Lekarze Psychiatra

lekarz Tadeusz Górski

ul. Przy dworcu 4a
63-800 Gostyń

Bardzo dobry lekarz szkoda ze nie przyjmuje juz na nfz Chcialbym dalej sie u niego lecxyc ale nie mam telefonu prywstnego aby umowic wizyte.
Opinia dodana przez: Maciej

Arkadiusz Niedoborek

Psychiatra

ARION Szpitale sp. z o.o.
Lublin

Doktor super ... Pomaga mi dalej chodz nie mosi... Jako jedyny Podja się mojego leczenia, moja sytuacja jest nie łatwa a on z całych sił mi pomaga... Znam go już długi czas... Dziękuje ...

lekarz Agnieszka Radecka

Przychodnia Lekarza Rodzinnego Sylwia Figura - Mirońska
I Armii Wojska Polskiego 26
07-401 Ostrołęka

Bardzo sympatyczna pani ,wysłucha,dopyta się i doradzi.Czas który mi poświęciła widać było że to czas aby poznać moje dolegliwości i odpowiednio dobrać leki.Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Rafał Łoś

Spacerowa 5
26-026 Morawica

DR.RAFAL ŁOŚ JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM BARDZO CHCE POMÓC CHORYM OSOBOM KTÓRE SĄ BARDZO CHORE NA PADACZKĘ NERWICOWA JAK POMÓGŁ MOJEJ ŻONIE KTÓRA JEST BARDZO CHORĄ PSYCHICZNIE OSOBĄ KTÓRA JEST BARDZO ZALEŻY MI NA NIEJ BARDZO MAM DO DR RAFAŁA ŁOSIA BARDZO PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ ŻE BY NAPISAŁ NA WYPISIE MOJEJ ŻONIE KTÓRA JEST W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W PIŃCZOWIE NA ULICY WESOŁA 5 W PIŃCZOWIE ŻE BY ZAPŁACIŁY ZA WSZYSTKO ...

lekarz Maria Sibilska-Urbańczyk

Lawendowa 6/1
15-642 Białystok

Świetna pani doktor. Dokładnie tłumaczy, jest przemiła i zainteresowana pacjentem. Szczerze polecam.

lekarz Urszula Świerzy

Piaskowa 4
42-288 Koszęcin

Dr.Świerzy prowadzi mnie od 18 lat.Pomogła mi wyjść z niejednej depresji,ale najważniejsze to podejście Pani Dr.do pacjenta a raczej do człowieka.Niezwykła cierpliwość w słuchaniu i wspaniała pamięć o faktach z mojego życia i leczenia.Profesjonalizm pod każdym względem.To nie tylko moja opinia ale tak to już jest że chorzy z problemami psychicznymi nie zawsze są w stanie napisać na takim portalu opinię.Pewnie więcej znajdzie się podziękowań w przychodni rej w Tarnowskich ...
Opinia dodana przez: Barbara Breguła

lekarz Alina Zych

Słowackiego 17 (Certus)
66-500 Strzelce Krajeńskie

Cudowna kobieta wspaniały fachowiec jedyna w Gorzowie która zna moją chorobęi zajęła się mną jest kochana i dobrze dobiera leki moja choroba to fibromialgia polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Ryszarda
Wspaniała lekarka Super specjalista ciepła osoba leczyła mnie kiedyś w Akademii Medycznej w Gdańsku. Przesyłam pozdrowienia
Opinia dodana przez: Mariola Cybulska

lekarz Mariusz Muszyński

Wygodna 13/15/28
94-024 Łódź

Miałam Zaszczyt poznać Szlachetnego Pana Doktora. Pan Doktor to Osoba oddana pacjentom.;w Swoich codziennych działaniach stosuje zasady akceptacji, pomocy indywidualizacji. Pan Doktor Bardzo Dobrze Traktuje Osoby Niepełnosprawne z orzeczona wadą wzroku.Pan Doktor stosuje indywidualny program leczenia każdego przypadku wymagającego interwencji . Pan Doktor Jest Człowiekiem Wielkiej Klasy .Pan Doktor Pomaga osobom słabowidzącym, .pacjentka Dorota Żaczek
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Jolanta Węgierska-Januszkiewicz

