychiatra, Neurolog

Ciołkowskiego 5d/14 (IV p.)
80-463 Gdańsk

Kompletnie ignoruje pacjenta. Po półtoragodzinnym oczekiwaniu na wizytę (p. Magiera dyskutował w tym czasie z innym pracownikiem przychodni MSWiA)zapukałam i poprosiłam o przyjęcie. Był zajęty. Na pytanie o zmianę terminu (Muszę jeszcze, niestety, pracować)polecił sobie "nie przeszkadzać" . Może klapki z oczu mu spadają jak leczy za pieniądze. W państwowej placówce OMIJAĆ Z DALEKA

lekarz Joanna Pleskot-Kaczmarek

OptimMed
Jaskółcza 7/15
Gdańsk

LecZylam się u doktor Pleskot z marnym rezultatem. Wizyty u tej pani tylko wyprowadzały mnie z równowagi. Mimo ze zmieniłam lekarza, doktor Pleskot wciąż miesza się w moje sprawy i rozmawia o moim leczeniu. Odradzam tym którzy sami chcą decydować o tym czy chcą i w jakim zakresie być leczonymi.
Opinia dodana przez: Meg

lekarz Olga Markowska

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

ISPL Gabinet Psychiatryczny
Al. Zwycięstwa 87/91
83-200 Gdańsk

Miałam okazję być z dzieckiem na dwóch wizytach. Dziecko nadpobudliwe z wybuchami agresji. Na wizycie było grzecznez tylko nadruchliwe. Pani bardzo szczegółowo o wszystko pytała. Nie raz musiałam biec za dzieckiem i mówić w między czasie bo ona zadawała mi pytania i nie pozwoliła mi skończyć tylko unosiła głos żebym leciała za dzieckiem bo coś jej zginęło na korytarzu. Pierw kazała mu być sobą, by po chwili mną dyrygować bo ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Irena Jaroszkiewicz

Chrzanowskiego 38a
80-278 Gdańsk

Pani doktor ujęła mnie poświeceniem czasu dla pacjentów. W ramach wizyt na NFZ przyjmowała jeszcze dwie godziny po swojej pracy, godzinę po zamknięciu przychodni. I to nie było jednorazowe, często tak jest, ze jej godziny pracy kończą się o 17, a ona jest z pacjentami do 19, a nawet dłużej. Przyjmuje pacjentów spoza kolejki, którzy mają wizyty kontrolne i nie jest to dla niej problemem, a wręcz widać chęć pomocy. ...
Opinia dodana przez: Aleksandra