Psychiatra, Pediatra

ulica Skalników 35/6
59-101 Polkowice

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania, zawsze dobrze diagnozuje. Prowadzi moje dzieci od urodzenia. Życzliwa, kompetentna. Ufam Pani doktor całkowicie jeśli chodzi o zdrowie moich dzieci.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Wiktor Dróżdż

ulica Beskidzka 4/22
85-166 Bydgoszcz

Człowiek o wielkim sercu. Lekarz,który umie leczyć i chce pomagać innym :) Dał mi szansę do życia ,gdzie inni dawno skreślili mnie . Moje cierpienie było wielkie : depresja,nerwica lękowa,RZS,Choroba Parkinsona. Cierpienie trwające cztery lata.Byłam bardzo blisko śmierci i tylko śmierć dałaby mi ukojenie mojej duszy. Nigdy nie zapomnę wyrazu twarzy pana doktora,gdy po kilku miesiącach leżenia w szpitalach ,pierwszy raz wstałam .Taka radość wypisana jest na twarzach tylko NAJWSPANIALSZYCH ...

lekarz Janusz Wlazło

SP ZOZ w Zduńskiej Woli
ulica Królewska 29
98-220 Zduńska Wola

Ten lekarz widzi w pacjencie czlowieka.Swobodnie prowadzi rozmowe pozwalajac na otwarcie sie pacjenta.Jest bardzo kompetentny kompleksowo podchodzi do pacjenta stawia bardzo trafne diagnozy Bardzo polecam tego specjaliste.

lekarz Adam Snopek

Izerska 35 lok. 10
59-220 Legnica

Polecam, wysłucha, doda swowa otuchy w trudnym czasie, dobierze leki początkowe, daje możliwość zadzwonienia gdyby było coś nie tak. Jednym słowem specjalista
Opinia dodana przez: Mateusz

Ewa Kowalczyk-Kozicka

Gabinet lekarski
00-743 Warszawa

Super lekarz. Bardzo kompetentna, troskliwa, serdeczna, pełna empatii, bardzo sympatyczna, życzliwa, wspaniały kontakt z pacjentem. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Roman Bartczak

NZOZ Przychodnia Wolska
ulica Wolska 68/72
01-134 Warszawa

z czystym sumieniem polecam, lekarz z powołania, profesjonalizm, niespotykane podejście do pacjenta, jeden z nielicznych, który rozmawia również z bliskimi chorego

lekarz Przemysław Pacan

B. Prusa 85/1d
50-316 Wrocław

Bardzo się cieszę,że trafiłam do dr Pacan.Wybór w 100% trafny.Rzetelny i uczciwy,w pełni zaangażowany w problemy pacjenta i adekwatnie potrafiący pomóc.Polecam wszystkim zainteresowanym tego typu leczeniem.

lekarz Marcin Zygmuntowicz

ulica Krakowska 4
31-062 Kraków

Lekarz z świetnym podejściem do pacjenta. Tłumaczy przebieg leczenia, objaśnia symptomy choroby, do tego jest uprzejmy.

lekarz Marcin Jakóbczyk

NIEAKTUALNE
Moczyńskiego 3
Bydgoszcz

Profesjonalny w swojej specjalizacji. Kreatywnie działa jeśli chodzi o farmakoterapię. Spokojne i rzeczowe podejście do pacjenta. Pacjent czuję się komfortowo w czasie porady. Dobrze prowadzi pacjentów z przewlekłymi chorobami, patrząc po moim przypadku.
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Ewa Koprianiuk

Internista, Psychiatra

ulica Okopowa 12/2
20-022 Lublin

Lekarz, który zachowuje się tak, jak powinien zachowywać się prawdziwy lekarz: oprócz przepisania leków (dodam że trafionych za pierwszym razem i bez skutków ubocznych) potrafi właściwie przeprowadzić wywiad, spokojnie porozmawiać i wytłumaczyć wszystko pacjentowi. Szkoda że takich lekarzy jest już coraz mniej...
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Beata Szenfelder

Więckowskiego Stefana 63/1
90-747 Łódź

Znakomita specjalistka. Ma holistyczne podejście do zdrowia, prowadzi szeroki wywiad przed wystawieniem diagnozy. Znalezienie skutecznego leku dla mnie zajęło kilka prób. Jest otwarta na sugestie pacjenta, aktywnie słucha. jest w stanie bardzo wiele osiągnąć w krótkim czasie sesji. Za moją zgodą współpracowała z moją terapeutką, obie uważały swój kontakt za pozytywny. Polecam każdemu, kto potrzebuje wyrozumiałego lekarza.
Opinia dodana przez: Paweł